Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ UNO Ústí nad Orlicí

Jerry

Guru fóra
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
Byl jste tam někdy někdo? Existuje to vůbec ještě? Na stránkách je poslední aktualita z roku 2017 ... ???
 
Byl jste tam někdy někdo? Existuje to vůbec ještě? Na stránkách je poslední aktualita z roku 2017 ... ???
byl jsem. hriste hruza. jestli existuje nevim, zkus tam zavolat :)
 
Byl jste tam někdy někdo? Existuje to vůbec ještě? Na stránkách je poslední aktualita z roku 2017 ... ???
Hřiště i klub existuje, byla jsem tam letos hrát a členové jejich klubu byli u nás. (Hrajeme každý rok Turnaje tří klubů- Osyčina, Uno, Na Vrších). Já to hřiště moc nemusím, moc se mi nelíbí.
 
Hřiště i klub existuje, byla jsem tam letos hrát a členové jejich klubu byli u nás. (Hrajeme každý rok Turnaje tří klubů- Osyčina, Uno, Na Vrších). Já to hřiště moc nemusím, moc se mi nelíbí.
Děkuji. Jde mi o to, že jsem tam ještě nebyl a chtěl bych si ho odšrtnout. ;)
Ne ale za každou cenu, nejsem "Všudehrál" z principu :p. Ale jestli má alespoň trošku zkousnutelnou úroveň , tak bych ho zkusil.
:)
 
Děkuji. Jde mi o to, že jsem tam ještě nebyl a chtěl bych si ho odšrtnout. ;)
Ne ale za každou cenu, nejsem "Všudehrál" z principu :p. Ale jestli má alespoň trošku zkousnutelnou úroveň , tak bych ho zkusil.
:)
No, nevim, klidně ti budu dělat parťáka když se tam rozhodneš jet.;):) 6 jamek je na placce (louka), sem a tam...neříkám, že uplně blbě, ale tak nějak no...a 3 jamky přes cestu do krpálu, kde sotva vytlačíš vozík, ale ty mi přijdou vcelku OK. Asi proto, že nemám ráda placatý hřiště. Takže moje nabídka platí, dej vědět když se rozhodneš tam jet a udělám maximum se tam s tebou setkat.
PS: mají tam příšerný záchody:p (vlastně kadibudky)
 
No, nevim, klidně ti budu dělat parťáka když se tam rozhodneš jet.;):) 6 jamek je na placce (louka), sem a tam...neříkám, že uplně blbě, ale tak nějak no...a 3 jamky přes cestu do krpálu, kde sotva vytlačíš vozík, ale ty mi přijdou vcelku OK. Asi proto, že nemám ráda placatý hřiště. Takže moje nabídka platí, dej vědět když se rozhodneš tam jet a udělám maximum se tam s tebou setkat.
PS: mají tam příšerný záchody:p (vlastně kadibudky)
Právě jsi to hřiště odsunula až na úplný konec mého seznamu, kdybych náhodou chtěl bejt všudehrálem :)
 
Právě jsi to hřiště odsunula až na úplný konec mého seznamu, kdybych náhodou chtěl bejt všudehrálem :)
jsou i horsi :D Hukvaldy, Srbsko, Burov, Komarno, Jihlava, Krasny Dvur, Nebeska Rybna, Osycina, jen tak namatkou :D
 
jsou i horsi :D Hukvaldy, Srbsko, Burov, Komarno, Jihlava, Krasny Dvur, Nebeska Rybna, Osycina, jen tak namatkou :D
Jako že mají všude horší kadibudky? Protože to mě fakt zasáhlo :)
 
Jako že mají všude horší kadibudky? Protože to mě fakt zasáhlo :)
myslel jsem hriste, vetsinou tak pospicham, ze zachody nenavstevuji :D
 
No, nevim, klidně ti budu dělat parťáka když se tam rozhodneš jet.;):) 6 jamek je na placce (louka), sem a tam...neříkám, že uplně blbě, ale tak nějak no...a 3 jamky přes cestu do krpálu, kde sotva vytlačíš vozík, ale ty mi přijdou vcelku OK. Asi proto, že nemám ráda placatý hřiště. Takže moje nabídka platí, dej vědět když se rozhodneš tam jet a udělám maximum se tam s tebou setkat.
PS: mají tam příšerný záchody:p (vlastně kadibudky)

Byl jsem tam hrát seniorku na začátku léta. To to bylo ještě všechno zelené. Ty poslední 3 jamky byly milým zpestřením.
Kadibudky nekomentuji. Nepoužil jsem, ale jsou tam. Asi bych tam už příště nejel.
 
Právě jsi to hřiště odsunula až na úplný konec mého seznamu, kdybych náhodou chtěl bejt všudehrálem :)
Odradily tě kadibudky?:eek: teda jestli si to tady přečte někdo z UNA, tak mi tam příště propíchají pneumatiky, že jim odrazuji feečkaře:eek:
 
jsou i horsi :D Hukvaldy, Srbsko, Burov, Komarno, Jihlava, Krasny Dvur, Nebeska Rybna, Osycina, jen tak namatkou :D
Srbsko je takové legrační, měli jsme v tom areálu vloni nějakou firemní akci, zmerkla jsem, že je tam golfové hřiště a vzala s sebou hole. No, hřiště...místo jiné teambuildingové hry jsme si s dvěma kolegy zahráli golf...akademii...nebo jak to říci.;) Rybná nad Zdobnicí je taky hrůza...tam ti stačí s-ko a putter...Mě tyhle 20ti metrový jamky drásají prostě.
 
jsou i horsi :D Hukvaldy, Srbsko, Burov, Komarno, Jihlava, Krasny Dvur, Nebeska Rybna, Osycina, jen tak namatkou :D
Osyčinu jsem hrála taky v rámci toho turnaje tří klubů...tam je aspoň moc pěkné zázemí v tom srubu, moc hezké záchody (to prostě potřebuju no, čistý a voňavý záchody), ale že bych tam s chutí jela si jen tak zahrát, noooo to asi ne. Leda s nějakou dobrou partou, aby byla sranda, asi tak.
 
Pár kilometrů od UNA roste nové hřiště, 18ti jakové - Dolní Dobrouč. Bude fakt "za humny" od toho UNA.
 
Teda nechci aby to moje hodnocení vyznělo blbě a přehnaně negativně, každé hřiště je takové (asi), jaké tam jsou prostě prostorové (a jistě i finanční) možnosti. A myslím, že se kolem toho motá kupa sympatických lidiček a dávají tomu co mohou. Všechno je to subjektivní pocit, pro ty členy je to možná (nebo spíše určitě) nejbližší možnost a asi i cenově přijatelná, jak hrát golf. Trénují tam třeba i děti a to přeci zase není špatně. Jen to prostě nebudou vyhlášené lokality, kam by jezdili golfisté ze široka a daleka. Chápete co tím chci říci?;)
 
Odradily tě kadibudky?:eek: teda jestli si to tady přečte někdo z UNA, tak mi tam příště propíchají pneumatiky, že jim odrazuji feečkaře:eek:
Jo, to se ti v čechách může stát. Místo aby pořešili hajzlíky, propíchaj ti gumy [emoji3][emoji3][emoji3]
 
No jo, mladý člověk toho více vydrží:)

Pak se ale přímo naskýtá příležitost to pojmenovat rovnou - máme všudehrály a můžeme i mít všudesrály.[emoji317]
No jo, ale seznam všudesrálů bude asi ještě kratší, protože jak to tady čtu, to jen tak každej nedá. To není jako odpinkat ňákejch usmolenejch 100 hřišť..
 
Takže moje nabídka platí, dej vědět když se rozhodneš tam jet a udělám maximum se tam s tebou setkat.
Měli bychom tam dorazit dnes kolem 15 hod (pokud se někde nezaseknem). Tak pokud ti to vyjde, budu rád:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom