Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Alan Babický pro GOLF.cz

Připadá mi to, jakoby chtěl z golfu udělat vědeckou disciplínu, zatímco já za tím vidím zábavu.

Nick Faldo kdysi prohlásil:
"Nikdy jsem se s ostatními golfisty moc nekamarádil. Ale to jen proto, že se mi o golfu nechtělo prokecat celou noc."

Tak to asi znal Alana velmi dobře...
 
Lepsi nez minulej. Neurazilo me to nicim.
A asi se rad posloucha.
 
http://www.golf.cz/novinky/alan-babicky-naprava-krivd-na-golfistovi-ceskem-3/

Již dlouho se mi nestalo, abych článek s golfovou tématikou nedočetl do konce? Nemyslím si, že jsem nějaký dislektik, ale pokud si musím v každém odstavci přečíst některé věty víckrát, abych vůbec pochopil smysl, tak na tohle já opravdu nemám nervy. Znovu se ptám pane Babický PROČ vůbec a proč tímto stylem?
Tak mi to take nedalo a clanky jsem si zkusila precist....
A) p. Babickeho znam a souhlasim s prispevkem Petra, staci mi to a dal se posouvat nechci
B) jedine co mi prislo na clancich vtipne je jeho uvodni veta, ve ktere nazyva svoje prispevky - zabavnopoucne :)....
C) asi jsem divna, ale zabavu si predstavuji jinak a naucny text teda take.
No a tim bych to shrnula.
 
Uffff, ze ja si to vzdycky prectu vecer prd spanim ???? Pak nemuzu usnout a chrousta mi to v hlave. Asi chapu, o co mu jde. Prece golf neni horsi nez pitomy fotbal ci hokej a prece 80% naroda cumi na ty a golf vubec neznaji. Ale na druhou stranu, fakt chceme, aby ti lide, kteri presne vedi, ktery kopalista udelal kde chybu a ktery trener fotbalu neumi trenovat a rozhodci blbe pisknul faul, mluvili do golfu, hrali golf a vyskytovali se na hristich???? Ja budu radsi platit za golf 2x tolik, nez aby se z golfu stal " narodni" sport. Dekuji pekne, NE!
 
Uffff, ze ja si to vzdycky prectu vecer prd spanim ???? Pak nemuzu usnout a chrousta mi to v hlave. Asi chapu, o co mu jde. Prece golf neni horsi nez pitomy fotbal ci hokej a prece 80% naroda cumi na ty a golf vubec neznaji. Ale na druhou stranu, fakt chceme, aby ti lide, kteri presne vedi, ktery kopalista udelal kde chybu a ktery trener fotbalu neumi trenovat a rozhodci blbe pisknul faul, mluvili do golfu, hrali golf a vyskytovali se na hristich???? Ja budu radsi platit za golf 2x tolik, nez aby se z golfu stal " narodni" sport. Dekuji pekne, NE!
Já to nečetl, ale lidi, které jsem potkávali na fotbale když syn hrál, na golfu potkávat fakt nechci.
 
Za mne tedy velký palec nahoru. Zásadně zvýšená čtivost a i logická konstrukce obsahu článku. A ve velké většině se i ztotožňuju s názory pisatele...
 
Mě na těch článcích pořád vadí ten tón, že on umí všechny problémy dopodrobna pojmenovat a všichni to dělají špatně. Skoro už čekám až z toho nakonec vyleze, že jediný možný spasitel českého golfu je pan Babický. Proč tedy nenabídne svoje znalosti a možná řešení ČGF nebo PGAC? Nebo proč tedy nezaloží nějakou platformu se stejně smýšlejícími lidmi, kteří do toho mají co vnést? Ono něco zkritizovat s odstupem doby když se to nepodaří umí opravdu skoro každý. Nebo že by on už chtěl něco změnit, ale ostatní s ním nechtějí spolupracovat? Já tak trochu tuším, že to bude asi dost kontroverzní osoba.
 
Mě na těch článcích pořád vadí ten tón, že on umí všechny problémy dopodrobna pojmenovat a všichni to dělají špatně. Skoro už čekám až z toho nakonec vyleze, že jediný možný spasitel českého golfu je pan Babický. Proč tedy nenabídne svoje znalosti a možná řešení ČGF nebo PGAC? Nebo proč tedy nezaloží nějakou platformu se stejně smýšlejícími lidmi, kteří do toho mají co vnést? Ono něco zkritizovat s odstupem doby když se to nepodaří umí opravdu skoro každý. Nebo že by on už chtěl něco změnit, ale ostatní s ním nechtějí spolupracovat? Já tak trochu tuším, že to bude asi dost kontroverzní osoba.
Kandiduje na prezidenta PGA
 
Kandiduje na prezidenta PGA
Uf, to pak vysvětluje tu aktivitu. ( jsem zaujatá: máme tu u nás poměrně rozvětvené rodiny dvou bratrů stejného jména, které jsou dokonalé(í) v jachtklubu. Už jsem tam přestala být členem...)
 
Upraveno:
Já si celou dobu myslel, že je to jen vtip, to s tím prezidentem ... :eek:
Jo, ale proti Zemanovi mohl. To by pak na Hradě bylo veselo. :p
 
Tak ne...bude to kniha...polovina je odkaz na to, co bude příště...čtvrtina pochvala vlastních výzkumů...nicméně příčiny pomalé hry jsou popsány docela dobře a výstižně...jen by to šlo zkrátit bez ztráty obsahu
 
Každý text by měl mít svojí cílovku. Mně ty články po obsahové stránce nepřijdou špatné, poslední díl je rozhodně nejčtivější, nicméně (a to rád čtu), že kdyby to byla kniha bez redakční úpravy, tak bych to asi přes první kapitoly nedal. Ono záleží, pro koho to je psáno - jaký je cíl autora. To, že to pak čte poloodborná veřejnost a je to někde zveřejněno je věc jiná a informace pak mohou být vytrženy z celkového rámce. V blesku taky by všichni zkritizovali podrobné celostránkové analýzy.

A další věc je - ano, stručně a výstižně popsat problém je určitě umění, nicméně stručně a výstižně popsat příčiny problému a provázanosti už tak jednoduché není, mnohdy je to i nemožné. Blbý pak je (trochu odbočím) když se z množství informací pak stane paralýza čtenáře/posluchače. Taky umím! :-D
 
pro pobavení ;)
E50DCEC6-4129-46F4-8DCC-C898A7849266.jpeg
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
Mně stačil ten úvod - Osmý díl zábavně přemýšlivého seriálu [emoji23][emoji23][emoji23]
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom