Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa 1.3.2024 - Už jste zahájili letošní golfovou sezónu?

1.3.2024 - Už jste zahájili letošní golfovou sezónu?


  • Hlasovalo
    33

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Už.png


ANKETA: 1.3.2024 - Už jste zahájili letošní golfovou sezónu?
Kdy a kde?
 
@Izanagi: Jj, koukal jsem, díky Tobě vlastně docela spolehlivě ověřuju, že golf pro zaznamenávání výsledků chodí. :-D Jsi spolehlivější, jak automatické funkce. A gratuluju k včerejší hře, moc pěkné.

jak na tom Botanika je, hodně mokrý?

Jinak, já zatím letos jen 4x nebo 5x, hlavně tedy z důvodu, že až teď se mi daří uvolnit přes týden sem tam dřív z práce. A jak je kolem těch 10ti, tak je to super, sice hřiště (Hostík) podmáčený, ale je prázdno a to mám moc rád.
 
@Izanagi: Jj, koukal jsem, díky Tobě vlastně docela spolehlivě ověřuju, že golf pro zaznamenávání výsledků chodí. :-D Jsi spolehlivější, jak automatické funkce. A gratuluju k včerejší hře, moc pěkné.

jak na tom Botanika je, hodně mokrý?
Michale díky, být pokusným králíkem byl vždy můj sen:).

Pokud jde o Botaniku - jak to říci kulantně - nyní rozhodně nedoporučuji:oops:.
FW jedničky je do půlky v podstatě komplet náhodná voda. Obecně fw - jak nejsou dobře založeny, tak je na nich spousta bahna:rolleyes:. Kupil jsem si kvůli tomu bag na záda, abych nemusel po hře půl hodiny čistit vozík:confused:.
Paradoxně nyní jsou nejlepší asi grýny. Na některých více či méně plísně, ale docela jedou.
Na tento rok slibují zlepšení. Prý nakoupili nové stroje, tak uvidíme.
 
Pokud tedy myslíš venkovní golfovou sezónu, tak ještě ne.

Ale jinak hraju 4-5 „osmnáctek" týdně 🤭

Apropo jsem se rozhodl zkusit hrát bez rukavice, první dva dny to byl nezvyk, ale teď už mi to ani nepřijde.
Dokonce mám s driverem lepší pocit (či cit), než s rukavicí.
 
Pokud tedy myslíš venkovní golfovou sezónu, tak ještě ne.

Ale jinak hraju 4-5 „osmnáctek" týdně 🤭

Apropo jsem se rozhodl zkusit hrát bez rukavice, první dva dny to byl nezvyk, ale teď už mi to ani nepřijde.
Dokonce mám s driverem lepší pocit (či cit), než s rukavicí.
A co teprve až ti dojde, že s tenisovou omotávkou to je ještě lepší😁
 
Mu napiš, je to přece největší kámoš, na fóru ses s ním bavil nejvíc😉
No to bych mohl, a ještě bych s ním mohl probrat tu techniku „bum bác rána, míč leží" 😛
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom