Wellputt Putting Mat

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Kluci @Mirek_62 a @Seppper jsou spokojení s podloužkou Puttout, je pomalu na čase se k nim přidat, u sebe. Akorát jsem se teď začal poohlížet, jestli náhodou neexistuje něco vizuálně hezčího, jako trvalá součást obýváku. Moc jsem toho nenašel, ale při browsení mi vyskočila reklama na golfprovsechny a podložku Wellputt Putting Mat, https://www.golfprovsechny.cz/welliputt-mat-13ft-standard-patovaci-koberec-4m

Je taková hezčí. Koukal jsem i na videa, bohužel je dražší, ale dovoz by to snad řešil také, ale je k tomu i tréninkový program, což mi u puttout chybí. Neznáte někdo, nemáte, neviděli jste?

bohumil.koval

Guru fóra

Feedback
+0 / 0 /-0
Škoda, že jsi tak daleko, chce to někoho, kdo ti pořadí jak na paty. Metodika tréninku a hlavně dobré pomůcky. Nanečisto jako je driving a maty jsou na to aby ses to naučil, proto jsou na hřištích cvičné grýny, tam je třeba s dobrými pomůckami procvičovat to co sis osvojil na matu doma.
Kup si za pár drobných patovací zrcadlo na alli a začni od 0,5m a až bude úspěšnost 8/10, chce to trpělivost a vůli,přidej 0,5m , využívej podélnou rysku na míčku.
Co jsem ještě nezkoušel je patovací míč na udržení směru patu.

Přílohy

• 02F9E55D-C55D-42A1-80BA-6D406479C375.png
    02F9E55D-C55D-42A1-80BA-6D406479C375.png
    503,2 KB · Zobrazení: 118
  • 5F72DD6C-5B0E-47E3-B0FE-B33DDE1866EC.png
    5F72DD6C-5B0E-47E3-B0FE-B33DDE1866EC.png
    462,6 KB · Zobrazení: 115
  • CD8A5356-C002-4CFB-A961-6B2E088FFDCD.png
    CD8A5356-C002-4CFB-A961-6B2E088FFDCD.png
    494,5 KB · Zobrazení: 108
  • 463ECFF7-8C9D-4EE3-987D-68BFE1530ACF.png
    463ECFF7-8C9D-4EE3-987D-68BFE1530ACF.png
    444,7 KB · Zobrazení: 103

Tomáš Kloud

Aktivní člen
Rok ZK
2015
P/L
  1. Levák
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Máš pěkný, ale stejně všechno to bude koberec, který bude překážet manželce :-D

Já zas narazil na něco podobného .. myslím, že šikovný kutil by to doma zvládnul udělat taky. Je to spíš na nácvik tempa a citu, než pak trénink "pouze" míření

Co mne tam dále zaujalo je tohle
zkusil jsem si to nakreslit na Crivit míček a docela to dost pomohlo. Možná si to nechám vytisknout někde na 3D :-D

Ale pokud chceš opravdu domů pořádný Putting green, tak tohle je tvá jediná možnost :-D 🙃
Kdy asi největší výhodou je možnost si podložit green a vytvářet si breaky a upravovat sklon greenu.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0

Já zas narazil na něco podobného .. myslím, že šikovný kutil by to doma zvládnul udělat taky. Je to spíš na nácvik tempa a citu, než pak trénink "pouze" míření

zkusil jsem si to nakreslit na Crivit míček a docela to dost pomohlo. Možná si to nechám vytisknout někde na 3D :-D

Ale pokud chceš opravdu domů pořádný Putting green, tak tohle je tvá jediná možnost :-D 🙃
Kdy asi největší výhodou je možnost si podložit green a vytvářet si breaky a upravovat sklon greenu.

To prvni je osklivy. :-D T na micek asi ok a posledni - se mi nikam nevejde. :) hledam neco vizualne pekneho, co muze byt trvalym doplnkem v obyvaku. Proste takovy behoun, to by mi projit mohlo.

Škoda, že jsi tak daleko, chce to někoho, kdo ti pořadí jak na paty. Metodika tréninku a hlavně dobré pomůcky. Nanečisto jako je driving a maty jsou na to aby ses to naučil, proto jsou na hřištích cvičné grýny, tam je třeba s dobrými pomůckami procvičovat to co sis osvojil na matu doma.
Kup si za pár drobných patovací zrcadlo na alli a začni od 0,5m a až bude úspěšnost 8/10, chce to trpělivost a vůli,přidej 0,5m , využívej podélnou rysku na míčku.

Nehledam pomucku na patovani, aktualne. Mame koupit behoun do bytu a rad bych tohoto ukolu vyuzil a koupil misto nejakeho klasickeho koberce golfovy koberec. A vetsina jich je proste osklivych. ;)

Upraveno:

Tomáš Kloud

Aktivní člen
Rok ZK
2015
P/L
  1. Levák
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Nehledam pomucku na patovani, aktualne. Mame koupit behoun do bytu a rad bych tohoto ukolu vyuzil a koupil misto nejakeho klasickeho koberce golfovy koberec. A vetsina jich je proste osklivych. ;)
Takže kazdá návštěva musí dát putt, aby prošla dál do bytu? :)

Mirek_62

Guru fóra
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Kluci @Mirek_62 a @Seppper jsou spokojení s podloužkou Puttout, je pomalu na čase se k nim přidat, u sebe. Akorát jsem se teď začal poohlížet, jestli náhodou neexistuje něco vizuálně hezčího, jako trvalá součást obýváku. Moc jsem toho nenašel, ale při browsení mi vyskočila reklama na golfprovsechny a podložku Wellputt Putting Mat, https://www.golfprovsechny.cz/welliputt-mat-13ft-standard-patovaci-koberec-4m

Je taková hezčí. Koukal jsem i na videa, bohužel je dražší, ale dovoz by to snad řešil také, ale je k tomu i tréninkový program, což mi u puttout chybí. Neznáte někdo, nemáte, neviděli jste?

Mám dojem, že jsem dnes viděl v GolfHouse na Chodově. Mají tam i Puttout.

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Mám dojem, že jsem dnes viděl v GolfHouse na Chodově. Mají tam i Puttout.

Kouknu tam na to díky. :)

Paudr

Mazák fóra
Jméno
Pavel
Rok ZK
2017
Klub
Parkgolf H.K.
HI (HCP)
24,5
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0

Něco podobného mám na chalupě 😃
DSCN3528.JPG

Paudr

Mazák fóra
Jméno
Pavel
Rok ZK
2017
Klub
Parkgolf H.K.
HI (HCP)
24,5
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Jakto, že u tebe ještě nebyl žádnej mejdan? :eek:
Co není může být. Jen to musím domluvit s trenérem. To je ten trpaslík ve skalce. Protože bez TRENÉRA ANI RÁNU !!😃😝😃

Jesterka

Aktivní člen
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Vidim
Co není může být. Jen to musím domluvit s trenérem. To je ten trpaslík ve skalce. Protože bez TRENÉRA ANI RÁNU !!😃😝😃
Vidím mu to na červený čepici, že bude určitě souhlasit😁⛳.

Pepa1

Člen fóra
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Ahoj, k čemu je takový míček? Když pak hraješ s kulatým.

Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):