Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Beřovice

Prosím, prosím, kdo jde dnes Beřovice (@JardaK , @Seppper, či někdo další), o info, jak hřiště vypadá. Ať vím, co mě a kamaráda bude zítra trápit.
Moooc děkuji.
 
Hřišti není co vytknout, ferveje měkké a zelené, grýny v super stavu, takže jediné co vás bude trápit je horko a vlastní hra :)
Děkuji za info.
Trošku se potýrat za posledních 10 dní neškodí, aspoň se mi vyčistí hlava.
 
Včera jsem se zakecal s recepční a dozvěděl se:
- pejci na hřiště s hrajícím pánečkem mohou, cedule o zákazu je tam kvůli místním, kteří chodili na hřiště venčit. Psa musíte mít “pod kontrolou”, ať už to znamená cokoliv..
- hřiště má blacklist pro ty, kteří opakovaně dělají potíže. Pokud se na něj dostanete, nemůžete využívat rezervace ani chodit na turnaje. Včera se na něj dostalo několik členů, kteří pro sebe a své známé zablokovali první dva flajty ve svátek a bez omluvy nedorazili. Za mě super počin, tohle se dělo dost často…
 
Já jsem si říkal, kde jsou ty lidi, přijel sem v 9,30, dle tt mělo jít plno lidí a do našeho startu v 10,30 šli tři hráči.
 
Já jsem si říkal, kde jsou ty lidi, přijel sem v 9,30, dle tt mělo jít plno lidí a do našeho startu v 10,30 šli tři hráči.
Měli jsme TeeTime v 9:20, domuveno že ty dva flajty předběhneme a půjdeme v 8:50. Nikde nikdo, na trojce nás dohnal Radek, který měl jít taky v 9:20.
 
Před námi ( 10:30 ) bylo ještě ráno v 8h volno jen v 9:40, reálně nešel skoro nikdo, že by si této běžné praxe konečně všimli i na recepci? Jedině dobře.
 
Před námi ( 10:30 ) bylo ještě ráno v 8h volno jen v 9:40, reálně nešel skoro nikdo, že by si této běžné praxe konečně všimli i na recepci? Jedině dobře.
Nejen na recepci, Koukol prý řádil😉 Dost mě překvapilo, že ti hříšníci byli z kolébky golfu, těm počasí nevadí… Leda by byli vyjímka a byli vyhnáni kvůli tomu z Británie…
 
My zase na 16. našli v jamce zapomenutý driving. míček. Ale nebyl z Beřovic, byl to nějaký Wilson.
Ten jsem vylovil na dvojce, vylovil jsem dva a jeden byl tenhle wilson premium range. Nechal jsem ho na břehu, asi se někomu za námi hodil. Muselo bejt jasný, proč tam leží.
Kolega vylovil 4 míče, z toho 3 drivingáče.
Je to smutné, skoro vlastně ubohé, když pak vidíš ty auta za mega a víc na parkovišti…a prej hra gentlemanů👎
 
Ten jsem vylovil na dvojce, vylovil jsem dva a jeden byl tenhle wilson premium range. Nechal jsem ho na břehu, asi se někomu za námi hodil. Muselo bejt jasný, proč tam leží.
Kolega vylovil 4 míče, z toho 3 drivingáče.
Je to smutné, skoro vlastně ubohé, když pak vidíš ty auta za mega a víc na parkovišti…a prej hra gentlemanů👎
80% míčů vylovených na 2ce jsou drivingáče🤷‍♂️
 
Je to smutné, skoro vlastně ubohé, když pak vidíš ty auta za mega a víc na parkovišti…a prej hra gentlemanů👎
Ono to tak totiž u právě takových je. Znám jich bohužel spoustu.
 
Jako jo. Káva z 55,-. Chuťově i cenově kousek od Prahy potěšilo a udělalo radost i na oko. Plus ochota a úsměv od obsluhy. Tahle nějak bych si to představoval vždy i jinde na golfu. ;) Dobře vy, Beřovice!

IMG_3302.jpeg
 
Je tam nový provozovatel restaurace, reference má výborné. Zrovna jsme se o tom minule bavili, že by bylo fajn jednou nespěchat domů a dát si oběd.
 
Je tam nový provozovatel restaurace, reference má výborné. Zrovna jsme se o tom minule bavili, že by bylo fajn jednou nespěchat domů a dát si oběd.
Doporučuju, jinak tam dlouho nezůstane...:)
 
Je tam nový provozovatel restaurace, reference má výborné. Zrovna jsme se o tom minule bavili, že by bylo fajn jednou nespěchat domů a dát si oběd.
Já tam měl minulý týden svíčkovou za zaváděcí cenu 100 a byla vynikající! Žena nějakou polívku a prý taky super, servis na jedničku 🙂
 
Je tam nový provozovatel restaurace, reference má výborné. Zrovna jsme se o tom minule bavili, že by bylo fajn jednou nespěchat domů a dát si oběd.
Staronový…
 
Kdo nemá plán na neděli, tak zde jeden tip.

Letošní 16. ročník budeme vybírat peníze na pomoc šestileté Amálce Dvorské.
Amálka od narození trpí vzácným onemocněním, projevuje se křehkostí kostí, které se velmi často lámou. Pohybuje se velmi obtížně, je na zdravotním vozíku. Velkou motivací je pro ní zdravý bráška, její dvojče, Matyáš. Ráda by ho ve všem dohnala, hlavně fyzicky, její tělo je však příliš křehké. Stále ji hrozí bolestivé zlomeniny. A těch má již pár desítek za sebou. Také operačních zákroků, zpevňování kostí speciálními šrouby, zkusila již mnoho. Amálce pomáhají přímo pro ní zaměřené neurorehabilitační programy, ty nejsou bohužel hrazeny zdravotní pojišťovnou a a jejich cena je kolem 50 tis. Kč. Aktuálně je v ortetické péči firmy Pohlig, na základě doporučení ortopedických lékařů z FN Motol. Ortézky, léčba, dlouhodobá terapie, která Amálce pomohou chodit, jsou vyráběny ve Vídni, a bohužel nejsou také hrazeny ZP. Prostě každá koruna Amálce pomůže, moc vám děkujeme!
Proto pokud máte tuto neděli čas, tak se určitě na turnaj přihlaste. Zavolejte kamarádům, udělejte si flight, ať je nás co nejvíce.
Přihlásit se můžete zde https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani/turnaj?id=815414478
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom