Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours RyderCup 2018


Čert vem golfisty, ty mě zajímají až na hřišti... mě by zajimala fotka od alespoň jednoho z těchto "fotografů". :)

Výstřižek.PNG
 
Tak zatím napínavý a vyrovnaný. Prostě světový golf.
P.S. Ten kotel na prvním týčku - to je psycho ;-)
 
Tak to je hustý!
 
Zítra bude klíčové, jak zahraje Rory ... jinak si tipuji, že zítra dopoledne to bude 2:2 nebo 3:1 ... podle toho, co předvede duo poulter a Ram.
 
i přes to, že jsem to dneska trochu nevěřícně sledoval, pořád těm amíkům věřím..budou sbírat body hlavně v neděli
 
Dneska se hrála situace, kterou jsme řešili i v Brně a evidentně jsme se domluvili špatně :(

Při foursomu, když první z dvojice zahraje do pozice vyžadující provizi, pak tuto provizi hraje jeho parťák.
 
Dneska se hrála situace, kterou jsme řešili i v Brně a evidentně jsme se domluvili špatně :(

Při foursomu, když první z dvojice zahraje do pozice vyžadující provizi, pak tuto provizi hraje jeho parťák.
Mas pravdu. A vůbec mi u TV nedosla ta diskuze na Kaskadach před začátkem. Dobře si to pamatovat na příští rok :up:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom