Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Garmin Fenix 6 vs. Approach S62

není tam mapa, a vše s tím spojené.
Ok, to jsem ani netusil.
Btw. k cemu to je? To nekdo jezdi podle hodinek jako navigace?
Ja jsem na to videl nejake appky pro S60, ale moc jsem to prave nechapal...


Ja mam s60 a nedam na ne dopustit, jediny mi vadi, ze nejde hned zadat, ze ta rana treba skoncila v autu, v nehratelny pozici nebo ztraceny mic. Resim to tak, ze si to upravim po hre bud v mobilu nebo doma na PC, u osmnactky nemam problem si pamatovat kazdou ranu. Jinak jak si na to clovek zvykne, tak je pak bez hodinek jak bez ruky. Uz jsem se nekolikrat vracel od klubovny domu, kdyz jsem je zapomnel, nosim je totiz jen na golf. :)
To by tam byt melo... byt zase je prima, ze clovek proste resi hru a tyhle blbiny az pote.
Nicmene vyvoj appky v mobilu je super pozitivni... neni to tak davno, co zadna editace na mobilu nesla (respektiva nesla v appce, ale jen pres web a pekne blbe).
 
vyřešeno, detailní analýza s funkcemi, přiřazení váhy, exaktně vyjádřeno (productsum), které jsou pro mé potřeby lepší. Koupil jsem oboje. Jedny na kolo a běh a druhé jen a pouze na golf. Do práce se tyto hodinky nehodí, na to mám mechaniky (několik).
 
na stránkách https://connect.garmin.com jsem nenašel možnost sdílet golfovou hru s přáteli, nebo výsledky, nebo progres, nebo švih ... prostě nic od golfu zatímco kolo a běh je ok. Je to bug nebo feature nebo to jen neumím?
 
vyřešeno, detailní analýza s funkcemi, přiřazení váhy, exaktně vyjádřeno (productsum), které jsou pro mé potřeby lepší. Koupil jsem oboje. Jedny na kolo a běh a druhé jen a pouze na golf. Do práce se tyto hodinky nehodí, na to mám mechaniky (několik).
Dobrej pristup... hodinek neni nikdy dost. :)
Jen mi prosim vysvetli na co je ta navigace. Jestli to nahodou nepotrebuju taky :D


na stránkách https://connect.garmin.com jsem nenašel možnost sdílet golfovou hru s přáteli, nebo výsledky, nebo progres, nebo švih ... prostě nic od golfu zatímco kolo a běh je ok. Je to bug nebo feature nebo to jen neumím?
Feature :(
 
Dobrej pristup... hodinek neni nikdy dost. :)
Jen mi prosim vysvetli na co je ta navigace. Jestli to nahodou nepotrebuju taky :D
[/QUOTE]

mám i potapěčské hodinky do 500m, ale nikdy se tam nepotopím. Nemusím, ale mohu. Mám i auto co jede rychleji než 130, nejedu, nemusím, ale mohu. Abych dlouho nekecal, především dotykový digitálky a dlouhoprstý rukavice na kolo to není kompatibilní. A co turistika v zimě, tam už vůbec ne. Ale samozřejmě záleží co jezdíš, na čem a kam. Mapa je jedna, nikoliv jediná výhoda. Mimochodem mapa a navigace jsou dvě odlišné věci.
 
Upraveno:
mám i potapěčské hodinky do 500m, ale nikdy se tam nepotopím. Nemusím, ale mohu. Mám i auto co jede rychleji než 130, nejedu, nemusím, ale mohu. Abych dlouho nekecal, především dotykový digitálky a dlouhoprstý rukavice na kolo to není kompatibilní. A co turistika v zimě, tam už vůbec ne. Ale samozřejmě záleží co jezdíš, na čem a kam. Mapa je jedna, nikoliv jediná výhoda. Mimochodem mapa a navigace jsou dvě odlišné věci.

No me zajimalo na co to je.
Ne co vsechno mas doma nebo kdy ti funguje ci nefunguje touchscreen...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom