Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Alan Babický pro GOLF.cz

Mě tenhle díl docela zaujal. Tedy - zvláštní efekt, ale beru to u sebe jak úchylku danou práci na počítači. Kouknu na brutálně dlouhé odstavce a vůbec se mi do toho čtení nechce. Asi to má co dělat i s tím, že je písmo malé a prostě na tom webu se tyto dlouhé texty čtou blbě. Nicméně obsahově mi to přijde jako moc pěkné zamyšlení, po jednotlivých kapitolách i čtivé.

Dokážu si představit, že tento díl bych si docela i rád poslechnul v rámci nějakého textu a prezentace, prostě v nějaké poutavé formě. Případně na dlouhých cestách autem formou audiozáznamu.

Líbil se mi tahle část textu, za mě palec nahoru:

---
Takže český model, který vídávám od 94. roku, rozespalá snídaňka kolem 8.00, potom kyblíček, potom 18 jamek ve volném tempu, po obědě a kávičkách patovací soutěž nesmyslných puttů, a potom někteří ještě dva kyblíčky míčů, notabene prosezených na bagu s mobilem v ruce, rozhodně není míra dřiny pro dostání se na světovou úroveň. Nejhorší je, že pokud nějaká individualita mezi juniory se začne chovat jinak, stane se často terčem nějaké varianty posměchu. A nakonec ho tým strhává k „nečinnosti“.
---
 
Upraveno:
Jj. Já jak viděl jak je to dlouhé tak jsem s tím čtením ani nezačal...
 
Takového PRO trenéra si prostě chcete platit...! [emoji23][emoji23][emoji23]
19dfb8653f9ad434efd10198db1b8472.jpg
aead359a84da99b3a356d79fe44dbb38.jpg
 
Upraveno:
Takového PRO trenéra si prostě chcete platit...! [emoji23][emoji23][emoji23]
19dfb8653f9ad434efd10198db1b8472.jpg
aead359a84da99b3a356d79fe44dbb38.jpg
"Coz o to, hul do ruku nevezme, ale jinak je to odbornik na slovo vzatej... uz tady v okrese vycvicil 4 na majory!" :D
 
Škoda, že jsem si toho pana Lorence nevšim. Šel bych ho zkusit pohoupat ... :p:D:D:D
 
Všimli jste si komentářů v podstatě u všech dílů? Veskrze pochvalné, jen sem tam nějaká mírná kritika nebo nesouhlas.
 
Abychom nebyli zli... posledni 3 dily mi prisli celkem zajimave. Nehodnotim sloh, ale informace.
 
Jasný. Když si je píše sám... [emoji23]
Abychom nebyli zli... posledni 3 dily mi prisli celkem zajimave. Nehodnotim sloh, ale informace.

Tak je to psychologicky správně, jste kluci sehraný.
Policajti jsou taky vždy dva, jeden je zlej a druhej hodnej. Hlavní je toho zmetka pořádně zmáčknout :p:p:p:p
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Myslím si, že je to správný člověk, pro vedení našeho fóra z hlediska informací, statistik. Mohl by ho @requo oslovit :cool:

Myslím, že tohle neklapne. Už jsem pár zkušeností s různými komerčními subjekty dělal - kdy jsem je oslovoval s možností i sebeprezentace na jamce, zpravidla to dopadlo nevalně. Vyměníš si spoustu emailu, kdy nabízíš prostor, pomoc atp a pak v podstatě chytneš odpověď - a co z toho budu mít já? Třeba se pletu, ale ať si každý na jamku najde svoji cestu sám - prezentací a reklam je dost a bude dost. :)
 
Mně se teda ty poslední díly líbí víc, už jsou i o něčem a ne jen stížnosti na cokoli.

Možná jsem trošku ovlivněn tím, že si taky nemyslím, že "je to jen o hlavě" (u amatérů). A tak nějak si připadám s tímto názorem osamocen. Příklad s hokejistou s hlavou Jágra je docela dobrej.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom