Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Golfový areál roku 2019

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
logo.png


Anketa Golfový areál roku 2019

...cílem našeho projektu je popularizovat golf směrem k široké veřejnosti, aktivně a důstojně prezentovat česká hřiště nejen v Čechách, ale i v zahraničí a výrazně tak zvýšit počet aktivních hráčů golfu v České republice.
  • 2 hlavní kategorie:
    • Nejoblíbenější golfový areál
      • hlasování: každý může dát celkem 10 hlasů po jednom 10 hřištím
    • Nejlépe hodnocený areál dle golfistů
      • hlasování: každý může ohodnotit hřiště ve třech různých kategoriích
        • Kvalita hry a technický stav hřiště
        • Kvalita hry a technický stav hřiště
        • Celková atmosféra a lokalita
  • Výsledky hlasování hlavních kategorie budou vyhlášeny 15. prosince během 24. Večera českého golfu v pražském Slovanském domě, odkud bude vše v přímém přenosu vysílat od 20:15 stanice Golf Channel.
  • 3 vedlejší kategorie
    • Nejlépe hodnocený areál dle začátečníků
    • Nejlépe hodnocená devítka dle golfistů
    • Nejlépe hodnocený areál dle odborné poroty
  • Výsledky vedlejších kategorií budou vyhlášeny na moderované tiskové konferenci přesně o měsíc později, tedy 15. 1. 2020 v Praze.

WEB A HLASOVÁNÍ TU: https://www.golfovyareal.cz

PS: výše uvedené info je výtah z článku na GolfExtra.cz a webu GolfovyAreal.cz
 
Tak jsem to sem mrsknul, nemám úplně dobrý osobní vztah k takovýmto anketám, ale na druhou stranu - všichni někde hrajeme a tak naše oblíbená hřiště můžeme vlídným hodnocením podpořit.

Reálné hodnocení vypadá pak tak, že buď u hřiště na adrese https://www.golfovyareal.cz/cs/hlasovani/ kliknete na "Dát Hlas" (celkem mžete udělit 10 hlasů) nebo "Hodnotit" (Neomezeně). Při každém hlasu zadáte na sebe telefon, kam vám přijde smska s ověřovacím kódem. To je docela dobrý přístup. Neřeší vše, ale zkvalitnění výsledků to určitě je. Když vyplníte pak tel, tak se zobrazí toto:

Výstřižek.JPG


Co mě osobně zarazilo a přijde mi divný a nedotažený:

  • proč se nevyužívá číslo čgf? Mělo by to mnohem větší kvalitu, zvlášť, když má hodnotit golfisty. Sice tel mi umožní určitou obranu, ale vytvořit několik fiktivních hlasů z mého okolí kamarádu z telefonem... aby hřiště zaškrtli... škoda. Pro mě to i budoucí výsledky degraduje. Chápu, že všichni nemají číslo čgf (cizinci, začátečníci atd), ale alespoň by to byla konkrétně uchopitelná skupina a docela i tak velká. S tím, že jistě je možné mít kategorii mimo čgf.
  • Hodnocení areálu hvězdičkami je pro mě téměř neuchopitelné. Vcelku Logicky se bude lišit Albík od YardResortu. Přišlo by mi dobré dát nějaké měřítko. Např. víkendové klasické plné fee... rozuměj cenu.
 
Zobrazit přílohu 9098

Anketa Golfový areál roku 2019

...cílem našeho projektu je popularizovat golf směrem k široké veřejnosti, aktivně a důstojně prezentovat česká hřiště nejen v Čechách, ale i v zahraničí a výrazně tak zvýšit počet aktivních hráčů golfu v České republice.
  • 2 hlavní kategorie:
    • Nejoblíbenější golfový areál
      • hlasování: každý může dát celkem 10 hlasů po jednom 10 hřištím
    • Nejlépe hodnocený areál dle golfistů
      • hlasování: každý může ohodnotit hřiště ve třech různých kategoriích
        • Kvalita hry a technický stav hřiště
        • Kvalita hry a technický stav hřiště
        • Celková atmosféra a lokalita
  • Výsledky hlasování hlavních kategorie budou vyhlášeny 15. prosince během 24. Večera českého golfu v pražském Slovanském domě, odkud bude vše v přímém přenosu vysílat od 20:15 stanice Golf Channel.
  • 3 vedlejší kategorie
    • Nejlépe hodnocený areál dle začátečníků
    • Nejlépe hodnocená devítka dle golfistů
    • Nejlépe hodnocený areál dle odborné poroty
  • Výsledky vedlejších kategorií budou vyhlášeny na moderované tiskové konferenci přesně o měsíc později, tedy 15. 1. 2020 v Praze.

WEB A HLASOVÁNÍ TU: https://www.golfovyareal.cz

PS: výše uvedené info je výtah z článku na GolfExtra.cz a webu GolfovyAreal.cz

Splněno 👍. Očekávám hodnotné ceny, při mém štěstí to bude letecký zájezd na Maledivy s Tigerem Woodsem 😁.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom