Tipy na dobré golfové nákupy aneb SUPERKAUF!

Izanagi

Aktivní člen
Jméno
Michal
Rok ZK
2015
HI (HCP)
18,9
P/L
  1. Pravák
Značka
Callaway, Cobra, Cleveland, Scotty Cameron
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Možná bych radši vzal ten z Decathlonu sice stojí asi o litr víc ale měří i převýšení a funguje velice dobře, mám ho.
Díky za info.
Ten z Lidlu by to měl mít taky. Píšou tam:

• Deaktivovatelná funkce sklonu – automaticky kompenzuje výškové rozdíly ve výpočtu vzdálenosti

Seppper

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
10,4
P/L
  1. Levák
19.jamka:
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Ok, to sem nevěděl. Třeba ho tu někdo má a napíše nějaké zkušenosti. Jinak za ten Inesis dám ruku do ohně, zklamaný nebudeš.

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Rok ZK
2016
HI (HCP)
23,3
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Ok, to sem nevěděl. Třeba ho tu někdo má a napíše nějaké zkušenosti. Jinak za ten Inesis dám ruku do ohně, zklamaný nebudeš.
Já taky doporučuju. Teda nemám vyzkoušeno v nepříznivém počasí, ale já jsme s ním taky spokojen

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Příští týden na Lidl shopu :-D ..
1622460616198.png

Šum svistu

Nováček+
Jméno
Jiří
P/L
  1. Levák

Feedback
+0 / 0 /-0
Cena až podezřele nízká. Navíc já mám na ClickGearu gumičky černé a i na stránkách výrobce to tak mají znázorněno. Aby to nebyl nějakej čínskej import. Ale možná se pletu, zas takový expert na vozíky nejsem.;)

RobertSlajs

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
ČGK
HI (HCP)
21,3
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Cena až podezřele nízká. Navíc já mám na ClickGearu gumičky černé a i na stránkách výrobce to tak mají znázorněno. Aby to nebyl nějakej čínskej import. Ale možná se pletu, zas takový expert na vozíky nejsem.;)
Těžko říct, teď jsem schválně koukal na nějaké fotky a byly tam i s barevnýma gumičkama. Ale expert na vozíky taky nejsem.

Podobná témata

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2021 patří (více info):