Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Co koupit na analýzu švihu?

je to pecka, už jsem to tady doma nanečisto prubla :up:
jak řešíš stojánek? nebo odkud to na drivingu snímáš ?

Já to řeším tak, že položím driver a nebo dřevo na zem a o hlavu hole opřu telefon a snímám :D Není to ale zcela ideální jelikož, pak nikdy nebudeš mít záběr zcela v rovině. Nicméně já si na to zvykl. Pokud to chceš posunout na vyšší level, tak jak psal @Mirek_62 stačí selfie tyč/stativ :)
 
iPhone má 240 fps, to je víc, než uváděný odkaz cameras
ten můj Ipad (Pro - 9,7 palce) má
  • 4K video (3840 × 2160) při 30 fps
  • 1080p HD video při 30 fps nebo 60 fps
  • 720p HD video při 30 fps
  • Zpomalené video v rozlišení 1080p při 120 fps nebo v rozlišení 720p při 240 fps
to by mohlo stačit, ne?
 
Já to řeším tak, že položím driver a nebo dřevo na zem a o hlavu hole opřu telefon a snímám :D Není to ale zcela ideální jelikož, pak nikdy nebudeš mít záběr zcela v rovině. Nicméně já si na to zvykl. Pokud to chceš posunout na vyšší level, tak jak psal @Mirek_62 stačí selfie tyč/stativ :)
nemáš odkaz na tu tyč nebo stativ ? :)
 
Já to řeším tak, že položím driver a nebo dřevo na zem a o hlavu hole opřu telefon a snímám :D Není to ale zcela ideální jelikož, pak nikdy nebudeš mít záběr zcela v rovině.
Při snímání ze země máš i zkreslenou perspektivu a nemusíš dobře vidět úhly a postavení jednotlivých částí těla. Je třeba snímat alespoň z výšky boků. Takže třeba i ohebný držák s uchycením na beg.
 
Při snímání ze země máš i zkreslenou perspektivu a nemusíš dobře vidět úhly a postavení jednotlivých částí těla. Je třeba snímat alespoň z výšky boků. Takže třeba i ohebný držák s uchycením na beg.
pls konkrétně, nejlépe odkaz - jsi POKLAD, já jsem tady teď nadšená jako blecha
 
ten můj Ipad (Pro - 9,7 palce) má
  • 4K video (3840 × 2160) při 30 fps
  • 1080p HD video při 30 fps nebo 60 fps
  • 720p HD video při 30 fps
  • Zpomalené video v rozlišení 1080p při 120 fps nebo v rozlišení 720p při 240 fps
to by mohlo stačit, ne?
1018p 120fps stačí pro tvůj účel kontroly postavení a roviny švihu.
Pro hodnocení kontaktu s míčem je i 240fps málo.
 
Při snímání ze země máš i zkreslenou perspektivu a nemusíš dobře vidět úhly a postavení jednotlivých částí těla. Je třeba snímat alespoň z výšky boků. Takže třeba i ohebný držák s uchycením na beg.
Jj je to přesně tak. Já to zatím nikdy nevyužíval nějak do hloubky, ale spíše jen tak pro aspoň nějaký rychlý náhled. Pokud s tím chce někdo opravdu pracovat, tak záběr ze země není ideální :)
 
pls konkrétně, nejlépe odkaz - jsi POKLAD, já jsem tady teď nadšená jako blecha
@Mirek_62 ti dával dva:
[/URL]

a

 
pls konkrétně, nejlépe odkaz - jsi POKLAD, já jsem tady teď nadšená jako blecha
Hledej držaky „Gorila” ;)

Ale ta selfie tyč/stativ (odkaz v mém postu výše) má tu výhodu, že záznam spouštíš/zastavuješ BT ovladačem, který je možno z tyče sejmout a mít u sebe.

jinak např.na Alza jich mají „tuny”. Jen nejsou za 7 USD 🤭
 
Upraveno:
Zrejme pouzivam Hudl Tech., blbe, vždy delam video pomoci jejich SW. Mam to teda nasnímat jako pomale video a pak to předhodit tomu SW?
Přesně tak ;)
 
takže něco jako toto:

1575755371895.png


ps: mam jednu anglickou eknihu (Putting bible) a kolik je teorie kolem putovani, to clovek kouka :)
 
je ten slowmotion i na ipadu? :oops:

ten můj Ipad (Pro - 9,7 palce) má

Zpomalené video v rozlišení 1080p při 120 fps nebo v rozlišení 720p při 240 fps

to by mohlo stačit, ne?
Sorry nechtělo se mi to opisovat, když už sis odpověděla sama 🤭
 
tak moc a moc díky za dnešní rady :up:
vše, co jsem potřebovala, se podařilo najít
 
tak slowmotion jsem na ipadu našla... zkusila natočit a importovat do Hudla. Tam tonale bylo nezpomslené :oops:
To sice ano, ale pomocí posuvníku můžeš jet „políčko po políčku” a máš ostrý obraz. Pokud chceš nahrát zpomaleně, tak musíš nejdřív „upravit” ve video editoru. Ale není to třeba, pro tu analýzu je lepší si to táhnout prstem a zastavit v klíčových pozicích a třeba vrátit ;)

update: upravit to samozřejmě můžeš přímo v aplikaci fotky ...už mi to takhle v noci nemyslí 🤭
 
Upraveno:
pokračování :up:😁:
tak, jedna část je vyřešená, mám teď za skutečně minimální investici možnost se nahrávat a pak to zanalyzovat
tablet na stativu bude bokem anebo přede mnou
když budu vpředu, tak se tam hned i uvidím,: to je pecka
šlo by vymyslet, jak to udělat, že budu natáčená z boku a současně se uvidím na nějakém přístroji zepředu?
např. natáčela bych se z boku tebletem a vepředu bych měla nějaký monitor, co by hned na místě přenášel obraz a já mohla korigovat okamžitě postoj
snad jsem se vyžvejkla srozumitelně :oops::cool::D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom