Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kolik opravdu nachodíme na golfu??

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Prvně je třeba říct, že velmi záleží na výkonnosti hráče, jinou vzdálenost ujde PRO a jinou začátečník. Vzdálenosti budou sedět na lepšího single hráče, tedy mě :) :) :)
Vždy jsem měřil od prvního tee do posledního greenu pomocí hodinek TomTom Runner 2, které jsem měl v kapse celou dobu. Vzdálenost k první jamce a z posledního greenu jsem nezapočítával. Co se týče celkově nachozené vzádlenosti, záleží především na přechodech mezi jamkami.
Překvapivě občas nachodíte méně u delších hřišť.

Pár příkladů:
Hodkovičky 9 jamek - 4km
Bitozeves 9 jamek - 4,1km
Kotlina Terezín 9 jamek - 4,5km
Mladá Boleslav 18 jamek - 8,6km
Benátky nad Jizerou (modrá tee) 18 jamek - 9,1km
Mstětice 18 jamek - 9,5km
Stará Boleslav 9 jamek - 3,2km - min
Líšnice 9 jamek - 3,2km - min
Cihelny 18 jamek - 9,1km
Ypsilon 18 jamek - 10,5km - max
Zbraslav 18 jamek - 10,1km

Překvapuje vás nějaká vzdálenost?
Mne překvapila Mladá Boleslav, jinak dlouhé hřiště s krátkými přechody. Naopak Ypsilon, která je přes 10km a nastoupaných lehce přes 200 výškových metrů.
Celkově za listopad jsem na golfu nachodil 111km :)
S měřením budu dále pokračovat. :)
Máte někdo podobné měření na porovnání? Nějaký začátečník? :)

Snímek obrazovky 2017-11-29 v 8.01.59.png
 
Upraveno:
Ja jsem prestal merit nekdy pred 2 lety, zbytecne mi to vybiji baterku v telefonu
 
Občas měřím hodinkami Garmin S1 a vzdálenosti mám podobné jako @JanKostalCZE , ale šli jsme s kamarádem, který měřil přes aplikaci v telefonu a ukázalo mu to na 18j skoro o 2km více než mě, tak nějak nevím, co je přesnější? o_O
 
Občas měřím hodinkami Garmin S1 a vzdálenosti mám podobné jako @JanKostalCZE , ale šli jsme s kamarádem, který měřil přes aplikaci v telefonu a ukázalo mu to na 18j skoro o 2km více než mě, tak nějak nevím, co je přesnější? o_O
Podle me jsou hodinky presnejsi, tlf v kapse muze ztracet signal ;)
 
Bylo by fajn k nachozeným vzdálenostem napsat i výměru hřiště z hraných odpališť. Mě kdysi hodně překvapil Karlštejn. Taky záleží jestli jde člověk sám anebo ne. Případná pomoc při hledání míčků druhých taky dokáže nastřádat metry.
 
Prvně je třeba říct, že velmi záleží na výkonnosti hráče, jinou vzdálenost ujde PRO a jinou začátečník. Vzdálenosti budou sedět na lepšího single hráče, tedy mě :) :) :)
Vždy jsem měřil od prvního tee do posledního greenu pomocí hodinek TomTom Runner 2, které jsem měl v kapse celou dobu. Vzdálenost k první jamce a z posledního greenu jsem nezapočítával. Co se týče celkově nachozené vzádlenosti, záleží především na přechodech mezi jamkami.
Překvapivě občas nachodíte méně u delších hřišť.

Pár příkladů:
Hodkovičky 9 jamek - 3,9-4,1km
Bitozeves 9 jamek - 4,1km
Kotlina Terezín 9 jamek - 4,5km
Mladá Boleslav 18 jamek - 8,6km
Benátky nad Jizerou (modrá tee) 18 jamek - 9,1km
Mstětice 18 jamek - 9,5km
Stará Boleslav 9 jamek - 3,2km - min
Líšnice 9 jamek - 3,2km - min
Cihelny 18 jamek - 9,1km
Ypsilon 18 jamek - 10,5km - max
Zbraslav 18 jamek - 10,1km

Překvapuje vás nějaká vzdálenost?
Mne překvapila Mladá Boleslav, jinak dlouhé hřiště s krátkými přechody. Naopak Ypsilon, která je přes 10km a nastoupaných lehce přes 200 výškových metrů.
Celkově za listopad jsem na golfu nachodil 111km :)
S měřením budu dále pokračovat. :)
Máte někdo podobné měření na porovnání? Nějaký začátečník? :)

Zobrazit přílohu 3264
Mě překvapila ta max tepová frekvence 162, to bylo před nějakým puttem do eaglu:D?
 
Mě překvapila ta max tepová frekvence 162, to bylo před nějakým puttem do eaglu:D?
Tepovou frekvenci neres, mam tam i 200 nekde, mam to v kapse, takze nevis, ceho frekvenci to bere :D ukazuje to tepovku ikdyz lezej na stole :D
 
Kdysi nějakou apkou ještě ve woknech od auta k autu na Konopí Este, občas dva míče a mid hcp 12,4 km..
Nachodit se dá celkem dost.. Nějaká dobrá app pro Android..?
 
Kdysi nějakou apkou ještě ve woknech od auta k autu na Konopí Este, občas dva míče a mid hcp 12,4 km..
Nachodit se dá celkem dost.. Nějaká dobrá app pro Android..?
jednu dobu jsem používala tohle http://www.pomahejpohybem.cz/,měřilo to docela dobře., pak jsem začala vozit telefon v držáku na voziku a přestalo to být validní.
 
Me ukazuje napriklad hostivar 4.8km... a konopi i 11.7km :)
 
tak bohužel s merenim pokracovat nebudu :( dnes jsem je ztratil, v Benatkach :( na ceste od 18 greenu k autu, vratil jsem se z Prahy hledat, ale nenasel :(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom