Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kolik toho nachodíme 2.0

doktordee

Guru fóra
Kdo máte chuť si chůzi po hřišti zpestřit něčím dalším? Golfové hodinky nebo chytrý telefon s gps tu má snad každý. Co po každé hře, ať už tréninkové nebo oficiální, sdílet údaje o nachozených km? Myslím, že by z toho na konci sezóny mohla být celkem zajímavá tabulka.

Příklad - Zbraslav, doktordee, 1.1.2018, bílá odpaliště, první devítka, oficiální výměra 9876 m.

Schválně kdo bude mít největší a kdo nejmenší odchylku od této výměry!

Pro ty co nechtějí mít mobil v kapse, protože to bude měřit pohyb bagu a ne hráče, aby to uvedli. Údaje se oddělí.
 
Zapinam si v mobilu appku co mi hlídá pohyb, ale mobil mám v bagu. Někdy i zasnu kolik nachodim. Tak až konečně bude počasí na golf, zapojim se.:up:
 
Nosím mobil v zadní kapse kalhot a aktuálně mám v provozu aplikaci Krokoměr. Měří kroky, kilometry, kalorie a čas. Tak se můžu taky zapojit, až bude s čím. :)
 
Kdyz tam pridame kolonku bag, hrac, typ zarizeni... asi by to bylo zajimave
Super! Tak si každý založíme vlastní tabulku. Zapíšem důležité a zajímavé a třeba po měsíci si je slejeme do jedné. Určitě v průběhu narazíme na nějaký ten údaj k doplnění.
 
Klidně se do toho pusť. Podle potřeby si doplníme. [emoji6]
 
Funguje... naplnil jsem prvni dva radky

V sobotu jsem nosil sebou iphone a hodinky, ale bohuzel jsem si nepsal vydalenost a dnes se data prepsala v hodinkach, takze mam jen zaznam z iphone a dnes zase jen z hodinek nebot se mi vzbila baterka :):):)

Mozna by to chtelo stanovit nejaky program co je na Androidu a iphonu na ukladani gps tras .... napriklad
RunKeeper
Endomondo
 
Upraveno:
Předepisovat "povinné" aplikace se mi moc nechce. Možná jen pro zajímavost do posledního sloupečku zapsat název aplikace / model hodinek. Seznamu doporučených aplikací se asi nikdo bránit nebude. [emoji6]
 
Dnes měřím Casa Serena. Tak jsem zvědavý.
2fc5e073280057faa8a4e876e2d31e81.jpg
8a0b366d5c0dd19e2d83081e97223769.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom