Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Chytré hodinky, náramky (i/nejen pro golf)

Neměl jste někdo také problém s displejem? Garmin Vivoactive 4

Dopoledne jsem zjistil, že mi nefunguje horní část displeje. Nereaguje na dotyk. Zkusil jsem restart, tovární nastavení ale furt stejné. Nikde jsem s nima nebouchl, nevím o žádné příčině. Ještě ráno jsem zamačkával budík a šlo to.

Pořizoval jsem je před dvěma lety a přesně po roce mi odešly první. Alza vyměnila za nové - je to rok a měsíc a je to tu zas. Záruku jsem prošvihl o 14 dní. 😕

Nemá někdo zkušenosti? :rolleyes:
 
Neměl jste někdo také problém s displejem? Garmin Vivoactive 4

Dopoledne jsem zjistil, že mi nefunguje horní část displeje. Nereaguje na dotyk. Zkusil jsem restart, tovární nastavení ale furt stejné. Nikde jsem s nima nebouchl, nevím o žádné příčině. Ještě ráno jsem zamačkával budík a šlo to.

Pořizoval jsem je před dvěma lety a přesně po roce mi odešly první. Alza vyměnila za nové - je to rok a měsíc a je to tu zas. Záruku jsem prošvihl o 14 dní. 😕

Nemá někdo zkušenosti? :rolleyes:
Obávám se, že konečná 🤨
 
Neměl jste někdo také problém s displejem? Garmin Vivoactive 4

Dopoledne jsem zjistil, že mi nefunguje horní část displeje. Nereaguje na dotyk. Zkusil jsem restart, tovární nastavení ale furt stejné. Nikde jsem s nima nebouchl, nevím o žádné příčině. Ještě ráno jsem zamačkával budík a šlo to.

Pořizoval jsem je před dvěma lety a přesně po roce mi odešly první. Alza vyměnila za nové - je to rok a měsíc a je to tu zas. Záruku jsem prošvihl o 14 dní. 😕

Nemá někdo zkušenosti? :rolleyes:
Tak doplňuji. Pokud to někoho zajímá.

Pozáruční servis se neprovádí. Když jim pošlu staré dají mi za 4900kc Venu 2. 🤔
 
Venu 2 mám cca rok a ve všech parametrech mi velice vyhovují.
To věřím. Mně se i Venu líbí, ale štve mě způsob řešení problému. Nechci být za dva roky ve stejné situaci jako dnes a zase platit. Takže Garmin asi budu nucen opustit.
 
Já jsem fanoušek Garminu, takže asi nejsem objektivní. Mám od nich všechno možný a rok Epix2, což používám na golf. Dávám těm hodinkám pořádně zabrat, kolo, hokej, práce na zahradě ;), v podstatě je nesundám. Vše funguje bez problémů. Kupuji na pulsmetry.cz z Pardubic a zákaznický servis je super.

Na druhý straně uznávám, že za ty prachy by to mělo fungovat...
 
To věřím. Mně se i Venu líbí, ale štve mě způsob řešení problému. Nechci být za dva roky ve stejné situaci jako dnes a zase platit. Takže Garmin asi budu nucen opustit.
Dle mého nelze předpokládat v dnešní době, že něco vydrží významně déle než je záruka…
 
Dle mého nelze předpokládat v dnešní době, že něco vydrží významně déle než je záruka…
Stejně tak i u ostatních výrobců „nositelné elektroniky” to bude s pozáručními opravami nejspíš stejné.
 
Stejně tak i u ostatních výrobců „nositelné elektroniky” to bude s pozáručními opravami nejspíš stejné.
Zdaleka nejde jen o drobnou elektroniku. Vzhledem k povaze provozu řeším opravu všeho možného poměrně často. Moderní věci se dnes už prakticky neopravují, protože cena náhradních dílů často sama o sobě překračuje pořizovací cenu produktu - za poslední 2 roky vzrostly ceny náhradních dílů násobně, stejně jako cena práce a dopravy. Naposledy jsem řešil v rámci pojistky opravu pračky - pořizovací cena 6 900 Kč. Navrhli mi opravu, kde cena dílu byla 4 900 Kč + 2 000 Kč práce + 3 900 Kč doprava.

EU sice záslužně přišla s nařízením, že mají výrobci teoretickou povinnost servisovat zařízení po několik let. Avšak jim není schopna nadiktovat podmínky, za kterých to budou dělat...
 
Díky, objednáno - a kdo by je taky chtěl, našel jsem funkční slevový kód na dopravu zdarma a 25,5 EUR dolu: "paige"
Cekem tedy 144.49 EUR a to už se vyplatí :)
Možná jsem mohl a měl počkat :rolleyes:
1679343081579.png
 
Včera jsem je objednal, jsou tam funkce navíc o které komunita žádala, vypadají lépe, takže půjdou nosit i mimo hřiště. S V3 jsem spokojen, tady to určitě nebude jinak. I cena je na dnešní poměry sympatická.
 
Hodně lidem včetně mě chyběla digitální skórkarta, ta nově už je. Taky lze zobrazit grýn a volit aktuální pin pozici. Vzdálenost na dogleg taky neuměli, teď už jo.
Pak takový ty klasický upgrady: lepší baterka, dotykový displej, krokoměr( schválně jak si poradí s rukou na vozíku, Garmin tohle nedával), lepší řemínek.
Hodně taky mákli na té mobilní appce i na webovém rozhraní.
 
Vidite v seznamu hrist na Garminu Lazne Bohdanec? dekuji.
 
Perfektni, nasel jsem. Diky moc!! :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom