Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Chytré hodinky, náramky (i/nejen pro golf)

Pro F6 není třeba žádná hřiště stahovat, všechna (pro které má Garmin podklady) jsou uložena v hodinkách.
Jinak samozřejmě hodinky fungují i bez synchronizace s aplikací, jen v ní pak nevidíš údaje z hodinek (což je samozřejmé). Pro max. využití funkčnosti hodinek (vč. notifikací atd.) je ale třeba mít aplikaci Garmin Connect v mobilu spuštěnou a hodinky mít spárované (pozor - hodinky se párují přes Garmin Connenct, nikoliv přes bluetooth nastavení telefonu).
Jinak co se týče zmiňovaného problému PAR4 vs. PAR3 - může být chyba v mapových podkladech, pak by měl provozovatel hřiště kontaktovat Garmin a požadovat opravu. Garmin vydává cca 4x ročně aktualizaci map. Jednak opravy stávajících hřišť, jednak přidává nová hřiště.
Pro aktualizaci mapových podkladů je třeba hodinky připojit k programu Garmin Express (PC) a vybrac, které mapy chci aktualizovat. Ostatně hodinky je dobré ke GE připojovat pravidelně, aby došlo k případné instalaci či opravě aktualizace firmware hodinek.
Připojením ke GE také dojde ke 100% synchronizaci všech aktivit (ne vždy se „povede” přenést aktivity do aplikace v
telefonu).
To, co píšeš, platí pro verzi Pro, která má mapy už nahrané (ne jen pro golf, ale i topografické či lyžařské).

Já mám obyčejnou verzi a tam se mapy golfových hřišť opravdu stahují přes aplikaci Garmin Connect (jiné mapy tam nejsou vůbec). Do včerejška jsem s tím neměl žádné problémy (samozřejmě mám hodinky s appkou propojené). Dnes jsem to v práci zkusil znovu, stáhnul jsem si Čerňák (mám ho nejblíž) a podle parů a metrů mi hodinky opět ukazují Molitorov, protože to je poslední hřiště, kde mi hodinky fungovaly (tj. není to o tom, že by byly blbě mapové podklady, chyba je v hodinkách: mačkám Čerňák a vidím čísla pro Molitorov:mad:). Už jsem zkusil skoro všechno, ještě mě napadá odebrat hodinky z appky a znovu je propojit (budu muset pak znovu nastavit garmin pay) a nebo pak už jen tovární nastavení hodinek:mad:

Fakt s tím nikdo jiný nemáte problém?
 
To, co píšeš, platí pro verzi Pro, která má mapy už nahrané (ne jen pro golf, ale i topografické či lyžařské).

Já mám obyčejnou verzi a tam se mapy golfových hřišť opravdu stahují přes aplikaci Garmin Connect (jiné mapy tam nejsou vůbec). Do včerejška jsem s tím neměl žádné problémy (samozřejmě mám hodinky s appkou propojené). Dnes jsem to v práci zkusil znovu, stáhnul jsem si Čerňák (mám ho nejblíž) a podle parů a metrů mi hodinky opět ukazují Molitorov, protože to je poslední hřiště, kde mi hodinky fungovaly (tj. není to o tom, že by byly blbě mapové podklady, chyba je v hodinkách: mačkám Čerňák a vidím čísla pro Molitorov:mad:). Už jsem zkusil skoro všechno, ještě mě napadá odebrat hodinky z appky a znovu je propojit (budu muset pak znovu nastavit garmin pay) a nebo pak už jen tovární nastavení hodinek:mad:

Fakt s tím nikdo jiný nemáte problém?
Ahoj měl jsem problém s nahráváním skórkart do Garmin Connectu.
Připojil jsem hodinky na Garmin Connect a provedl cleaning:
1655720838776.png

Třeba to pomůže.
 
Tak nakonec vyřešeno, chyba byla v aplikaci Garmin Connect, je třeba ji odinstalovat a znovu nainstalovat na telefon...

Kopíruji z netu (https://forums.garmin.com/outdoor-r...s/296550/fenix-6-golf-app-not-working/1437710): Deleted all downloaded courses, deleted Connect app, reboot phone and watch, reinstalled Connect app, paired watch, download course and start playing

Vše jsem udělal (teda ještě jsem nestihnul to start playing:)) a vypadá to OK. Stáhnu Pyšely a vidím data pro Pyšely, jupííí.

Všem díky za pomoc, snad toto řešení pomůže i někomu jinému.
 
Nemáte někdo nějaké zákulisní info, jestli se nechystá nějaký nový model Garminu, resp. nástupce s62 a co by mělo být součástí? Už je pomalu na čase, ne? :-D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
@requo to mě taky zajímá. Budu posílat dál do rodiny AW6. A buď koupím ty nové bláznivě drahé AW ultra, nebo stihne garmin něco během týdne vydat😁
 
Jen pro info - vyskocilo mi v uzivatelske grupe na FB info, ze je podzimni sleva na Shot Scope V3 cca -32%

Díky, objednáno - a kdo by je taky chtěl, našel jsem funkční slevový kód na dopravu zdarma a 25,5 EUR dolu: "paige"
Cekem tedy 144.49 EUR a to už se vyplatí :)
 
Díky, objednáno - a kdo by je taky chtěl, našel jsem funkční slevový kód na dopravu zdarma a 25,5 EUR dolu: "paige"
Cekem tedy 144.49 EUR a to už se vyplatí :)
Ahoj,
zdá se, že je to z UK, nevíš jak je to s DPH a clem?
Jo a díky za kód :up:
mfr
 
Ahoj,
zdá se, že je to z UK, nevíš jak je to s DPH a clem?
Jo a díky za kód :up:
mfr
Na jaře jsem objednával z UK golfové vybavení a při nákupní ceně cca 5 000,- kč mi vyměřili:
importní clo 124,-
importní DPH 1080,-
poplatek za platbu předem 360,- = :mad: :Dobrá hovadina
 
Tak kdo do toho půjde? :)
Byl bych možná i šel, ale už mám objednané jabko ultra za 1/3 ceny, které mi dají nejspíš to samé a nebudu muset měnit sensory na holích…
 
Rozebírali jsme speciální hodinky od Tomtomu, Graminu pro golf, témata se dají na Jamce najít. Máme tu i téma pro klasické náramkové hodinky pro golf. Zajímalo by mě ale zkušenosti s chytrými hodinkami. Na výběr jich je celá řada a asi se dají rozdělit mezi tři kategorie: sportovní hodinky, chytré hodinky, sport náramky. Namátkou vybírám:

Chytré hodinky: Apple Watch 4 (3), Huawei Watch GT, Samsung Galaxy Watch (46,42mm), Fitbit Versa, Huami Amazfit...
Sportovní hodinky: Polar Ventage M/V, Garmin Fenix/Vivoactive 3 Music, Samsung Watch Active...
Sportovní náramky: Honor Band, Fitbit Charge, Huawei Band 3... atd.

A pak samozřejmě golfové chytré hodinky: Tomtom, Garmin...

Toto téma je zaměřeno na chytré hodinky obecně, i s golfovým využitím. Tzn. ne přímo specializované modely, ale spíše obecné. Vybrali jste si, máte už některé chytré hodinky? Proč jste zvolili ty, co máte? Co aplikace pro golf, fungují, spokojenost? Nebo jste šáhli po speciálních hodinkách pro golf?
Ja mam Apple Watch v kombinaci s Arccos golf a Golfshot a kam se hrabe Garmin.
 
Nezapomene. Protože to dělá každej den, vím to z vlastní zkušenosti. Ale už jsem nejednou šel ve flajtu s lidmi, kteří zapomněli nabít garminy
To nic není. Já jednou zapomněl putter a zjistil jsem to až na prvním greenu na Rožnovském hřišti. Přemýšlel jsem jestli se vrátit do klubovny a půjčit si putter. Nakonec jsem to obešel s 3 dřevem místo putteru, ale zkažený celý den. :cry: No nebylo to ono. :p
 
Nezapomene. Protože to dělá každej den, vím to z vlastní zkušenosti. Ale už jsem nejednou šel ve flajtu s lidmi, kteří zapomněli nabít garminy😉
presne, hlavne ja tam to hriste mam hned a kamosi porad resej a honej satelity na Garminech a ze tam nemaj nahrany hriste AW 6 a vys vydrzej uplne v poho
 
presne, hlavne ja tam to hriste mam hned a kamosi porad resej a honej satelity na Garminech a ze tam nemaj nahrany hriste AW 6 a vys vydrzej uplne v poho
Mám F6 a žádné problémy se satelity jsem za 2 roky nepozoroval, a hřiště mi také žádné běžné nechybělo. 3x až 4x ročně navíc vycházejí aktualizace hřišť.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom