Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČSOB Premium - pro golf

Mám oba zhruba taky 6 let. Každopádně ČSOB nulová aktivita bankéře. Erste bankéř volá tak 2x ročně, ale to spíše informativně. V Ostravě jsou asi bankéři aktivnější, protože pár lidí okolo mě už takhle bylo ukončeno.
 
Co se týče ČSOB, tak stačí ať na účet přijde každý měsíc 50 tisíc a myslím aktuálně 3 platby kartou. Je jedno odkud, protože se to nijak nekontroluje. Takže funguje i přeposílání tam a zpět. Vůbec to nemusí tedy být hlavní účet. Co se týče her, tak 5x sleva 50% a neomezeně 15%. Lze požádat bankéře o navýšení a dávají ještě 6x 50% navíc. Jak tu někdo psal, tak někteří bankéři snad dokážou i neomezeně, ale to moje bankéřka nedohledala.

Mezi další výhody, které jsou často ještě praktičtější. Hodně dobré cestovní pojištění pro držitele a rodinu. Pak si lze vybrat z dalších pojištění zdarma. Jedno je na odpovědnost. Druhé na ztrátu karty a osobních věcí ztracených s kartou (znám případy kdy zaplatili dost drahou peněženku, výměnu klíčů a nový iPhone). Další zpříjemnění je možnost neomezeného vstupu do Mastercard lounge na letištích. Dále pak 4x vstup zdarma i do jiných salónků.

Za mě doporučuji mít oba. Jak ČSOB, tak Erste. Tam však hodně záleží na bankéři. Erste má sice taky nějaké základní podmínky 70k příchozí platba, alespoň jeden den v měsíci depozit 250 tisíc. Bohužel jsou klienti často nucení do nějakých investic, protože se předpokládá aktivnější přístup klienta. Při nespolupráci pak často převedou na běžný účet.
stejná zkušenost, neomezeně muj bankéř neuměl, pouze +6x za rok
 
Já jen doplním, zme jsem slevu dostal, i když jsem to zaplatil uplně jinou kartou:).
Podařilo se to takhle víckrát nebo to byla náhodná chybka? To by bylo dost překvapivé ...
 
Podařilo se to takhle víckrát nebo to byla náhodná chybka? To by bylo dost překvapivé ...
2x během dvou dnů
 
Ja jeste k tomu dodam ze sleva nejde uplatnit pokud uz tam nejaka sleva na fee je. Napriklad erlie birdie nebo TeeTime Fee nebo sunset/twilight. Napriklad Ypsilonka ma tento tyden rano earli birdie 33%, pres den TT 10% a twightlight nakonec. Sleva tak nejde uplatnit.
 
Platit jde opravdu i jinou kartou. Co se týče slev, tak se bere sleva z plné častky v ten den. Loni šlo ještě získat slevu i z té zlevněné ceny, ale to už mají bohužel změněné.
 
Není to svázáno s povinností zaplatit kartou CSOB. Je to výhoda členství ČSOB Premium.
 
V podmínkách to mají, že to musí být zaplaceno jednou ze dvou vydaných karet k účtu. Každopádně to je nejmenší problém.

Jinak ještě k těm pojištěním a to na odpovědnost. Tak by mělo krýt i škody způsobené při sportu.
 
Zajímavé, v podmínkách to je:

Podmínky pro přiznání Odměny:
  • splnění podmínek Účastníka Akce dle odstavce 4. Pravidel
  • úhrada ceny se Slevou 15 % nebo se Slevou 50 % bude provedena kreditní kartou Mastercard World Elite vydanou k Premium Kartě nebo debetní kartou Visa Infinite vydanou k Premium Kontu.

Odměnu získá každý Účastník Akce, který splnil všechny podmínky pro přiznání Odměny.
 
Zajímavé, v podmínkách to je:

Podmínky pro přiznání Odměny:
  • splnění podmínek Účastníka Akce dle odstavce 4. Pravidel
  • úhrada ceny se Slevou 15 % nebo se Slevou 50 % bude provedena kreditní kartou Mastercard World Elite vydanou k Premium Kartě nebo debetní kartou Visa Infinite vydanou k Premium Kontu.

Odměnu získá každý Účastník Akce, který splnil všechny podmínky pro přiznání Odměny.
OK, tak to minimálně nehlídají. Nebo jsem měl štěstí a i při použití jiné karty to prošlo.
 
Nevíte, zda ještě funguje sleva u hřišť, která jsou v seznamu ČSOB, ale mezitím už nejsou v Teetime, např. Grabštejn? Předpokládám, že už tam není jak slevu ČSOB uplatnit...
 
Jelikož je to přímo spolupráce s Teetime, tak samozřejmě odchodem z Teetime sleva na dané hřiště končí.
 
stejná zkušenost, neomezeně muj bankéř neuměl, pouze +6x za rok
Erste to ma hlavne kazdy rok jinak… jedno dobu byvalo neomezene, ale zas na omezenm mnozstvi hrist nebo pres GolfCut. Jinak golf je kryty i pojistenim co davaji, takze v zahranici je to uplne stressfree se vsim vsudy.
Rozsahem sluzeb je imho Erste aktualne top. Ja jsem diky tomu uz 10 let nebyl v bance a je prima i to, ze ty vsechny sluzby lze dat i na manzelku.
Ty golfove slevy jsou ale uz slabsi nez drive… uvidime co za rok :)
 
Erste to ma hlavne kazdy rok jinak… jedno dobu byvalo neomezene, ale zas na omezenm mnozstvi hrist nebo pres GolfCut. Jinak golf je kryty i pojistenim co davaji, takze v zahranici je to uplne stressfree se vsim vsudy.
Rozsahem sluzeb je imho Erste aktualne top. Ja jsem diky tomu uz 10 let nebyl v bance a je prima i to, ze ty vsechny sluzby lze dat i na manzelku.
Ty golfove slevy jsou ale uz slabsi nez drive… uvidime co za rok :)
Na manzelku vse, ale zrovna krome tech golfovych slev 🙂
 
Caute, hlásím info od bankéře, že pro letošní rok krom officiálních 5x50% procent nelze další přidat, jak tomu bylo v minulosti. Nebo máte někdo jinou zkušenost? Díky
 
Pokud rozumím zprávě z TeeTime správně, tak akce 5x ročně za 50% s kartou ČSOB Premium končí k 30.4.2024.
Banka zjevně reaguje na pokles hřišť, dostupných přes TeeTime.

ČSOB.jpg
 
Ano, čsob ruší spolupráci s teetime, po 30.4 sleva nepůjde uplatnit
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom