TaylorMade RSi1 nebo Callaway XR OS?

vladik1983

Aktivní člen
Autor vlákna
21.3.2016
100
87
38
Zlatá
Jméno
Vladimír Uhlík
Zdravím. Chci si konečně koupit nové hole. Konkrétně železa. Na oceli a Regular.
Dnes jsem si byl vyzkoušet dva favority a sice TaylorMade RSi1 a Callaway XR OS.
Ohledně přesnosti cca stejně, s XR jsem byl trochu delší, ale nijak extrémně. Max. 5-10 metrů, což bylo patrně způsobeno tím, že RSi1 měly o něco kratší shaft (demo na mě neměly).
Otázka zní, které? Budu rád za každou radu nebo názor.

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,307
1,979
123
Praha 7 - Holešovice
Jméno
Jan Košťál
ja osobne bych volil RSi1, XR OS mi pripadaji moc jednoduche a zacatecnicke hole, TM mi prijdou i kvalitneji zpracovane, XR OS jsou jen zvetsena normalni XR pro vetsi odpousteni

RazoR

Aktivní člen
Tým 19.jamky
6.4.2016
250
233
53
Olomouc
Jméno
Jiří Milfajt
Hm, nejdřív napíšeš, že si chceš koupit nové hole a pak napíšeš Taylormade a Callaway, to je tak trošku oxymóron né? :D...
Samozřejmě se omlouvám za nejapný vtípek, ale nemohl jsem si pomoct:rolleyes:, doufám, že jsem se nikoho nedotkl:p...

Šel bych do Taylorů jak píše Honza...

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: vladik1983

vladik1983

Aktivní člen
Autor vlákna
21.3.2016
100
87
38
Zlatá
Jméno
Vladimír Uhlík
Hm, nejdřív napíšeš, že si chceš koupit nové hole a pak napíšeš Taylormade a Callaway, to je tak trošku oxymóron né? :D...
Samozřejmě se omlouvám za nejapný vtípek, ale nemohl jsem si pomoct:rolleyes:, doufám, že jsem se nikoho nedotkl:p...

Šel bych do Taylorů jak píše Honza...
Ne, vůbec. :rolleyes: ;). Každopádně díky za názor. Zatím vedou i u mě.

Mikroshoty (zeď 19.jamky)

Dobrou hru "nasim" amaterum na Zbraslav. Drzim palce
Hezkou hru, kdo dneska ci zitra jde!
Rychlé mikroshoty, obnoveno po roce. Pro krátka sdělení, info, pozdravy, vzkazy. Takže, zdravím! (odpovědi kliknutím na tři tečky u vzkazu - jen na velkém monitoru)
Nemáte někdo zkušenosti s Black Stork na Slovensku? Cena za fee je docela vysoká, máte tipy, jak tam hrát levněji? Popř. nemá někdo nějaký voucher za lepší cenu? Díky za info. Camiro

Členové online

Statistiky fóra

Vlákna
1,922
Členové
467
Nejnovější uživatel
bettycanter