Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Klára Spilková - královna, nebo jen princezna českého golfu?

Jak jsem psal, rozhodně ji nesoudím a fandím jí...

Ač se mi to taky nelíbí, fcb daleko víc splňuje v dnešní době definici "média", než většina tradičních plátků nebo televizí, ale to je na jinou diskuzi.
 
Se zájmem se se podíval ještě na youtube, jestli něco není s Klárou Spilkovou někde aktuálnějšího a ejhle (ani jsem ten pořad neznal) - 7 pádů HD, z 9.6.2015, cca 20 min

 
jistou asi ne. vychazi to ze svetoveho zebricku. max 2 z kazde zeme. pokud je vice v top15 muzou az 4
 
dysina je posledni nebo predposledni myslim
 
Tak se zdá, že je dobře pro budoucnost našlápnuto. Pro solidní výkony je pravděpodobně dost peněz a to noví sponzoři Spilkové pravděpodobně zajistí, tak teď už je to jen na Kláře. I když ty marketingové povinnosti jsou asi docela otrava, z nějakého článku cituji:

[font=Arial, sans-serif]„Cíle na tuto sezonu jsou jasné: uspět doma, hrát co nejvíc turnajů kategorie major, zúčastnit se olympijských her a na konci roku odjet do Spojených států na kvalifikační školu o LPGA a tam uhrát kartu na příští rok,“ řekla Klára Spilková. K úspěchu by jí měl pomoci také nový caddie Tom Foster, který dříve pracoval pro Rusku Marii Verčenovou."

[font=Arial, sans-serif]No, budu držet palce, LPGA by bylo supr. 
 
LPGA, aspoň by jsme ji občas zahlédly na nějakym tom streamu, teď prakticky vůbec. Ale asi to bude velká šichta, i se probojovat, případně udržet, každopádně jí to přeju, třeba jí lefty dá nějaké osobní školení, když už mají stejného sponzora  :D
 
Tak tady je ta fotka přímo, pro ty, co nejsou na FB. Přiznejte se, kdo se takhle někdy pomazlil se svými holemi? :)
 

Přílohy

  • 12417809_1013397425388633_4117306583386379876_n.jpg
    12417809_1013397425388633_4117306583386379876_n.jpg
    728,5 KB · Zobrazení: 1.267
Michale... to je asi na nove vlakno :D
 
jan: "Mazlení s holemi"? Klidně založ, já se zatím se svými holemi nemazlil. :)
 
Viděli jste Headline nového čísla Golf Digest? Klára - Jedu si to užít. A to je přesně přístup českých Pro. Do háje proč tam tedy jede? Proč to hraje s nulovými ambicemi? [emoji53]
 
Vnimam to podobne. Uz dopredu se avizuje, ze to vlastne nejde a nepujde. A ty jejich vysledky... 
Celkem obdivuji, ze do toho nekdo leje sponsorske penize. 
 
Doktordee: snažím se poctivě letos sedovat, jakým způsobem Klára hraje a i různé vyjádření pro tisk. Taky jsem zaregistroval.

Popravdě řečeno, nějak jsem si udělal obrázek, že vlastně nejde vůbec o to vyhrát, ale jen si užít. Myslím, že na vrcholné úrovni jde hlavně o to zahrát co nejlepší výsledek. Pokud ne, tak ať to není sport. 
 
Právě koukám na medailon Kláry na ČTsport. Bože... to je hrozný tele. A hrozný keci.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom