GolfDigest.cz Kupujete si (stále) nové hole?

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
320
127
53
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Proč se přizpůsobovat novým holím, když se hole mohou přizpůsobit tobě? :rolleyes:;)
Tak,tak, jako je poprosíš, hole, hole , přizpůsobte se, jinak vás nechci. Jak to placebo, krásně funguje.
Začínali jseme, se štěstím, že se trefíme,letíto, dalekoooo, tam, kam chci a najednou podlehneme PR. Tak to znám, v TV řekli že,... a když to bylo v TV tak to musí být pravda.

Mirek_62

Mazák fóra
25.8.2018
531
351
63
KHGCS
Tak,tak, jako je poprosíš, hole, hole , přizpůsobte se, jinak vás nechci. Jak to placebo, krásně funguje.
Začínali jseme, se štěstím, že se trefíme,letíto, dalekoooo, tam, kam chci a najednou podlehneme PR. Tak to znám, v TV řekli že,... a když to bylo v TV tak to musí být pravda.
Aha, tak už v tom mám jasno, podlehl jsem PR a TV :D:D:D

P.S. za posledních 9 let jsem nekoupil hole jinak než po fittingu. A v té době byl “fitting” ještě sprosté slovo. Ale osobní zkušenosti přebilo PR a TV o_O

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
320
127
53
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Aha, tak už v tom mám jasno, podlehl jsem PR a TV :D:D:D

P.S. za posledních 9 let jsem nekoupil hole jinak než po fittingu. A v té době byl “fitting” ještě sprosté slovo. Ale osobní zkušenosti přebilo PR a TV o_O
Doufám, že , tě, každé posunuly o hodný kus vpřed, vlastně níž.

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
744
729
103
Benešov
Jméno
Karel
Za posledních sedm let jsem nekoupil hole jinak než bez fittingu a navíc ještě bazarové, kromě asi dvou wedge a jednoho putteru.. A žiju...:). Jak už jsem několikrát jinde psal, fitting vůbec nezatracuji, jen nemám stejně na to abych si nechal hole postavit, ale je to o prioritách a případných finančních možnostech.. někdo to třeba nasype do fee, někdo do nových holí, já do baráku..:):):). Jo a pokus omyl je taky fitting, u sebe stopro vím že netrefuju drivery TM(starší modely, Burner,R11, SLDR, řadu M jsem ještě neměl možnost), a že X stiif taky neutáhnu...;)

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: bohumil.koval

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
267
207
53
Brno
co se týče fitování holí, slušný hráč se dokáže přizpůsobit skoro všemu, fitovaným holím se ale bude přizpůsobovat méně a budou mu tedy lépe sedět, to ale neznamená, že bych s vypůjčenýma holema nehrál obdobně dobře.
abych to ještě rozvinul, protože to evidentně někteří pochopili špatně, tak jednoznačně souhlasím s tím že je fitting prospěšný. Podle mě ale do hcp cca 5 - 10 postačí POUZE základní fitting.

Tzn. změřit rychlost švihu a podle toho určit délku hole, tuhost shaftu, lie. Pokud toto dodržím tak už je jedno jestli vezmu do ruky značku X , Y nebo Z. Se vším se musím časem sžít. Pokud nehraju jako profík každý den, tak podrobný fitting nepotřebuji.

Podle sebe soudím tebe.

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Míša

bohumil.koval

Aktivní člen
28.11.2016
320
127
53
Karviná
Jméno
Bohumil Koval
Za mne postačuje základní úprava a to délky hole, velikost gripu, tvrdost je podle pocitu, co kdo utáhne. Boty kupujeme taky konfekční a nebo si je fitujete/ výroba na míru, když ne tak alespoň na míru vložky do bot. Máme tady jednoho repre junior a ten fituje až nyní HCP 3, kdy je předpoklad růstu, jinak dosud běžná konfekce, pouze úprava délky.
Chtěl jsem se zeptat jestli po fitu je nárust výkonu okamžitý , nebo se musíte sžívat a když, jak dlouho.
Měl jsem tu kolegu přechod z callaway razr na titleist AP2, úprava délky a gripu , sžívání prý ihned a dnes přiznal, že skutečně dobrý pocit ze hry měl, za cca 3 měsíce HCP<10..
Jinému vyšel driver stif/11st , po trápení se vrátil k regular/ 9,5st.