Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Východ Kunětická Hora

Netuším, jestli ta "nová" kratší odpaliště udelali z modrých nebo červených nebo jsou to skutečně nová odpaliště. Nějak nevím, proč místo žlutých/bílých stavět nová kratší, když jsou tam prostě k dispozici každému ta modrá a červená - a tohle považuju za jeden z nejhorších zvyků, že se z nich občas stydíme hrát. Tak by mě zajímalo, jestli když už propagovali kratší odpaliště, tak jestli to bylo taženo opravdu tím ulehčením a zrychlením hry nebo už věděli, že mají problém s vodou a chtěli šetřit žlutá odpaliště (což by mělo logiku a nijak to nekritizuji). Na energii tedy vyjednáváním asi trochu ušetří, ale teda, jestli je to dobrý nápad mít za následek na květen a červen a asi i na červenec zavřené letní greeny a pak logicky nové greeny v dočasně horší kvalitě, tak to teda nevím.... je jasné, že když už to předělávají, tak to stejně nejde teda dělat v lednu :) .... ale třeba jen v červnu tam mají 9 turnajů. A celkem měl lákalo to fee za 500, chtěli jsme tam jet asi ve třech a greeny jsou základ - takže to ne a i to jsou pro ně ztracené výnosy.... no není to lehké tady podnikat v golfu, konkurence všude kolem (což je pro nás hráče super).
Byl jsem tam na turnaji ve čtvrtek a stav greenů byl opravdu tragický. Celý den jsme řešili jak to dokázali, zda to je spálené hnojením nebo jak se taková věc může stát. Opravdu něco nesourodého, nehratelného a hnědého. Již večer po turnaji tam zástupci hřiště mluvili, že zvažují zavření hřiště (greeny). Předpokládám, že jinak by obnovu směřovali spíše na podzim než jaro, ale tohle není hratelné.
 
Tak doufejme, ze to provozovatel financne ustoji, protoze tohle bude urcite rana do výnosů a navic clenove se zaplacenymi prispevky budou urcite take "nadseni".
 
Dnes jsem hrál Kuňku a musím říct, že hřiště je v top stavu. Jamky jsou, proti minulému roku, kratší, ale to vůbec nevadí. Hru neustále kontroluje marshal, což mi přijde zcela v pořádku. V Po a Út za 650,-, pokud jste min. 2. Cena/služba - skvělý poměr.
 
Dneska poprve na Kunce, rezervace na osmou, dojel jsem neco po ctvrt na osm, zaplatil a vyrazil s rannim destikem v pul osmy. Platil jsem 650,- , ted tady ctu, ze jednou za rok je mozny hrat za 500,-. To mi nabidnuto nebylo, ac by slecna na recepci asi v systemu mit mohla, ze jsem u nich nikdy nehral ne? :) Nevadi, hru jsem si i pres ne moc pekny pocasi uzil. To hriste je podle me ve vyborny kondici, rafy kousavy, ferveje a gryny vyborny, bankry ( doted nechapu, ze jsem hral jen ze ctyr) v pohode, i kdyz jsem tady na ne slysel kritiku, tak ja si niceho spatnyho nevsim, zadny kameni, nebo ze by byl pisek moc tvrdej...i vizualne se mi moc libily. Z tech zlutejch mi prislo to hriste v pohode hratelny. Suma sumarum za ty penize parada a urcite prijedu znova.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom