Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Klub "Hole In One" 19.jamky

Chlubila jsem se dnes u nás v klubu a překvapilo mne, ze třeba ani moje trenérka nikdy nedala HiO.Poradili mi, že se mám přihlásit do klubu HiO hráčů, je to pro časopis Golf, prý dostanu nějaký certifikát a roční předplatné časopisu. Tak jsem se regla a dám vědět co z toho bude :cool:
 
Počítají se HiO i na akademii?

U tebe ne, u začátečníka ano. :) Zhodnoť si to sám - jestli ty hio za to stály, samozřejmě na klasickém hřišti je to mnohem "skutečnější". :)
 
Zajimalo by me, kolikrat bych musel jit Zbraslavskou akademii, nez by mi to tam taky padlo :D
 
Zajimalo by me, kolikrat bych musel jit Zbraslavskou akademii, nez by mi to tam taky padlo :D

Hole in one na akademii nemá moc smysl pro většinu hráčů řešit, rozdíl je třeba u @TomasV, kdy to byla jamka na 121m, než jamka, která má 30 metrů a je to v podstatě chip-in. Takže takto to vnímám já, zjednodušeně nad 100 metrů, případně na klasickém hřišti - kde taky jsou znormované některé akademie a mají třípary kratší. Btw. to by si mohl vedět ty, kde je nejkratší 3-par v ČR na "normálním hřišti" ?
 
Hole in one na akademii nemá moc smysl pro většinu hráčů řešit, rozdíl je třeba u @TomasV, kdy to byla jamka na 121m, než jamka, která má 30 metrů a je to v podstatě chip-in. Takže takto to vnímám já, zjednodušeně nad 100 metrů, případně na klasickém hřišti - kde taky jsou znormované některé akademie a mají třípary kratší. Btw. to by si mohl vedět ty, kde je nejkratší 3-par v ČR na "normálním hřišti" ?
rekl bych, ze momentalne 13 na Grabstejne
13-panel-b.jpg
 
Hole in one na akademii nemá moc smysl pro většinu hráčů řešit, rozdíl je třeba u @TomasV, kdy to byla jamka na 121m, než jamka, která má 30 metrů a je to v podstatě chip-in. Takže takto to vnímám já, zjednodušeně nad 100 metrů, případně na klasickém hřišti - kde taky jsou znormované některé akademie a mají třípary kratší. Btw. to by si mohl vedět ty, kde je nejkratší 3-par v ČR na "normálním hřišti" ?
jeste je v úholičkách asi 30m par 3, ale to vubec nepocitam....
 
Hlásím se do klubu šťastných autorů hole in one.
Datum: 4.7.2017, cca 14:40 hod (naprosto nánodně dohodnutá hra jen první devítky, protože na víc v ten den nebyl čas)
Hřiště/jamka: Pyšely, jamka č.8
Vzdálenost/návrt: 122m, navrtáno vzadu cca uprostřed
Náčiní: Cleveland CG7, 9ka železo
Míč: Bridgestone TREOSOFT č.1 (podepsán členy flightu)
Průběh: Green trefen vepředu za bunkrem, míč jede přes skoro celý green zprava doleva a padá do jamky
Emoce: Dva spoluhráči, kteří se naprosto správně dívají na ránu svého spoluhráče, řvou společně se mnou. Třetí spoluhráč hrabošící něco v bagu vidí bohužel kulový. A potom už jen obligátní válení se kolem jamky, focení a spousta chytrých řečí...
Pikantérie: Ve stejné sestavě s těmi 2 spoluhráči, kteři opravdu viděli můj HIO, jsme se mohli radovat už jednou z HIO na 2ce na Čerňáku. A čtvrtý pravidelný spoluhráč, který hrabošil v Pyšelích v bagu, tehdy chyběl - to je pech.
Odměna: Ferrari samozřejmě nebylo, ale spoluhráči bez zasloužené odměny nezůstali.

Golfu zdar, HIO přeju všem. PF
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom