Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Callaway Legacy

TP_79

Guru fóra
Jméno
Tomáš
Přijmení
Pour
Klub
GCSVJ
HI (HCP)
24,4
Ahoj,
byl mi schopen někdo poradit ohledně holí na fotkách?
Kamarád začíná, teprve chodí k trenérovi a dostal nabídku, že bude obdarován setem želez Callaway Legacy + 5fw, driver a putter.
Dotaz zní, má smysl, aby si to ponechal a hrál s tím?
Děkuji. 1621438331541.jpg 1621438331536.jpg 1621438331530.jpg 1621438331525.jpg 1621438331519.jpg 1621438331511.jpg 1621438331502.jpg
 
Já měl něco podobného půjčené v Irsku na hřišti, takový set co klubovna dala a byly tam i tyhle bambule akorát od TM a bylo to neuvěřitelně "easy to hit" navíc na grafitovým shaftu. Po návratu sem asi 14 dní přemýšlel, jestli to nekoupit :)
 
přiznávám, že nevím, jestli to má na grafitu, podle fotek spíš vypadá na železo, ale uvidíme. Doporučím mu to a maximálně se toho zbaví.
Hlavně, ať začne hrát.
 
Bacha, tím patrem musí hrát dva míčky najednou, jinak to neplatí. 😂
Jestli tím bude obdarován, rozumím grátis, neváhat ani minutu. Já když začal, tak jsem byl od manželky obdarován pouze očima v sloup. :rolleyes: Ale taky grátis, to nepopírám. 😂
 
Bacha, tím patrem musí hrát dva míčky najednou, jinak to neplatí. 😂
Jestli tím bude obdarován, rozumím grátis, neváhat ani minutu. Já když začal, tak jsem byl od manželky obdarován pouze očima v sloup. :rolleyes: Ale taky grátis, to nepopírám. 😂
Boooože, to fakt můžeš vymyslet snad jen ty. :D:D:D
Ale tak mě nepadá, nedáme po nějakém Sunsetu soutěž, kdo pošle dva míčky jedním putterem do jamky?
 
Ale tak mě nepadá, nedáme po nějakém Sunsetu soutěž, kdo pošle dva míčky jedním putterem do jamky?
Ty jsi zešílel? Viděls tu moji statistiku patování? Mám pocit, že každý pat hraju dvěma míčky, proto mám tolik patů. 😂🙈
 
Ty jsi zešílel? Viděls tu moji statistiku patování? Mám pocit, že každý pat hraju dvěma míčky, proto mám tolik patů. 😂🙈
Jo, zešílel, ale aspoň třeba budu mít šanci na remízu :D:D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom