ČR - Střed Stará Boleslav

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Hřiště už je v plné jarní příprave. Takže aerifikovane greeny, zapiskovane, prozerazne fairwaye. Neni to jeste uplne ono. ale za par dni to bude v super stavu :) fairway na 5 lehce mokrejsi, ale jinak suche :)

Upraveno:

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Poprvé na Staré Boleslavi v rámci spolhry včera v pátek. Díky tomu, že jsme zaplnili flajty, tak 18jamek ve všedni den každého z nás vyšlo na 525 Kč, což je fajn. Btw. běžná víkendová cena pro jednoho za 18 jamek 990 Kč, což mě tedy na devítku přijde dost. :(

Jinak ale pro mě příjemné překvapení na pěkný, klidný den. Bylo hezky, slunečno, krátké jamky, dobré greeny, rychlost 8 - líbilo se mi to. Moc se člověk nenašlapal, není to žádná altetika. Je to takové sympatické, domácí. škoda, že jediné, co mi nešlo, byl golf - kvůli kterému jsem tam přišel. Jestli bych tam šel znovu? No ano, rád. Ale ne za litr o víkendu. :)

Pár drobností a tipů na by se našlo: chyběly čistidla na míče, nebo byly tam, kde jsem je nehledal a potom odpaliště číslo devět, které jé viditelně v nějaké rekonstrukci.

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
10,0
P/L
Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
Poprvé Stará Boleslav a jsem nadšen. Přestože je hřiště vlastně na jedné loučce, tak hezké rozdělení stromy a zajímavá skladba jamek budí dojem, že je hřiště mnohem větší. Dva skoro ostrovní greeny jsou super, krásně zpestřují hru. Jamky jsou kratší a člověk tak má možnost skoro všude útočit. Byť závlaha není 100%, hraje se tu pořád velmi dobře, přirovnal bych to k Hostivaři. Greeny v kontrastu s Motolem, Hostivaří nebo Zbraslaví jsou pomalejší, trochu jsem se s nima pral, ale pořád to jede slušně.

Na recepci velmi příjemné slečny, chybělo mi něco vlastního k snědku nebo ke kávě, ale tatrankou jsem taky nepohrdnul. Káva výborná. Určitě přijedu zase!

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom