Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz 84. The Masters Tournament 2020

No nemyslim si, ze pojede prenos v Al Dzazira:). O2 TV mimo EU nejede, app CT4 taky ne, web zkusim. Mam app Masters, tak to mozna pojede aspon trochu tam...
Nemůžeš mít všechno....
 
No nechtěl bych být tím, kdo to má rozehrané a pro tmu nedohrané.
Ráno vstát, rozhýbat se na drivingu, dojít třeba i 9 jamek a chvíli poté začínat další kolo. To musí být dost náročné.
 
Bryson teda prvni jamky hraje sice o hodne dal nez ostatni ale taky asi miri na jiny fairwaye a greeny nez ostatni. Bude celkem sranda ho sledovat...
Jj....Nedávno jsem tady psal, že jsem na něj zvědavej, jak a jestli mu ta délka zrovna v Augustě, kde je to dost o přesnosti, pomůže.....a je to tady! Je ale fakt, že včera dělal šílený chyby při krátký hře.....
 
Jinak moderování dvojice Bosák / Lorenc bylo včera balzámem na duši po dlouhodobém poslouchání moderátorských "výkonů" na Golfchannelu. Škoda, že ČT toho nedává víc...
 
Mě tedy ty jejich kecy někdy dost nudili, na GC je ale výhoda, že můžeš přepnout na anglickou verzi a tam je komentář perfektní.
 
Teď běží přímý přenos na ČT, dohrávka prvního kola. Původně měl byt myslím záznam ze včerejška. A večer 2.kolo

Ale fakt by mě zajímalo, kolik času mají mezi dohráním prvního kola a začátkem druhého, kdy by měli jít stejní hráči. Podle mě jsou trochu znevýhodněni, zároveň se i budou měnit podmínky.
 
Upraveno:
Jinak moderování dvojice Bosák / Lorenc bylo včera balzámem na duši po dlouhodobém poslouchání moderátorských "výkonů" na Golfchannelu. Škoda, že ČT toho nedává víc...

Jojo, maj to zmáknutý. Včera:

Bosák - Překvapuje mne, že Frittelli hraje ve funkčním triku s dlouhými rukávy, taková zima tam není.

Lorenc - On je tím známý, jeho v tričku s krátkými rukávy na hřišti NIKDY neuvidíte.

Frittelli dnes v tričku s krátkými rukávy!
 
Teď běží přímý přenos na ČT, dohrávka prvního kola. Původně měl byt myslím záznam ze včerejška. A večer 2.kolo

Ale fakt by mě zajímalo, kolik času mají mezi dohráním prvního kola a začátkem druhého, kdy by měli jít stejní hráči. Podle mě jsou trochu znevýhodněni, zároveň se i budou měnit podmínky.

Není nic výjimečného, že hráči dohrají včerejší kolo, skočí na záchod, zakousnou banán a jedou další. To se občas prostě stane.
 
Jojo, maj to zmáknutý. Včera:

Bosák - Překvapuje mne, že Frittelli hraje ve funkčním triku s dlouhými rukávy, taková zima tam není.

Lorenc - On je tím známý, jeho v tričku s krátkými rukávy na hřišti NIKDY neuvidíte.

Frittelli dnes v tričku s krátkými rukávy!
Taky jsem si všiml, že včera hrál Dustin Thomas... Ale nevím jestli dnes hraje znovu. Těch překlepů tam bylo víc. Navíc mi vadí, že když Bosákovi něco vadí, podá až agresivně...třeba s greenbookama včera. A vůbec mně ty jeho slovní obraty přijdou stejně blbý jako u Majka Hrubýho.
 
Taky jsem si všiml, že včera hrál Dustin Thomas... Ale nevím jestli dnes hraje znovu. Těch překlepů tam bylo víc. Navíc mi vadí, že když Bosákovi něco vadí, podá až agresivně...třeba s greenbookama včera. A vůbec mně ty jeho slovní obraty přijdou stejně blbý jako u Majka Hrubýho.

Mam urcite zkusenosti s mluvenim “z patra” a on se clovek kravinam neubrani. A Bosak je fotbalista, takze jeho obcasne prizemni provokativni pindy davaji smysl a nijak mi nevadi, aspon me to obcas nuti premyslet. U Majka vetsinou premyslim nad tim, jak to prepnout na anglickej komentar.

A s greenbookama osobne souhlasim, ctenarsky krouzky patrej do knihovny...
 
Není nic výjimečného, že hráči dohrají včerejší kolo, skočí na záchod, zakousnou banán a jedou další. To se občas prostě stane.
JJ, to vím, jen mi to prostě přijde dost náročné, umocněné ještě tím, že se startuje z jedničky i desítky (aby se vše stihlo). Vím, že jsou trénovaní, ale jde jim o dost, tak mě to přijde takové nevyrovnané.
 
Mam urcite zkusenosti s mluvenim “z patra” a on se clovek kravinam neubrani. A Bosak je fotbalista, takze jeho obcasne prizemni provokativni pindy davaji smysl a nijak mi nevadi, aspon me to obcas nuti premyslet. U Majka vetsinou premyslim nad tim, jak to prepnout na anglickej komentar.

A s greenbookama osobne souhlasim, ctenarsky krouzky patrej do knihovny...

Mě taky baví víc když je nemaj a souhlasím s tím názorem. Ale vadí mi, že vidím, jak je rudej a teče mu pěna od pusy jen podle hlasu... Je mi to prostě nepříjemný jak se u toho vytáčí. :D Jasně, sekne se každej. Ale on prostě taky blábolí nesmysly chvílema. Mně teda Lorenc vyhovuje. Do ničeho se netlačí, v klídku komentuje to co se děje. Když Bosák něco vystřelí, v klidu chvíli přemýšlí co řekne. Neb ose vrátí ke golfu na hřišti a nerozvíjí to dál... Stejně jako Janouch nebo Uhlík. To mě baví víc.
 
Mě tedy ty jejich kecy někdy dost nudili, na GC je ale výhoda, že můžeš přepnout na anglickou verzi a tam je komentář perfektní.
Já používám ja poskytovatele iptv sledování.tv a přepnutí jazyka jsem bohužel nenašel. Jestli někdo víte jak, sem s tím prosím. Jen jsem si vzpomněl na jistého žvanila a už mi je blbě...
 
Není nic výjimečného, že hráči dohrají včerejší kolo, skočí na záchod, zakousnou banán a jedou další. To se občas prostě stane.
My hrajeme klubové mistrovství v jamkovce v průběhu soboty a neděle (16 členný pavouk). Takže 1. kolo v sobotu dopoledne, 2. kolo po obědě. V neděli pak dopoledne 3. kolo a 4. po obědě (jednak pavouk o umístění a také boj o titul). Ano, ne všechny mače dojdou vždy až na 18. jamku, ale občas se stane, že je zápas rozhodnut třeba až po 20 (nebo i více) jamkách. A to nemáme caddy ;)
 
Pokud komentujou dvojice, tak si myslím, že Lorenc/Bosák = No1. Janouch/Uhlík nejsou lepší. Ale samostatně Janouch, to je jiná liga! Je podle mě nejlepším komentátorem! Kárník a Hrubý rozhodně NE, to většinou nevydržím poslouchat a Uhlík je uspávač, když je ve studiu sám. Ještě i Štěrba se dá poslouchat. Bosáka mám jako komentátora rád, přiznávám! I díky němu jsem začal s golfem. Je vtipnej, má přehled a jeho komentování není nuda. Fotbal v posledních letech skoro nesleduju, ale on by mohl komentovat cokoliv, i jeho rozhovory např. na olympiádě měly hlavu a patu. Když se občas někdo přeřekne, beru jako normální. I Lorencovi se to včera stalo.
 
Skoda, ze golf nekomentuje Zaruba...:) i kdyz si myslim, ze jsem ho jednou taky slysel.
 
Tomu Brysonovi se ty jeho namachrovaný kecy před Masters pěkně vracej....... u odpalu předvádí tanečky domorodců a pak to pošle do kopru, aby míček následně vůbec nenašel.....a triple na trojce jak vyšitej!
 
Já používám ja poskytovatele iptv sledování.tv a přepnutí jazyka jsem bohužel nenašel. Jestli někdo víte jak, sem s tím prosím. Jen jsem si vzpomněl na jistého žvanila a už mi je blbě...

Na jakém zařízení? Taky mám a jde to.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom