Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Teetime

jak vlastní (tréninkovou) hru opravit nebo smazat
To podle mě nešlo ani před tím, ne?
To s 0 na začátku mne nenapadlo, díky. Ale i tak je pruda přepínat mezi řádky. Ale chápu to jako prvotní vývojovou fázi...
 
To podle mě nešlo ani před tím, ne?
Tréninkovou hru šlo smazat jak na webu, tak i v appce. Šlo ji i opravit. Teď v appce nejde ani jedno.
Není důvod, aby to nešlo - appka je jen „prodloužená” ruka na server a pokud to jde udělat na webu, tak nemůže být problém to udělat i přes appku.
 
Nevím, kde je chyba, ale když na TT kliknu na turnajové přihlášky, tak je tam mám všechny až do října 2021, tak jak jsem se objednal na turnaje.
 
Nevím, kde je chyba, ale když na TT kliknu na turnajové přihlášky, tak je tam mám všechny až do října 2021, tak jak jsem se objednal na turnaje.
nemas aktualizovano na novou verzi :)
 
Mě zase nefunguje filtr hřiště ve výběru turnajů. Zobrazuje mi to všechny hřiště nezávisle na filtru. Respektive se filtr vždycky vynuluje.

A možnost volby dne při rezervaci posouváním do stran jako ve staré aplikaci tam taky dost chybí.
 
Také jsem nainstaloval aktualizaci. Jelikož jsem hráč bez HI ,tak při výpočtu hracího HI mě to bere jako bych měl HI 0. V předešlé verzi jsem si mohl zvolit HI.
Takže jsem si třeba zvolil na jaký HI (třeba 36) chci hřiště zahrát a v pohodě mi to ukázalo jaký mám hrací HCP.
 
Mě teda vcelku prudí jiná věc, že v aplikaci (android) nejde listovat po dnech pretažením do strany, aby se posunul na další den (viz
screen), v předchozí apce to šlo ...

Screenshot_20210304-072137__01.jpg
 
Mě teda vcelku prudí jiná věc, že v aplikaci (android) nejde listovat po dnech pretažením do strany, aby se posunul na další den (viz
screen), v předchozí apce to šlo ...
Přesně, když jsem vybíral jestli půjdu v sobotu nebo v neděli, daly se ty dny rychle porovnat. Today/tomorrow je v tomhle nedostatečný, když je třeba středa.

Taky nevím, proč ty časy alespoň nenatáhnou na celou stránku. A určitě bych uvítal zobrazení ceny vedle času.

V tomhle případně prostě neplatí, že méně je někdy více. Starý systém výběru byl přehledný a intuitivní. Nevím proč nevycházeli z toho a tvořili tuhle blbinu.

Aktuálně pro mě je příjemnější používat rezervaci přes mobilní web, než přes aplikaci.
 
Upraveno:
Přijde mi to jako náš dodavatel gps sledování aut, mění věci jen aby někdo vykázal nějakou činnost, jako posledně někdo vymyslel, že zoomovat mapu už nepůjde kolečkem na myši ale bude se muset nově držet CTRL+kolečko, samozřejmě to po našem nátlaku vrátili zpět.

Tohle vypadá na stejnou strategii, pokud to půjde, tak budu držet starší verzi, zakázal sem tomu aktualizace.
 
jde odinstalovat posledni aktualizaci?
 
jde odinstalovat posledni aktualizaci?
Oficiálně určitě ne. Někdo kdo má starší verzi může udělat kopii aplikace (soubor .apk) a ten se pak dá nainstalovat do jiných telefonů. Což s sebou samozřejmě nese bezpečnostní riziko instalace z nedůvěryhodného zdroje.

Vypadá to ale, že s tím hýbou a postupně to snad dají do kupy. Určitě by pomohlo, kdybychom jim někam oficiálně mohli psát připomínky. Buď zde, nebo nějaký ticketovací systém.
 
Oficiálně určitě ne. Někdo kdo má starší verzi může udělat kopii aplikace (soubor .apk) a ten se pak dá nainstalovat do jiných telefonů. Což s sebou samozřejmě nese bezpečnostní riziko instalace z nedůvěryhodného zdroje.
To lze pouze u Androidu.
 
Tak se mi aktualizoval telefon a jsem taky v .... V počítači mám starou verzi a tam kolonka turnajové přihlášky zůstala a s ní i výpis turnajů:).
 
Aktualizace - verze 2.0.2 (iOS)
Opraven seznam hřišť pro výpočet hracího HI a pro filtrování turnajů - již jsou k výběru všechna (snad) znormovaná hřiště.
Opraveno přihlašování a odhlašování na turnaje.

Jinak způsob, jak obejít automatické zobrazení turnajů, do kterých jste přihlášeni. Stačí takový turnaj zadat mezi oblíbené (+), pak se v zobrazení turnajů vždy objeví nahoře označený hvězdičkou.

Další zde ve vláknu zmíněné chyby jsem netestoval.
8B6DF3FC-BE6D-477A-A41F-346D14CCA26E.jpeg
 
To podle mě nešlo ani před tím, ne?
To s 0 na začátku mne nenapadlo, díky. Ale i tak je pruda přepínat mezi řádky. Ale chápu to jako prvotní vývojovou fázi...
Takže verze 2.0.2 - už nemusíš mazat nulu, hra jde smazat dokud není uložená.
Nicméně uložená tréninková hra stále smazat nejde.
 
Připojuji se ke kritice aplikace:
- naprosto nepřehledná situace o obsazenosti hřiště
- listování mezi dny nemožné
Ideální tedy pro člověka, co dostane opušťák od manželky na přesně daný den a hodinu, pro nás ostatní na nic... Zjevně to programuje někdo, kdo nehraje golf.
Jinak aplikace působí klasickým moderním dojmem - krásná upravená grafika, ale funkcionalita úplně na nic. Ještě že na webu to zůstalo v původní podobě, v aplikaci rezervaci určitě už dělat nebudu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom