Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

TaylorMade RSi1 nebo Callaway XR OS?

vladik1983

Aktivní člen
Zdravím. Chci si konečně koupit nové hole. Konkrétně železa. Na oceli a Regular.
Dnes jsem si byl vyzkoušet dva favority a sice TaylorMade RSi1 a Callaway XR OS.
Ohledně přesnosti cca stejně, s XR jsem byl trochu delší, ale nijak extrémně. Max. 5-10 metrů, což bylo patrně způsobeno tím, že RSi1 měly o něco kratší shaft (demo na mě neměly).
Otázka zní, které? Budu rád za každou radu nebo názor.
 
ja osobne bych volil RSi1, XR OS mi pripadaji moc jednoduche a zacatecnicke hole, TM mi prijdou i kvalitneji zpracovane, XR OS jsou jen zvetsena normalni XR pro vetsi odpousteni
 
Hm, nejdřív napíšeš, že si chceš koupit nové hole a pak napíšeš Taylormade a Callaway, to je tak trošku oxymóron né? :D...
Samozřejmě se omlouvám za nejapný vtípek, ale nemohl jsem si pomoct:rolleyes:, doufám, že jsem se nikoho nedotkl:p...

Šel bych do Taylorů jak píše Honza...
 
Hm, nejdřív napíšeš, že si chceš koupit nové hole a pak napíšeš Taylormade a Callaway, to je tak trošku oxymóron né? :D...
Samozřejmě se omlouvám za nejapný vtípek, ale nemohl jsem si pomoct:rolleyes:, doufám, že jsem se nikoho nedotkl:p...

Šel bych do Taylorů jak píše Honza...
Ne, vůbec. :rolleyes: ;). Každopádně díky za názor. Zatím vedou i u mě.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom