Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf a jeho "vykreslení" v médiích

A je to v háji. Není na světě software, který by dokázal zvládnout Elona a @mkopcak-a zároveň - taková výpočetní kapacita ještě lidstvu není dostupná. :)
Tak Xko jde tak jako tak do zádele. 🙈
 
Kdo jí to včera tak ublížil? Doufám, že ne já?🤔
Třeba je tady člověk, který zná vysvětlení???
Jinak: nemám potřebu se vyjadřovat ke všemu, ale musím konstatovat, že už jsem mockrát zaregistroval, že bylo psané slovo absolutně nepochopeno a dost často to vyvolalo přehnaně urážlivou reakci. Stačí si občas přečíst nějakou diskuzi k čemukoliv.
Dnes jsem pochopil, že se jí asi hóóódně dotklo, že jí tady byly vloni vymlouvány ty žiletky.
To jsem byl asi já, kdo ji urazil svým komentářem, po kterém soutěžní výbor upravil pravidla hry
 
Tak to co Tereza na té přiblblé platformě napsala mne dost nasr.... Párkrát jsem s ní hrál, ale nikdy bych neřekl, co dokáže vyblít za nesmysly. Během mé golfové kariéry jsem potkal hodně žen co hrají golf. Všechny byly milé, příjemné a komunikativní, bez ohledu na to, jak vypadají a jak drahou májí výbavu. Vždy se najdou mezi oběma pohlavími jedinci, kteří jsou na zabytí. Žádná žena nebyla tak zamindrákovaná a falešná jako ona. Je to ženská , která to musí mít v životě hrozně těžké. Až do dnes, jsme jedinými jejími kamarády byli, asi jenom mi z 19 jamky a ten Petr co spolu hrají golf. Po dnešku u mne skončila na celé čáře. A to jak se na mne v soukromé zprávě obořila, že jsem si dovolil napsat, že se někdo honí za výsledky , bez toho abych někoho jmenoval nebudu raději komentovat.
Je mi jí vlastně líto, a přeji jí, aby si našla stejně smýšlející kamarády a s nimi zalezla někam do prd.... a neotravovala ostatní milé a příjemné lidi všech pohlaví, kteří se na golfu pohybují.
 
Souhlas. To procento debilů je +- stejný napříč celou společností a je jedno jestli jsi na hokeji, volejbale, fotbale, v kině, nebo v nákupáku. Dělat z golfu toxické prostředí plné šovinistů a usurpátorů ženských, je neskutečnej bullshit!
Přesně.....na debila narazím čas od času jak v práci, tak i při zábavě na golfu, na sjezdovce, v běžkařké stopě, na kole, svého času i na volejbalu.......o debilech za volantem ani nemluvě. A ona podle několika zkušeností s pár kretény na golfu takhle paušalizuje........to podle mě fakt není fér a je to trochu mimo moje chápání......
 
A já si dal tak záležet. Dokonce jsem si k tomu otevřel několik publikací zaměřených na správnou komunikaci, jako např. Nebuď pí*a a Buď slušný Chrochtíku ...
Nejdřív jsem si byl jistej, že kecáš, že takový knihy nemůžou bejt a kliknutí na odkaz mi vybrabčí konto. Ale pak jsem sebral odvahu a našel ti tam chybu v úsudku - ty publikace jsou určeny pro komunikaci s dětmi.
Pro jiný věk a gender v tomto provedení nejspíš musíš zvolit jinou knihu. Když pohledáš, určitě něco vyšlo😉
 
Teď jsem si uvědomil, že jsem s ní vlastně taky hrál jednou, přišla mi v pohodě.

Třeba jí jen nasral nějaký golfista, vyspal se s ní a už nezavolal, tak se rozhodla pomstít na Twitteru :)
 
No tak, chlapci, prosím vás, nechte toho, .... To nemá za mák smyslu, co tady děláte. No to jste družstevníci?🏌️‍♀️;)🏌️‍♂️
 
Asi tak, jak píše Pavel @PFP.

Tereza už jednou reagovala velmi nedospěle, v debatě o holích. Teď zase.

Já jsem gentlas, sice senochrup, ale holkám dveře podržím a tak. Můj chorý mozek občas vyplodí bonmot, který jim dělá dobře na játra. Ale Terka .... nechme to být, myslím, že se už neobjeví.
 
No tak, chlapci, prosím vás, nechte toho, .... To nemá za mák smyslu, co tady děláte. No to jste družstevníci?🏌️‍♀️;)🏌️‍♂️
„S tou sirkou, to neděláš dobře ..."
 
Tereza už jednou reagovala velmi nedospěle, v debatě o holích. Teď zase.
A přitom jsme to mysleli dobře, jen jsme chtěli poradit dle svých zkušeností.

„Ale vyznej se v ženskejch" - neřekl to nějaký klasik? 🙈
 
Ono to fakt nemá konce...
Když mě něco na.ere tak, že už na to musím reagovat, tak se pak logicky ptám. Ale tahle doba otázkám prostě nepřeje.
Takže kdo chcete, můžete se pokochat lidmi, kteří mají celkem velký dosah, neví o tématu vůbec nic, ale mají nebetyčnou potřebu se k tomu vyjádřit. Já už to nevidím, protože mě všichni zablokovali... 😂😂😂

 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom