Nové
  Omezený přístup PRO NEPŘIHLÁŠENÉ uživatele
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Beřovice

@Seppper Překvapilo mě teď o víkendu na druhé devítce jak suché jsou fairwaie. To jsem v Beřkách ještě neviděl. Nevíš, co se děje? Neodešla závlaha nebo tak něco?
 
@Seppper Překvapilo mě teď o víkendu na druhé devítce jak suché jsou fairwaie. To jsem v Beřkách ještě neviděl. Nevíš, co se děje? Neodešla závlaha nebo tak něco?

Toho jsem si vůbec nevšiml, v sobotu se podívám schválně.
 
Kdo by se chystal do Beřovic, tak pozor, dosévání grýnů.

Hřiště v těchto dnech nebude uzavřeno, ale provoz bude omezen následovně:

  • V pondělí 10.7 uzavřena první devítka. Hra je možná na druhé devítce a na akademii.
  • V úterý 11.7 uzavřena druhá devítka. Hra je možná na první devítce a na akademii.
  • Ve středu 12.7 uzavřena akademie. Hra je možná na velké 18tce.
  • Od čtvrtka 13.7 bude vše otevřeno bez omezení.
 
Upraveno:
My tam byli na konci roku, že nakoupíme oblečení do Turecka, velke zklamání, ceny meziročně zvedly až nesmyslně. Takže jsem vzal jen dvě rukavice a kulich a nevidím důvod se tam ještě někdy vrátit.

Tohle mi přesně vadí na Beřkách. Hřiště krásné, kvalita hracích ploch dobrá, roční členství za pár korun, nemám to daleko. ALE...bookovat teetime několik týdnů předem? Jít (rozuměj šourat se) 5 hodin ve vláčku asijských flajtů? Mít jeden víkendový den obsazený komerčním turnajem?
Přestože mám v Beřkách pár členů -kamarádů, tak tyhle věci mě odrazují. Stejně jako v Hostivaři, byť tam mám možnost hrát zadarmo...
Raději si zaplatím plné fíčko, ale s tím, že hřiště projdu v rozumném čase...
PS. Vím, že je to off-topic, ale měl jsem tu potřebu 🤷

Poslední půl rok se to zhoršilo, dle recepce byl velký nárůst členů Korejské národnosti. A bohužel se cpou také na ranní starty.

Jiná alternativa kde se hraje celoročně a není to hodinu cesty pro mě není. Takže holt budík na půlnoc a bukovat 3 týdny dopředu, jiné řešení mě nenapadá. Navíc mám pocit, že stejně někdo našel způsob jak to obejít, protože ty časy jsou pryč i těsně po otevření.

Doufám, že od května, kdy se bude hrát od 8h se to alespoň trošku zlepší.
Protože teď navic nedele blokují turnaje a platit 500 abych si zahral doma v rámci turnaje nechci.

Možná by stálo za zvážení uz nové cleny nebrat, kdyz ani stavajici se na hřiště v nejžádanější casy nevejdou, nebo zdražit?
 
Zkouseli jste to resit s managementem?
 
Jednejte s vedením!

U nás na Ostravici jsme před časem vyjednali na SO, NE a svátky vyhrazené cca 4 časy denně (po 4 místech) pro tzv. životní členy (kteří platili velký vstupní poplatek). Dají se rezervovat jen telefonem přes recepci. Vyhlašují se 4 - 6 dní dopředu, jsou dopoledne nebo těsně po obědě. Pokud není celodnenní turnaj s cannon startem. Část členů se už toho naučila využívat. My maršálové pak na členské fórum dáváme aktuální informace, co je ještě volné, ať není třeba se vyptávat na recepci.

A třeba roční poplatky se už pěkně rozevřely. Životní členové platí 21 tis. Kč, roční členové (co nemuseli platit vstupní poplatek, tedy od doby před 5 lety) 33 tis. Kč. Sem patří většina zahraničních členů (co mají užší oči).
 
Jednejte s vedením!

U nás na Ostravici jsme před časem vyjednali na SO, NE a svátky vyhrazené cca 4 časy denně (po 4 místech) pro tzv. životní členy (kteří platili velký vstupní poplatek). Dají se rezervovat jen telefonem přes recepci. Vyhlašují se 4 - 6 dní dopředu, jsou dopoledne nebo těsně po obědě. Pokud není celodnenní turnaj s cannon startem. Část členů se už toho naučila využívat. My maršálové pak na členské fórum dáváme aktuální informace, co je ještě volné, ať není třeba se vyptávat na recepci.

A třeba roční poplatky se už pěkně rozevřely. Životní členové platí 21 tis. Kč, roční členové (co nemuseli platit vstupní poplatek, tedy od doby před 5 lety) 33 tis. Kč. Sem patří většina zahraničních členů (co mají užší oči).
To nikomu z nás nepomůže, platili jsme většinou nějaký už snížený vstup, něco mezi 1000-15000. Navíc se po hřišti pohybuje jakási skupina VIP investorů, kteří nějak investovali do klubu, netuším kolik. A minimálně dvě dvojice se chovají jako prasata. Obecně se v Beřovicích hraje tragicky pomalu, proto je strašný přetlak po prvních flajtech. Stačilo by, aby to tempo hry někdo řešil, ale není na tom zájem. Mantra “jdou v čase” jako skoro všude. Jeden schopnej chlápek s pravomocí od vedení by to vyřešil za pár víkendů. Oni ti zahraniční členi jsou zvyklí poslouchat, co jim někdo nařídí, ale ten někdo prostě není. Ani rezervovaný čas nepomůže, protože pak na hřišti prostojíš 5 hodin..
 
Jednejte s vedením!

U nás na Ostravici jsme před časem vyjednali na SO, NE a svátky vyhrazené cca 4 časy denně (po 4 místech) pro tzv. životní členy (kteří platili velký vstupní poplatek). Dají se rezervovat jen telefonem přes recepci. Vyhlašují se 4 - 6 dní dopředu, jsou dopoledne nebo těsně po obědě. Pokud není celodnenní turnaj s cannon startem. Část členů se už toho naučila využívat. My maršálové pak na členské fórum dáváme aktuální informace, co je ještě volné, ať není třeba se vyptávat na recepci.

A třeba roční poplatky se už pěkně rozevřely. Životní členové platí 21 tis. Kč, roční členové (co nemuseli platit vstupní poplatek, tedy od doby před 5 lety) 33 tis. Kč. Sem patří většina zahraničních členů (co mají užší oči).

Takhle třeba vypadá sobota 6.4., dopoledne už prakticky vyprodáno, od oběda dál nechce hrát nikdo, protože víš, že tam budeš až do večera a tempo hry bude stylem rána, čekat, rána a často i 3 flajty na jamce. Odhadem tak 25% flajtů bude obsahovat Korejce a hrát s nimi je za trest, to je lepší možná sedět doma.
Jakmile tam svítí BEZ nebo 54, je to na 99% Korejec.

1711376959574.png
 
Takhle třeba vypadá sobota 6.4., dopoledne už prakticky vyprodáno, od oběda dál nechce hrát nikdo, protože víš, že tam budeš až do večera a tempo hry bude stylem rána, čekat, rána a často i 3 flajty na jamce. Odhadem tak 25% flajtů bude obsahovat Korejce a hrát s nimi je za trest, to je lepší možná sedět doma.
Jakmile tam svítí BEZ nebo 54, je to na 99% Korejec.
Velmi dobře ti rozumím. I Jardovi. Opravdu se zkoušejte domluvit s vedením rezortu a klubu na nějakém alespoň dílčím řešení s vyhrazením několika flajtů pro "fundamentální" členy. Nebo aspoň možný ranní start z 10. jamky na 9 jamek, pokud to nebude vadit údržbě. Nikdy to nebude vyhovovat všem stejně, ale za pokus to stojí.
 
Ten start z desítky by mi prisel možná docela efektivní. Případně cizí příslušníky poslat ná tu desítku? Je to možná nápor na údržbu. Ale pokud je plne hřiště... Ale organizačně asi blbý to pak seskládat, pokud je plno v podstatě celé dopoledne. Nekde jinde (nevzpomenu si kde) jsem ale viděl, že byla chvíli otevřená i druhá devítka na rychlou ranní devítku. V podstate duplicitní časy pro travní rychlík, od 8 do 9:30 než dorazili hráči první devítky. Tak jako tip -ale chápu, 18j je lepší.

Za sebe můžu říct, že třeba díky tomuto jsem minulý rok úplně vzdal snahu si v nějaký víkendový čas zahrát v Beřkach. Už tam ani na ty TT nekoukám.
 
Ten start z desítky by mi prisel možná docela efektivní. Případně cizí příslušníky poslat ná tu desítku? Je to možná nápor na údržbu. Ale pokud je plne hřiště... Ale organizačně asi blbý to pak seskládat, pokud je plno v podstatě celé dopoledne. Nekde jinde (nevzpomenu si kde) jsem ale viděl, že byla chvíli otevřená i druhá devítka na rychlou ranní devítku. V podstate duplicitní časy pro travní rychlík, od 8 do 9:30 než dorazili hráči první devítky. Tak jako tip -ale chápu, 18j je lepší.

Za sebe můžu říct, že třeba díky tomuto jsem minulý rok úplně vzdal snahu si v nějaký víkendový čas zahrát v Beřkach. Už tam ani na ty TT nekoukám.

Osobně neznám nikoho kdo by tam vážil cestu kvůli devítce. Nicméně občas tam pouští, když je už totálně plno a někomu ta devítka stačí.
 
Osobně neznám nikoho kdo by tam vážil cestu kvůli devítce. Nicméně občas tam pouští, když je už totálně plno a někomu ta devítka stačí.
Jo, jenže kvůli údržbě později. Klidně v 9:30-10:00. Což je přesně ten čas, kdy tam dojdou první flajty, i ty pomalejší..
 
Když to tu tak čtu, musím uznat, že je mi vás kluci Beřovický líto. Představa, že pokud si chci zahrát, musím si 3 týdny předem rezervovat čas a nevědět, zda nebudou z nebe padat trakaře je pro mne nemyslitelná. Beřovice jsou velmi vyhledávané hřiště s plnou kapacitou po celý rok. Jsem rád, že bydlím v Ústí nad Labem kde mám v okolí dost 18+9 jamkových hřišť, kde si můžu zahrát kdykoli mne napadne.
 
Když to tu tak čtu, musím uznat, že je mi vás kluci Beřovický líto. Představa, že pokud si chci zahrát, musím si 3 týdny předem rezervovat čas a nevědět, zda nebudou z nebe padat trakaře je pro mne nemyslitelná. Beřovice jsou velmi vyhledávané hřiště s plnou kapacitou po celý rok. Jsem rád, že bydlím v Ústí nad Labem kde mám v okolí dost 18+9 jamkových hřišť, kde si můžu zahrát kdykoli mne napadne.
Tak oni zas takovy chudaci nejsou😉

IMG_4789.jpeg
 
Když to tu tak čtu, musím uznat, že je mi vás kluci Beřovický líto. Představa, že pokud si chci zahrát, musím si 3 týdny předem rezervovat čas a nevědět, zda nebudou z nebe padat trakaře je pro mne nemyslitelná. Beřovice jsou velmi vyhledávané hřiště s plnou kapacitou po celý rok. Jsem rád, že bydlím v Ústí nad Labem kde mám v okolí dost 18+9 jamkových hřišť, kde si můžu zahrát kdykoli mne napadne.
Nejenom to! Ale možnost hrát jen o víkendech je strašně omezující. A můžeme být rádi, že zatím není zaveden středoevropský čas!
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom