Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Klub "Hole In One" 19.jamky

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Už i mezi námi je pár šťastlivců, kterým se zadařil Hole in One.

Hole in One mají (a o odznáček se přihlásili):
  • @JanKostalCZE (24.11.2013 Mlada Boleslav, 8. jamka. pin 182m 6i vítr do zad)
  • @TomasV (Dýmač, jamka č.4 (121m) 8i)
  • @Vojtas (20.9.2016 Černý most, 10.jamka, 7i)
  • @Marta (22.7.2017 Turnaj GANT (9 jamek), Hradec Králové Roudnička. Jamka č. 2 z červených 121m, 6i)
  • @ati (1.12.2013, Slapy, 13. j, zacatecnicky set top-flite)
Obrovská gratulace! Už jezdíte novým ferrari? :)
 
Upraveno:
nejezdim, bylo to v turnaji, ale nic jsem nedostal :( a jeste jsem byl 4. :(
vojtuv holeinone jsem videl, na 10. pin byl 137 myslim (muzu dohledat, urcite mam napsano ve skorce), neco takoveho a hral 7i nebo 8i proti vetru?? kdo vi :D uz si to nepamatuju
ja pokud chces doplnit:
24.11.2013 Mlada bol. 8. jamka. pin 182m 6i (jeste stara mizuno mp-69), mic Titl Prov1 pink edition s prihodnym cislem 1 :) vitr do zad :) carry cca 2 metry pred jamku a dobehl :)
 
Byla to 7i, krásný vysoký mírný draw, žádná topinka :D bylo to na federačním turnaji a to konkrétně na akademickém mistrovství ČR a dostal jsem.............chvilka napětí......................nic :mad:
 
Dokonce jsem si udělal podstavec pro míček :)

IMG_20161120_171122.jpg
 
Upraveno moderátorem:
Ja myslel, ze tradice esa veli, ze naopak pachatel vsem plati hospodu... sakra vzdyt je na to i pojisteni! :)
 
ja ho mam v golfove policce, foto je nekde na foru :D
 
Ferrari bych bral ale bohužel ho nemám :(
Kluci tu popsali,jak se HIO přihodil,tak se podělím také.
Dýmač, jamka č.4 (121m)....no co vám budu povídat,luxusní rána 8i a jen jsem koukal,jak hezky letí na fangli ;)
Pak přijdu na green a míč nikde.Nejdřív velké zklamání -pitch mark 10cm od jamky tak jsem běhal a hledal a nenašel. Už jako poslední možnost mi blesklo "tak se zkus woe podívat do jamky....co kdyby" a on tam :D:D
Asi celý život mě bude mrzet,že nebylo narvané hřiště :D
 
U všech doplněno do úvodu, díky za popisek. Tome, prozradíš ještě datum?
Doufám, že jste své eso pořádné oslavili?
 
Bylo mi uděleno se pochlubit, tak se jdu chlubit. Turnaj GANT (9 jamek), Hradec Králové Roudnička. Jamka č. 2 z červených nějakých 121m. Šestka železo, krásná rána (ne že bych je dávala tak často...) a míček spadl těsně za vlnku na kraji greenu. Říkám pecka, jsem na greenu a hledám týčko...mladší syn zápasí s otočeným deštníkem (začíná pršet), caddy mladého spoluhráče (jeho maminka) hraboší v batohu brýle....starší syn a mladý spoluhráč najednou "je tam, fakt je tam!" a pán z flajtu za námi, stál za odpalištěm a říká taky "Fakt je tam, je v jamce":D Tak skoro běžím ke greenu, abych se podívala, neb tomu nemohu věřit. A fakt jo! Takže já dám svoje první HOLE IN ONE a ani to nevidím jak mi běží míček do jamky...
A teď to nejlepší. Hádejte co jsem dostala? Vůůůůůůbec nic! Hole in one je vypsaný na jamce č. 9, kde je za to golfová výbava za 10 tisíc... jinde nic. A v turnaji jsem byla asi 8. Stálo mě to asi 450,- Kč za šampíčko pro zbytek účastníků turnaje, většina jich již odešla, my šli jako předposlední flajt. Zrovna den před tím jsem študovala co obnáší golfové pojištění.
Ale ty gratulace, které se mi dostávaly, to byla pecka. Chodili za mnou ostatní hráči, popřát mi osobně, pro některé jsem byla první koho kdy viděli na živo, že dal hole in one.:D:D
Míček mám schovaný...prachobyčejný Dunlop.:cool:
Jo a v noci před turnajem se mi zdálo, že mi někdo ukradl hole! Teda nevím kdo by je kradl, to by byl blázen...ale třeba to bylo znamení.:rolleyes:

Dokonce jsem si udělal podstavec pro míček :)

Zobrazit přílohu 590
Jé to je super podstavec - ukážu nejmladšímu synovi, mohl by mi ho vyrobit!

[GALLERY=media, 317]Hole in one od Marta; přidáno 24.7.2017 v 09:37[/GALLERY]
 
Upraveno moderátorem:
Bylo mi uděleno se pochlubit, tak se jdu chlubit. Turnaj GANT (9 jamek), Hradec Králové Roudnička. Jamka č. 2 z červených nějakých 121m. Šestka železo, krásná rána (ne že bych je dávala tak často...) a míček spadl těsně za vlnku na kraji greenu. Říkám pecka, jsem na greenu a hledám týčko...mladší syn zápasí s otočeným deštníkem (začíná pršet), caddy mladého spoluhráče (jeho maminka) hraboší v batohu brýle....starší syn a mladý spoluhráč najednou "je tam, fakt je tam!" a pán z flajtu za námi, stál za odpalištěm a říká taky "Fakt je tam, je v jamce":D Tak skoro běžím ke greenu, abych se podívala, neb tomu nemohu věřit. A fakt jo! Takže já dám svoje první HOLE IN ONE a ani to nevidím jak mi běží míček do jamky...
A teď to nejlepší. Hádejte co jsem dostala? Vůůůůůůbec nic! Hole in one je vypsaný na jamce č. 9, kde je za to golfová výbava za 10 tisíc... jinde nic. A v turnaji jsem byla asi 8. Stálo mě to asi 450,- Kč za šampíčko pro zbytek účastníků turnaje, většina jich již odešla, my šli jako předposlední flajt. Zrovna den před tím jsem študovala co obnáší golfové pojištění.
Ale ty gratulace, které se mi dostávaly, to byla pecka. Chodili za mnou ostatní hráči, popřát mi osobně, pro některé jsem byla první koho kdy viděli na živo, že dal hole in one.:D:D
Míček mám schovaný...prachobyčejný Dunlop.:cool:
Jo a v noci před turnajem se mi zdálo, že mi někdo ukradl hole! Teda nevím kdo by je kradl, to by byl blázen...ale třeba to bylo znamení.:rolleyes:


Jé to je super podstavec - ukážu nejmladšímu synovi, mohl by mi ho vyrobit!

[GALLERY=media, 317]Hole in one od Marta; přidáno 24.7.2017 v 09:37[/GALLERY]

Ještě jednou, ohromná gratulace, vítej v klubu Hole In One 19.jamky, doplnění do úvodu. První žena!
 
Bylo mi uděleno se pochlubit, tak se jdu chlubit. Turnaj GANT (9 jamek), Hradec Králové Roudnička. Jamka č. 2 z červených nějakých 121m. Šestka železo, krásná rána (ne že bych je dávala tak často...) a míček spadl těsně za vlnku na kraji greenu. Říkám pecka, jsem na greenu a hledám týčko...mladší syn zápasí s otočeným deštníkem (začíná pršet), caddy mladého spoluhráče (jeho maminka) hraboší v batohu brýle....starší syn a mladý spoluhráč najednou "je tam, fakt je tam!" a pán z flajtu za námi, stál za odpalištěm a říká taky "Fakt je tam, je v jamce":D Tak skoro běžím ke greenu, abych se podívala, neb tomu nemohu věřit. A fakt jo! Takže já dám svoje první HOLE IN ONE a ani to nevidím jak mi běží míček do jamky...
A teď to nejlepší. Hádejte co jsem dostala? Vůůůůůůbec nic! Hole in one je vypsaný na jamce č. 9, kde je za to golfová výbava za 10 tisíc... jinde nic. A v turnaji jsem byla asi 8. Stálo mě to asi 450,- Kč za šampíčko pro zbytek účastníků turnaje, většina jich již odešla, my šli jako předposlední flajt. Zrovna den před tím jsem študovala co obnáší golfové pojištění.
Ale ty gratulace, které se mi dostávaly, to byla pecka. Chodili za mnou ostatní hráči, popřát mi osobně, pro některé jsem byla první koho kdy viděli na živo, že dal hole in one.:D:D
Míček mám schovaný...prachobyčejný Dunlop.:cool:
Jo a v noci před turnajem se mi zdálo, že mi někdo ukradl hole! Teda nevím kdo by je kradl, to by byl blázen...ale třeba to bylo znamení.:rolleyes:


Jé to je super podstavec - ukážu nejmladšímu synovi, mohl by mi ho vyrobit!

[GALLERY=media, 317]Hole in one od Marta; přidáno 24.7.2017 v 09:37[/GALLERY]
Obrovská gratulace, tohle spousta z nás nezažije nikdy.
 
Ja hral hole in one na Slapech 1.12.2013 na 13. jamce, v te dobe jsem jeste vlastnil zacatecnicky set top-flite, ktery jsem v zapeti vymenil :)
Asi z toho duvodu od te doby jsem jiz zadny dalsi nezahral :(
 
Ja hral hole in one na Slapech 1.12.2013 na 13. jamce, v te dobe jsem jeste vlastnil zacatecnicky set top-flite, ktery jsem v zapeti vymenil :)
Asi z toho duvodu od te doby jsem jiz zadny dalsi nezahral :(

Pěkné, pěkné (přidáno do úvodu)... a pak že začátečnické hole neumí. Pamatuješ, čím si hrál a jaká byla oslava?
 
Počítají se HiO i na akademii?
 
Nepamatuji, ale uz jsem to dohledal v elektronicke skorekarte :-D
Bylo navrtano dole na zacatku greenu, takze byla to devitka zelezo ze zlutych odpalist. Pitchmark byl kousek napravo za jamkou, nechapu jak se ten balon dostal zpatky do jamky. Hlavne byla slyset rana do tyce, proto jsem doufal, ze by mohla byt v jamce, ale jelikoz green je nahore v kopci neni z odpaliste videt nic. Greeny uz byli aerofikovane a zapiskovane pred zimou. Pred startem marshall rikal, ze je to posledni vikend co jsou otevreni a uvidime se pristi rok v breznu :)
V te dobe jsem hral golf teprve rok a byl jsem rad kdyz jsem zahral pod 100 ran. Koukam na skorekartu, stalo se to na 13 jamce, na prvnich 12-ti jamkach jsem nezahral zadny PAR, jenom 8x bogie a zbytek jeste vic. Hole in one me nakopl natolik, ze na dalsich ctyrech jamkach jsem zahral 3x PAR a jedno bogey. Uz na tomhle je videt jak moc golf je o momentalne psychicke pohode.
Odpaliste 18-te jamky na Slapech v te dobe jeste byla dal nez je dnes a vetsinou jsem ho nedokazal prepalit ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom