Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

1fee 2 hráči

Dík, koupím. A já blb jsem si myslel, jak budu mít výhodnou nabídku, když jsem letos k ježíšku dostal předplatné časopisu Golf (dle ceníku standardně 12 voucherů má stát 690,-, pro předplatitele Golfu 490,- a koukám, že Slevomat to samé  za 329 Kč. Ach jo. Ale jo, super nabídka a díky za odkaz.
 
K tomu Golfu...pošlou ti i voucher na roční předplatné časáku za 300:)
 
Si nekopu. Ale jestli myslíš, že je lepší si info nechat pro sebe...
:)
 
Ale ne, je to dobré vědět, případně pro ostatní: Roční předplatné časopisu Golf stálo 900 Kč (http://www.casopisgolf.cz/predplatne.html), s prvním číslem přišlo 6 voucherů 1fee2hráči. Mno, jestli to tedy chápu správně, stačilo počkat na Slevomat, kde 12voucherů stojí 329, a k tomu voucher na časopis (na rok/12 čísel), takže jestli správně počítám, za 629 Kč (dvě třetiny původních bezslevových nákladů) bych měl v podstatě dvojnásobek. Ach jo. 

A to nemluvím ani o tom, že cena 12 voucherů pro předplatitele dle stránek časopisu Golf je 490 Kč (http://www.golfinfo.cz/1fee2hraci/objednavka). Ne, nepřipadám si vůbec blbě. :-D Ale dobré vědět do budoucna. Díky za info.
 
Jo, popsal jsi to naprosto přesně [WHITE SMILING FACE]
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom