Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Přímo z nike.com

Zobrazit přílohu 28040
Teď jsem zmatený... Před slevou stály 119,99 € (*25,5 = cca 3.060,-); po slevě 71,97 (*25,5 = cca 1.835,-). V čem že je ten rozdíl oproti tomu co je na imgolf? Jestli jsem něco přehlédl, tak mi to prosím ukaž nebo vysvětli. Chci to vědět z praktických důvodů. Díky.
 
No webové srovnače říkají, že dříve stály 2268 Kč, najednou je black friday a boty stojí přes 3000 a je na ně sleva 50%. O tohle mi šlo, ale v klidu tohle je běžná praxe většiny obchodů v CZ, past na pitomce.

Bota je to dobrá ale cenu přes 3000 nemá ani náhodou, zase taková kvalita to není.

Tímto končím nebudu to tady zasirat.
 
No nevím, na srovnávačích vidím ceny přes 3 tisíce, ostatně i sám výrobce jí uvádí. Takže původní cenu asi těžko zpochybňovat. A IMgolf dal zkrátka 50% z té původní a v čem by to byl podvod či léčka netuším. I tak je nabízí levněji, než jsi je sehnal ty.
 
Screenshot_20211204-120708_Samsung Internet.jpg
 
Na to, že jsi to tu nechtěl "zasírat"...

Cena dříve na obrázku byla cena po slevě 30 % z původní koncové ceny. Teď je na ně 50%. Z původní koncové ceny. Ta se od začátku prodeje nemění a nezměnila. Že to nějaký robot zobrazí a vyhodnotí takhle za to nemohu. Nedělám iluze o tom, že někdo zvýší původní cenu. My ne. Ano, beru to osobně. A nelíbí se to přesvědčování o opaku.

Že ta bota nemá hodnotu 3k ani náhodou... tenhle subjektivní pohled se dá aplikovat na cokoliv. Naštěstí tu je úžasná možnost - možnost volby si je nekoupit.
 
1639139478725.png


 
Pro milovníky MIZUNO, už je v prodeji novářada:
Zobrazit přílohu 28138
Předobjednávky - a objednávat hole za skoro 40 tis. bez vyzkoušení? 🙈

Jinak zajímavé je, že MP223 jsou dražší, než žiletky MP221.
U MP225 je to pochopitelné, tam je přidané wolframové závaží.
 
Neobjednal jste nekdo zatim mizuno? Vaham mezi MP225 nebo T200 a P790. Pujdu na fitting, nejaky doporuceni kam na fitting? :)
 
P790 uz sem měl vloni objednané ale pak mi řekli, že už nebudou, že se čeká na nový model.
Nejsou to špatně hole, odpustí, vypadají pěkně.

Otázka taky, co bude prodejce schopen dodat, takže jít tam s favoritem předem asi nemá smysl.

Zkus vše a uvidíš, pokud chceš zkusit ten TM tak citygolf.cz, super je i golfgear.cz ale TM nevedou.
 
Od zítra 12.2. 2022 bude v Bestgolfu platit akce 1+1 na veškeré oblečení, pokud byste někdo potřeboval doplnit nějaké kousky.
To vypadá zajímavě, škoda že se to nevztahuje i na boty.......ty potřebuju. A na stránkách píšou až od pondělí 14.2..........
 
Nemám osobně ověřeno a moc nevím, kam to dát jinam, tak si to odložím sem. Vyjma jiného oceňuji, že tam mají i 19.jamku. :)

Cena cca 34 USD, v tomto krámě



Tip na dárek :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom