Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Vinoř

To se pleteš, pokud nemáš zakoupené fee nebo nejsi domácí, je naprosto běžné platit vstup na driving..
I na Albatrosu je vstup v ceně míčů.
 
Zajímavá strategie placený vstup na cvičné plochy a to i při koupených drivingových míčich.nechtějí abyste si to hřiště oblíbili a nedejbože tam šli hrát. Ještě větší zajímavost je u nás, zákaz vstupu na chiping a puting s drivingovými míči, jinak vstup😳🤭 volný.
Mě to jako žádná zajímavost nepřijde, viděla jsem to snad na každém hřišti, že na chipping a putting bylo zakázáno hrát drivingovými míči.
 
Všichni, kdo píšete, že se na některých hřištích neplatí za vstup na driving, že je to v ceně míčků - neměli jste náhodou koupené i feečko? Byli jste si na tom hřišti jen vyloženě zatrénovat na drivingu? Nevybavuji si hřiště, kde bych neviděla vstupné na driving - tedy kromě toho, když si koupíte fee a jdete se tam před hrou rozcvičit. Pak se vstup neplatí.
 
Mě to jako žádná zajímavost nepřijde, viděla jsem to snad na každém hřišti, že na chipping a putting bylo zakázáno hrát drivingovými míči.
V Předboji je naopak zakázáno hrát vlastními míči na chippingu...
 
V Předboji je naopak zakázáno hrát vlastními míči na chippingu...
Vida...holt se musí člověk s danými pravidly seznámit, než vleze na to které hřiště;)
 
Nevybavuji si hřiště, kde bych neviděla vstupné na driving
Vstup zdarma (bez nutnosti si kupovat míče nebo fee) např. Janov, Česká Lípa, Malevil (putting), Ypsilon, Barbora, Machnín, Kotlina ...
 
Všichni, kdo píšete, že se na některých hřištích neplatí za vstup na driving, že je to v ceně míčků - neměli jste náhodou koupené i feečko? Byli jste si na tom hřišti jen vyloženě zatrénovat na drivingu? Nevybavuji si hřiště, kde bych neviděla vstupné na driving - tedy kromě toho, když si koupíte fee a jdete se tam před hrou rozcvičit. Pak se vstup neplatí.
BlackBridge, Albatross atd.. Když si koupíš míčky draiving range, už neplatíš ještě vstup na ty plochy. Celkem logické.
 
Všichni, kdo píšete, že se na některých hřištích neplatí za vstup na driving, že je to v ceně míčků - neměli jste náhodou koupené i feečko? Byli jste si na tom hřišti jen vyloženě zatrénovat na drivingu? Nevybavuji si hřiště, kde bych neviděla vstupné na driving - tedy kromě toho, když si koupíte fee a jdete se tam před hrou rozcvičit. Pak se vstup neplatí.
Česká Lípa
Screenshot_20191111-233001.png
 
Vstup zdarma (bez nutnosti si kupovat míče nebo fee) např. Janov, Česká Lípa, Malevil (putting), Ypsilon, Barbora, Machnín, Kotlina ...
A když si nekoupíš míče na DW, tak co tam pak budeš dělat ?😋
U nás chipping pouze z DW míčky. Teda až
na výjimky. Já tam chodím se svými míčky
ve sbíracím tubusu . Šetřím si záda😊
 
Všichni, kdo píšete, že se na některých hřištích neplatí za vstup na driving, že je to v ceně míčků - neměli jste náhodou koupené i feečko? Byli jste si na tom hřišti jen vyloženě zatrénovat na drivingu? Nevybavuji si hřiště, kde bych neviděla vstupné na driving - tedy kromě toho, když si koupíte fee a jdete se tam před hrou rozcvičit. Pak se vstup neplatí.
Když někam jdu na driving a mám tam kredit na míčky, nebo si míčky koupím na tu jednu návštěvu, tak jsem ještě nikdy nikde za vstup neplatil. I bez hry, jen trénink. Co znám a je to takhle (zkušenosti z poslední doby), tak mě napadají Mstětice, Černý most, Zbraslav, Stará Boleslav, Mladá Boleslav, Beřovice, Slapy, Ypsilonka, Malevil, Česká Lípa, Barbora, Čeladná, Ostravice, Kácov, ...
Stejně jako ostatní jsem překvapený tím, že by se za vstup na driving platilo, pokud jdu opravdu odpalovat míčky (a nepřinesu si kýbl nalezenců).
 
A když si nekoupíš míče na DW, tak co tam pak budeš dělat ?😋
Na hodně hřištích naopak nechtějí na čipování a patování drajvingové míčky, ale máš mít vlastní
 
Přišlo mi normální, že se za vstup na driving platí, asi jsem zrovna netrefila na hřiště, kde to tak je - že jsem si toho všimla. Na druhou stranu nechodím nikde na driving, kde bych nešla hřiště, takže jsem ani nikde za tento vstup neplatila. No, vlastně na driving moc nechodím :D
Ale díky za poučení, vypadá to, že je víc hřišť, kde se platí jen v rámci nákupu drivingovych míčků.
 
A celkově je v tom binec, někde se na chipping nesmí s drivingáči, někde zase jen s nimi...
 
A když si nekoupíš míče na DW, tak co tam pak budeš dělat ?😋
U nás chipping pouze z DW míčky. Teda až
na výjimky. Já tam chodím se svými míčky
ve sbíracím tubusu . Šetřím si záda😊
Budeš trénovat se svýma, tato hřiště to nezakazují - Kotlina dokonce přikazuje.
Také mám tubus se svými míči ;)
 
Budeš trénovat se svýma, tato hřiště to nezakazují - Kotlina dokonce přikazuje.
Také mám tubus se svými míči ;)

Tomu rozumím, já jsem Ti odpovídal na totok :

Nevybavuji si hřiště, kde bych neviděla vstupné na driving
Více...
Vstup zdarma (bez nutnosti si kupovat míče nebo fee) např. Janov, Česká Lípa, Malevil (putting), Ypsilon, Barbora, Machnín, Kotlina ...
 
No moje zkusenost je ze vstup na treninkove plochy je placeny, ale ne pokud si koupim driving micky. Coz dava logiku, protoze takhle bych mohl obsazovat treninkove plochy a neplatit ani korunu, nicmene udrzbu nekdo platit musi. Ale kdyz koupim micky na driving, tak tim uz tak nejak to vstupne vlastne platim.
Ale je pravda, ze se na cenu vstupu neptam. Vetsinou se zeptam kolik je v kosiku micku a podle toho koupim 1-2ks a jdu. Takze jestli se na Botanice plati za vstup na treninkove plochy, tak se omlouvam, ja platil jen za mice :D
 
:D :D jednou jsem viděl, že si jeden pán koupil míče ale vstup už se mu nechtělo platit (což chápu), tak si vlezl cca 20 metrů za kryté odpaliště a hrál odtamtud, lidi kolem nechápali. Až když dal sokola do bagu cizího hráče, tak na popud ostatních zasmušile odešel. :D
 
Tak to dnes rozeslali, roční hrací fee za 59 900,- Kč maximálně 59 her, asi budu jezdit do jižních Čech...
das sem prosim odkaz/dokument/text co posilali?
 
Tak to dnes rozeslali, roční hrací fee za 59 900,- Kč maximálně 59 her, asi budu jezdit do jižních Čech...

To je jako hrací karta pro člena nebo kohokoli? Protože jen letmým náhledem do ceníku mám pocit, že Vinoř se inspirovala cenami Karlových Varů z roku cca 2000.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom