Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Doporučené golf turnaje a túry

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Máme před sezónou, pomalu se nám plni kalendáře, kde kdo chce hrát. Určitě mnozí z nás máme osvědčené turnaje a túry, které můžete za sebe s čistým svědomím doporučit, že se vám líbili a navnadit tím ostatní, aby se účastnili. Je jasné, že každý máme jinou představu, ale dobrých tipů není nikdy dost. Tak i když je venku zima a mrzne, zavzpomínejme na uplynule sezóny a napišme, kde jsme byli rádi, proč a čeho se rádi znovu zúčastníte.

Ideálně s odkazem, kde, kdy se to koná, proč a za kolik. :) Doporučené turnaje a túry (více kol) a naopak - kterým se vyhnout.

 
Já jednoznačně doporučuji Tour 19.Jamky, která je ale zatím jak ta jitrnice, kterou svět neviděl.:p:D
Jak to Michale vypadá? Už máš nějakou vizi?:)
 
Já se chtěl původně zapojit do nějaký senior Tour (konkrétně Podkrušnohorský). Prej bejvaj takový pohodový. Jenže pak jsem zjistil, že nestačí mít vhodný věk, ale taky nebýt pracující, protože se všechny turnaje konaj ve všední dny. Tak holt budu dál za mladíka.:)
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Já se chtěl původně zapojit do nějaký senior Tour (konkrétně Podkrušnohorský). Prej bejvaj takový pohodový. Jenže pak jsem zjistil, že nestačí mít vhodný věk, ale taky nebýt pracující, protože se všechny turnaje konaj ve všední dny. Tak holt budu dál za mladíka.:)
přesně, když vypadáš na 35 tak co se cpeš na seniorku ;):p
 
přesně, když vypadáš na 35 tak co se cpeš na seniorku ;):p
Máš u mě pivo :up:. @requo , přesuň prosím tyhle naše námluvy do Hospůdky, nebo raděj rovnou do stoky :p:p:p
 
Chtěl bych se letos zúčastnit MID Amateur Tour. Pořádá to GPA pod hlavičkou ČGF na dobrých hřištích a za dva dny golfu se zaplatí 1.600,-. Uvidím, jestli mé HCP bude stačit, abych se tam dostal. Možná je ještě příliš brzy pro mě, ale rád bych to zkusil. Je to omezený tuším zrovna mým ročníkem 1988. Mladší mají smůlu.

Dále jako předplatitel GolfDigestu půjdu jejich Open Tour za 600,-. Letos udělali zajímavý pokus tím, že se hraje vždy 2x/víkend za měsíc na hřištích blízko sebe. To se mě osobně líbí. Jeden termín se bije s MIDama, takže bude záležet, jak mi MIDi půjdou.

Bohužel mi to zase letos nevyjde na Kokšínskou tour v Hořehledech(myslím si, že hodně povedená tour, až na tempo hry), protože se skoro všechny termíny kryjí s výše uvedenými TOURami. Ale přednost mají určitě ty dvě i vzhledem k tomu, že v Hořehledech je zatím stále jen devítka a čekání na místní pomalejší hráče mě hrozně nebaví.

Mám taky zkušenost s mentour, ke které mám vřelý vztah zejména díky tomu, že jsem ji v roce 2016 vyhrál. Určitě na pár turnajů zavítám, je tam pohodová atmosféra mezi lidmi (narozdíl od zážitku z posledního turnaje v Berouně minulý víkend). Ale letos asi bude silná konkurence v podobě crystal tour...
 
na Golf Digest jsem bylo loni 2x. Jednou strašná a jednou dobrá zkušenost. Letos to asi zkusím znovu. Škoda, že na ten slovenský víkend budeme na dovolené - tam bych se jel podívat.
 
Ja mam v planu Czech Golf Amateur Tour, 4+1 turnaj, 3 kola, po 2 kolech cut pro 42+T :D
Hraji se dobra hriste: Sokolov, Karlstejn, Silherovice, Ypsilon + Kaskada
Prida se nekdo?? :D
 
na Golf Digest jsem bylo loni 2x. Jednou strašná a jednou dobrá zkušenost. Letos to asi zkusím znovu. Škoda, že na ten slovenský víkend budeme na dovolené - tam bych se jel podívat.
Co byla ta strasna zkusenost? Ja o tom letos taky uvazuji....
 
Ja hral loni MID tour organizovanou CGF. Pro letosek po spojeni s GPA jsou tam hezke hriste, ale vse se hraje ve vsedni dni krom jednoho vikednu na ostravsku, takze letosek vynecham - jak rika Jerry, je to jenom pro nepracujici.
 
Ja mam v planu Czech Golf Amateur Tour, 4+1 turnaj, 3 kola, po 2 kolech cut pro 42+T :D
Hraji se dobra hriste: Sokolov, Karlstejn, Silherovice, Ypsilon + Kaskada
Prida se nekdo?? :D
Pošli link
 
Kdyz vy jste moc profesionalni :(. Ja potrebuji neco pohodovejsiho. Uz po druhe letos pujdu Golf masters, neco CGK a Urcite 19. jamku :up::up::up:
 
Co byla ta strasna zkusenost? Ja o tom letos taky uvazuji....
Změna startu z postupného na cannon vecer před turnajem a ranní postavaní v klubovně při čekání na losování jamek. Původně postupný od 8.30 nakonec canon v 10. Losovani proběhlo nakonec v plánované době startu a kdyby rozhodčí bral doslovně pravidla, tak polovina lidi byla DQ ještě před první ranou. Siréna zazněla v době, kdy jsme si brali vozíky a rozcházejí se na jamky. 5 minut od plánovaného času nestihla většina. Pravidlove špatně, ale pocitově byl horší konec, kdy si neuvědomili, ze tím přijdou všichni v podobný čas a zabijí tak restauraci. Všichni se ani nevešli ke stolum a čekat 30 minut na Piti není nic moc. A když jsme si ještě 40 min po příchodu neobjednali jídlo a ti co měli objednáno jej dostávali po dalších 40 minutách tak jsem odjel před vyhlášením.
Organizace za mě musí odpovídat kapacitě resortu a tady to neklaplo. Podruhé jsem byl v Č. Lípě a tam bylo vše super.
 
Kdyz vy jste moc profesionalni :(. Ja potrebuji neco pohodovejsiho. Uz po druhe letos pujdu Golf masters, neco CGK a Urcite 19. jamku :up::up::up:
Já taky ČGK a 19.jamku.;)
 
Chtěl bych se letos zúčastnit MID Amateur Tour. Pořádá to GPA pod hlavičkou ČGF na dobrých hřištích a za dva dny golfu se zaplatí 1.600,-. Uvidím, jestli mé HCP bude stačit, abych se tam dostal. Možná je ještě příliš brzy pro mě, ale rád bych to zkusil. Je to omezený tuším zrovna mým ročníkem 1988. Mladší mají smůlu.

Dále jako předplatitel GolfDigestu půjdu jejich Open Tour za 600,-. Letos udělali zajímavý pokus tím, že se hraje vždy 2x/víkend za měsíc na hřištích blízko sebe. To se mě osobně líbí. Jeden termín se bije s MIDama, takže bude záležet, jak mi MIDi půjdou.

Bohužel mi to zase letos nevyjde na Kokšínskou tour v Hořehledech(myslím si, že hodně povedená tour, až na tempo hry), protože se skoro všechny termíny kryjí s výše uvedenými TOURami. Ale přednost mají určitě ty dvě i vzhledem k tomu, že v Hořehledech je zatím stále jen devítka a čekání na místní pomalejší hráče mě hrozně nebaví.

Mám taky zkušenost s mentour, ke které mám vřelý vztah zejména díky tomu, že jsem ji v roce 2016 vyhrál. Určitě na pár turnajů zavítám, je tam pohodová atmosféra mezi lidmi (narozdíl od zážitku z posledního turnaje v Berouně minulý víkend). Ale letos asi bude silná konkurence v podobě crystal tour...
Tak koukam ze ta MID tour pro mne neni. Je tam limit HCP 17 a nizzsi takze nic.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom