Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

 
mam ten shaft Nippon a pocitove je nejlepsi, s jakym jsem kdy hral
Také ho mám na svých JPX919 Tour, vyšel mi při fittingu jako nejvhodnější pro můj švih. Mám stiff.
 
Toto je nejběžnější trik , zboží, které nemám , ale má je konkurence , dám do ceny , aby koupěchtivý/ hledající cenu , vlezl na mé stránky a objednal a s tím i jiné zboží , myslící jak ušetřil , potom mu vrátí objednávku pouze u zboží/ volavka a ostatní nechá v košíku tj, pouze charakterní prodejce , vyčihovák pošle zbytek s tím, že volavka je na cestě a dodá ihned po naskladnění/ nikdy a s omluvou zdůvodnil nedodání zboží/ komponentů z Japonska.
 
Toto je nejběžnější trik , zboží, které nemám , ale má je konkurence , dám do ceny , aby koupěchtivý/ hledající cenu , vlezl na mé stránky a objednal a s tím i jiné zboží , myslící jak ušetřil , potom mu vrátí objednávku pouze u zboží/ volavka a ostatní nechá v košíku tj, pouze charakterní prodejce , vyčihovák pošle zbytek s tím, že volavka je na cestě a dodá ihned po naskladnění/ nikdy a s omluvou zdůvodnil nedodání zboží/ komponentů z Japonska.
NO JASNĚ, VŠICHNI JSOU PODVODNÍCI !!!
RYCHLE TO SDÍLEJTE NEŽ TO SMAŽOU !!!

Já už z tebe fakt nemůžu 🙈
 
NO JASNĚ, VŠICHNI JSOU PODVODNÍCI !!!
RYCHLE TO SDÍLEJTE NEŽ TO SMAŽOU !!!

Já už z tebe fakt nemůžu 🙈
Ale jestli je shaníš, tak mám pro tebe tip, je to kousek ode mne,
Mají tam i boa boty Mizuno za super cenu.

6E33B7A0-4E0E-4D62-BCEC-3F55091BAD20.png
51B894D8-CCD5-4144-9876-1301725B3218.png
 
Upraveno:
Na golfových slevách se objevila aktuálně sleva na knihu Tiger Woods z roku 2019... se slevou za 325,- Kč. Doporučuji knihu pro případné zájemce hledat jinde, při letmém prohledání webu jí naleznete např. v Megaknihách za 238 Kč.

Výstřižek.JPG


(Snad to vypadá, že i skladem), ale je i v jiných knihkupectvích za výrazně lepší cenu než proklamovaných 325.
 
Nerad prudim ale vypadá jen na další black friday po Česku, mám tyhle boty a přes trojku rozhodně nestojí, mám je tuším za 1700.

Možná vypadá ale není. Určitě ne ze strany Imgolfu. Že jsi je ty někde sehnal za tuhle cenu neznamená, že je to jejich běžná maloobchodní cena.

Ideálně pošli link, kde jsi je za tuhle cenu pořídil. Díky.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom