Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Budou hrát hvězdy LIV Golf majory? Pokud ne, založí si vlastní

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Budou hrát hvězdy LIV Golf majory? Pokud ne, založí si vlastní (GolfDigest.cz)

ZAHRANIČÍ > LIV Golf je stále odtržen od světového golfového žebříčku a je tedy možné, že některé hvězdy nebudou mít dostatek bodů ke startu na majorech. Vedení LIV Golf ale nyní přichází s rychlým řešením.

Pokračovat ve čtení...
 
výkonný ředitel Saudi Golf Majed Al Sorour přišel s možným řešením.

"V tuto chvíli jsou majory na straně PGA Tour a já nevím proč. Pokud se majory rozhodnou, že naši hráči nebudou moci hrát? Já budu slavit. Vytvořím své vlastní majory pro své hráče," uvedl Sorour.

Tak Majory si může vlastní vytvořit, jenže Majory nejsou o tom, že je tak někdo pojmenuje.
Nejsou primárně ani o penězích, jsou o tradici.
A tu si za příjmy z ropy nekoupí (zatím) a doufám, že to tak zůstane.
 
V LIV (co jsem teď dohledal) je zatím celkem 70 hráčů. To bude teda velký boj o účast na svých Majorech 😆.
Leda že by na Majory potupovalo jen nejlepších 25 z žebříčku - jinak podle mne nemají prakticky o co hrát.
Dostat se ze 70tky do 70tky na Major, proto už musíš něco udělat 🤣🤣.
A jejich Major bude vlastně jen normální turnaj, kde přihodí dalších pár mega :p. Jak psal výše Mirek_62 je to o tradici a ne o ničem jiném.
Já LIV neodsuzuji, ale tušil jsem, že se ti hráči dostanou do patové situace, ale to mohli čekat, že je PGA vykopne.
Mickelson a pár dalších už nějaké Majory mají, ale myslím, že někteří hlavně další toho již litují. Teda pokud je nezajímají jen a jen peníze.💩
 
V LIV (co jsem teď dohledal) je zatím celkem 70 hráčů. To bude teda velký boj o účast na svých Majorech 😆.
Leda že by na Majory potupovalo jen nejlepších 25 z žebříčku - jinak podle mne nemají prakticky o co hrát.
Dostat se ze 70tky do 70tky na Major, proto už musíš něco udělat 🤣🤣.
A jejich Major bude vlastně jen normální turnaj, kde přihodí dalších pár mega :p. Jak psal výše Mirek_62 je to o tradici a ne o ničem jiném.
Já LIV neodsuzuji, ale tušil jsem, že se ti hráči dostanou do patové situace, ale to mohli čekat, že je PGA vykopne.
Mickelson a pár dalších už nějaké Majory mají, ale myslím, že někteří hlavně další toho již litují. Teda pokud je nezajímají jen a jen peníze.💩
Tak LIV má ve startovním poli vždy 48 hráčů, takže je "o co bojovat" 🤭

Někde jsem zaznamenal, že se Cameron Smith vyjádřil v tom smyslu, že "nemožnost hrát Majory by mu zlomilo srdce".
 
článek docela pobavil. :D

Dokud bude mít PGA Tour Tigera na své straně, tak LIV bude jenom dvojka a žádné prachy ani "majory" s tim nic neudělají.
Jak se Tiger někde chytne hole, tak všichni budou sledovat PGA. Né nahodou se zase píše o návratu.

Doufám, že to tak zůstane, protože koukat na 150. The Open na 600 let starém hřišti s žijící a hrající legendou, bylo něco úžasného:eek:.
Takové pocity jsem při sledování LIV neměl. ;)
 
Myslím, že v příštím roce bude samotná PGA a napojené organizace muset přehodnotit, zda zákaz hráčům LIV hrát Majory je pro ně přínosný. Zezačátku to byl projekt pro pár přeběhlíků, aktuálně mají 18 hráčů z TOP 100 + pár jmen, která sice nehrají super golf, ale stále táhnou. Aby se jim svým zatvrzelým přístupem nestalo, že jim sice zůstane tradice, ale stejně na to nikdo nebude koukat...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom