Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zkušební kabinka :-)

To je stejne absurdni, zejmena s ohledem na fakt, ze po celou dobu trvani opatreni neprestala platit moznost vratit zbozi koupene z eshopu bez uvedeni duvodu do 14 dnu 😀 Uz vidim jak ty vraceny hadry prali pred odeslanim dalsimu zakaznikovi v dezinfekcnim prasku 😀
Na oblečeni prezije asi 3 dny. Do te doby to nestihnou prodat znovu ;)
 
Nejvíce by mne zajímalo , jaký rozdíl je mezi oblečením v TESCO aj a oblečením tř v golfshopech , jedno musí do karantény a druhé se volně prodává. Tady o tom už psal i Karel Čapek🤭🤔
 
Nejvíce by mne zajímalo , jaký rozdíl je mezi oblečením v TESCO aj a oblečením tř v golfshopech , jedno musí do karantény a druhé se volně prodává. Tady o tom už psal i Karel Čapek🤭🤔
Bohušu - „chybu” vláda „napravila”. Od včerejška si oblečení nevyzkoušíš ani v Tesco.
A „čo také si predstavujetě pod hentým” «volně prodává». Volně si už můžeš nakoupit i v golfshopech.
Tak jsem nějak nepochopil o čem to píšeš. 🙈
 
Bohušu - „chybu” vláda „napravila”. Od včerejška si oblečení nevyzkoušíš ani v Tesco.
A „čo také si predstavujetě pod hentým” «volně prodává». Volně si už můžeš nakoupit i v golfshopech.
Tak jsem nějak nepochopil o čem to píšeš. 🙈
Takže do včera ponděli ano a teď ne, nepíšou tam o karanténě v nákupacích , ale jen ve specialkách, zmiňují jen, že nemohou mít otevřené zkušební kabinky, že nikdo nevysvětlil co se změnilo. Asi taky školka jako tady na fóru 🤭🤔.
 
Takže do včera ponděli ano a teď ne, nepíšou tam o karanténě v nákupacích , ale jen ve specialkách, zmiňují jen, že nemohou mít otevřené zkušební kabinky, že nikdo nevysvětlil co se změnilo. Asi taky školka jako tady na fóru 🤭🤔.
Bohušu - a tos vyčetl kde, že se to týká jen "speciálek"?

Já tady nic takového nevidím
 
nový trend pro naše horká jara a léta?
44557C8C-C490-4CA3-878A-2D62A2190311.jpeg

spousta inspirace je i na instagramu Nelly Korda
 
Oprášim toto fórum, aby som nezakladal nové:

Ja som asi 7r. dozadu objavil britský brand BUNKER MENTALITY a momentálne mám od nich komplet šatník okrem nepremokov.
Objednávam iba z UK a posledné dva roky sú to tragické skúsenosti z doručovaním...

Získali si ma však techmateriálmi, originalitou vzorov a slimfit modelmi.
Začali odvážne s bláznivými postpunkovými motívmi a s logom golfistky Stelly v bikinách (viď foto) ale posledné roky produkujú rovnaké konzervy ako iné značky 🤨😒

Bohužiaľ originalita je fuč a polá so Stellou sa už zohnať nedajú ani na ebay či amazone (nové samozrejme 😉

Chcem sa spýtať
1. či značku poznáte a aké máte skúsenosti?
2. Viete odporučiť niečo podobné čo vybočuje z golf.konformity? Nemyslím papagájové farby 😉
 

Přílohy

  • 70B822D7-59BE-4892-9E40-D7672428CBC4.png
    70B822D7-59BE-4892-9E40-D7672428CBC4.png
    4,7 KB · Zobrazení: 178
  • 784B47EE-4D77-4660-9E05-41CEB5C71C63.jpeg
    784B47EE-4D77-4660-9E05-41CEB5C71C63.jpeg
    8 KB · Zobrazení: 176
  • 48595E1F-8A27-406F-804E-FF6E99A9BE55.jpeg
    48595E1F-8A27-406F-804E-FF6E99A9BE55.jpeg
    17,1 KB · Zobrazení: 180
  • 6B3D206A-BF52-4DE9-93CF-714A4609AD6D.jpeg
    6B3D206A-BF52-4DE9-93CF-714A4609AD6D.jpeg
    68,6 KB · Zobrazení: 177
  • 6E44763E-9BEC-4B5F-8750-D7D134E16C24.jpeg
    6E44763E-9BEC-4B5F-8750-D7D134E16C24.jpeg
    93,6 KB · Zobrazení: 170
  • DB6F36AE-FC6C-4CC3-BC34-48FA528EF901.jpeg
    DB6F36AE-FC6C-4CC3-BC34-48FA528EF901.jpeg
    73,9 KB · Zobrazení: 170
  • ACA534D5-B747-4A39-8A27-D62D10F196AD.jpeg
    ACA534D5-B747-4A39-8A27-D62D10F196AD.jpeg
    70,7 KB · Zobrazení: 169
Oprášim toto fórum, aby som nezakladal nové:

Ja som asi 7r. dozadu objavil britský brand BUNKER MENTALITY a momentálne mám od nich komplet šatník okrem nepremokov.
Objednávam iba z UK a posledné dva roky sú to tragické skúsenosti z doručovaním...

Získali si ma však techmateriálmi, originalitou vzorov a slimfit modelmi.
Začali odvážne s bláznivými postpunkovými motívmi a s logom golfistky Stelly v bikinách (viď foto) ale posledné roky produkujú rovnaké konzervy ako iné značky 🤨😒

Bohužiaľ originalita je fuč a polá so Stellou sa už zohnať nedajú ani na ebay či amazone (nové samozrejme 😉

Chcem sa spýtať
1. či značku poznáte a aké máte skúsenosti?
2. Viete odporučiť niečo podobné čo vybočuje z golf.konformity? Nemyslím papagájové farby 😉
 

Wau! Som ani len netušil že môj film.obľúbenec má golfový brand! Dik

Škoda že USshop +20$ doprava a clo. Na jeho webe som nenašiel ženy mal predajcov v EU 😖
 
Oprášim toto fórum, aby som nezakladal nové:

Ja som asi 7r. dozadu objavil britský brand BUNKER MENTALITY a momentálne mám od nich komplet šatník okrem nepremokov.
Objednávam iba z UK a posledné dva roky sú to tragické skúsenosti z doručovaním...

Získali si ma však techmateriálmi, originalitou vzorov a slimfit modelmi.
Začali odvážne s bláznivými postpunkovými motívmi a s logom golfistky Stelly v bikinách (viď foto) ale posledné roky produkujú rovnaké konzervy ako iné značky 🤨😒

Bohužiaľ originalita je fuč a polá so Stellou sa už zohnať nedajú ani na ebay či amazone (nové samozrejme 😉

Chcem sa spýtať
1. či značku poznáte a aké máte skúsenosti?
2. Viete odporučiť niečo podobné čo vybočuje z golf.konformity? Nemyslím papagájové farby 😉
Mám flekatý bagy a deštník, kalhoty s broukama a motýlema (jo, pánský) a triko ( to je teda jednobarevný) od Loudmouth.
 

Přílohy

  • 715739drop.jpg
    715739drop.jpg
    17,1 KB · Zobrazení: 185
  • bigbugswhite-pants-na.jpg
    bigbugswhite-pants-na.jpg
    41,6 KB · Zobrazení: 197

Super nápady :)
To ale toto ide dokonca z austrálskeho skladu tak asi rovnako vyššia cena za dopravu a clo.

Ale úprimné slová ako ten biznis vznikol na fakt pobavili 😂
"I was introduced to Golf Gods in a way that resonates well with the brand we have created today. Late into the night at a party, after too many beers, Dale pulled me aside and tried to describe this great idea he had with a golf page he’d started on Instagram. At the time I’d just returned home to Adelaide after living in London for 12 months, with no money and no idea what I wanted to do next. I hadn’t touched a golf club in 6-7 years, and hardly used Instagram, let alone understand how it worked. With that in mind I told Dale I was 100% committed, but he needed to explain this thing to me over lunch while we were both sober. The next day we caught up, I was in, and my journey in the golf industry was underway.

At my age the sports I’ve traditionally played I can no longer, and golf is the perfect thing to get me out of the house. Spreading the love for golf with players of all abilities, and focusing on enjoying the game, as opposed to caring how low someones handicap is, has always been the aim of our brand, and personally, being able to spend time with mates while trying to belt the cover off the ball, and having a few beers, is the perfect way to catch up."
 
Mám flekatý bagy a deštník, kalhoty s broukama a motýlema (jo, pánský) a triko ( to je teda jednobarevný) od Loudmouth.

Uff tak ja tak dobre nehrám aby som sa odvážil ftomto vyliezť na greeny 😎😂
Ale dík za inšpiráciu, pozriem či tá značka nemá aj niečo umiernenejšie.
Aby som nevyzeral ako maďarský lyžiar v neónovej kombinéze a papagájovej prilbe ktorý potom celý kopec zjazdí "pluhom" 🤪
 
Uff tak ja tak dobre nehrám aby som sa odvážil ftomto vyliezť na greeny 😎😂
Ale dík za inšpiráciu, pozriem či tá značka nemá aj niečo umiernenejšie.
Aby som nevyzeral ako maďarský lyžiar v neónovej kombinéze a papagájovej prilbe ktorý potom celý kopec zjazdí "pluhom" 🤪
To je podle hesla Když blbě hraju, tak aspoň dobře vypadám.
 
Wau! Som ani len netušil že môj film.obľúbenec má golfový brand! Dik

Škoda že USshop +20$ doprava a clo. Na jeho webe som nenašiel ženy mal predajcov v EU 😖
Bohužel zastoupení nikde jinde nemají. :( Kdybys někdy něco objednával, určitě jim napiš ať použijí DHL. Protože mi poslali 2 balíky něčím divným a to přišlo až za 3 měsíce. :D Bill je frajer...
 
Bohužel zastoupení nikde jinde nemají. :( Kdybys někdy něco objednával, určitě jim napiš ať použijí DHL. Protože mi poslali 2 balíky něčím divným a to přišlo až za 3 měsíce. :D Bill je frajer...

Jo dik, už nahováram spoluhráčov nech si niečo vyberú, aby sme shareovali dopravu 😉

Jo, BM je Pán 👍 Golf aj film.
Nielen v komédiách ale aj vo vážnych ulohách (Stratené v preklade, Zlomené kvety) ale u mňa je líbling ešte od NA HROMNICE O DEN VICE 😍
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom