Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Čištění míčků

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Mám doma na trénování na zahradě asi 30 míčků a občas je chci umýt ale mýt je v ruce mě moc neba. Chtěl jsem se zeptat zdejších "fórových" provozovatelů, hřišť kde se daj pořídit takový ty čistítka, co jsou na hřištích u odališť. Na netu se mi to nějak nepodařilo najít. Nebo možná máte někdo nějakou zajímavou fintu?
 
Mám doma na trénování na zahradě asi 30 míčků a občas je chci umýt ale mýt je v ruce mě moc neba. Chtěl jsem se zeptat zdejších "fórových" provozovatelů, hřišť kde se daj pořídit takový ty čistítka, co jsou na hřištích u odališť. Na netu se mi to nějak nepodařilo najít. Nebo možná máte někdo nějakou zajímavou fintu?

Finta u které zůstaneš je kýbl a hadr, protože ta sranda na mytí míčů stojí 5 000 Kč minimum:).
 
To si děláš srandu :eek: já čekal tak 500...
 
To si děláš srandu :eek: já čekal tak 500...

Mluvíme o tomto?
golf-ball-washer-14577738.jpg
 
To vypadá jako díra na trhu. Kdyby byl býval Přemek Podlaha golfistou, určitě by něco šikovného levného vymyslel. Jsme národ kutilů, tak mi neříkejte, že tu nikdo takový není. :eek:
 
To vypadá jako díra na trhu. Kdyby byl býval Přemek Podlaha golfistou, určitě by něco šikovného levného vymyslel. Jsme národ kutilů, tak mi neříkejte, že tu nikdo takový není. :eek:

Já, mám na to myti 3 kluky :D
Mozna muzu pujcit :cool:
 
Zrovna jsem včera čuměl na hřišti do katalogu, ta s tou šroubovicí 290 Éček , a to nevím jestli s daní nebo bez...:D:D:D, malinko levnější je ta točící s klikou... asi 200 ...:D:D:D
 
Jupííí ..... Už to mááám ..... budu trénovat špinavejma ;):cool:
 
ja myju rucne, a kdyz jsou jen od blata. tak na zacatek je davam do mycky na nadobi v sitce, aby nelital jeden vedle druheho
 
Mě se osvědčila myčka na nádobí. Míčky vylezou skoro jako nové.
Fixu to nesmyje, ale na to mám zase "nano houbičku". Nechápu jak to funguje, ale jen za použití vody to dostane všechno ze všeho. I lihovej fix z míčku.
 
Mě se osvědčila myčka na nádobí. Míčky vylezou skoro jako nové.
Fixu to nesmyje, ale na to mám zase "nano houbičku". Nechápu jak to funguje, ale jen za použití vody to dostane všechno ze všeho. I lihovej fix z míčku.
A taky je dáváš do nějaký síťky jako Honza? A Kolik najednou jich tam dáš?
 
Myl jsem je jen jednou (já je spíš ztrácím dřív, než se stačí pořádně ušpinit). Měl jsem jich hromadu (cca 50) a prostě jsem je nasypal do horního šuplíku odkud nemohli nikam propadnout.
Žádný smrad jsem z nich pak necítil. Dal jsem tam normálně tabletu na mytí a spíš pak voněli jako když po umytí voní nádobí.
 
Myl jsem je jen jednou (já je spíš ztrácím dřív, než se stačí pořádně ušpinit). Měl jsem jich hromadu (cca 50) a prostě jsem je nasypal do horního šuplíku odkud nemohli nikam propadnout.
Žádný smrad jsem z nich pak necítil. Dal jsem tam normálně tabletu na mytí a spíš pak voněli jako když po umytí voní nádobí.
OK zkusím myčku.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom