Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Klára Spilková - královna, nebo jen princezna českého golfu?

Nemyslel jsem v turnaji ale v race, pouhá dvě místa,a to je málo,143 a potřebuje 100 na plnou kartu..
 
Právě jsem si dočetl tyto dva články a mám docela rozporuplné pocity z ČGF a jeho šéfa ohledně přivlastňování její a jejího týmu/rodiny úspěchů.




Nevím, ale něco tady je asi špatné a nebo jsem si to špatně přečetl a vyložil, nevím jaký na to budete mít váš pohled nebo nadhled, protože jsem z regionu , kde se nic víc než z vy googlování nedovíme.
 
Tak každý si trošku přihřál svou polívčičku a má svou pravdu. To, že jí ČGF v začátcích a jejím růstu částečně pomáhala je určitě pravda. Dokonce jí pomáhala i v době přechodu k profíkům a času jejího studia. Že po dostudování podpora ochabla je dle mého správné - je přeci profesionálka a byla to její svobodná volba.
To, že výchova golfisty je pro rodiče finančně a časově náročné, je také pravda (ale to asi platí u každého individuálního sportu).

Ten stesk pana Spilky, že už jí ČGF nepodporuje finančně jako dřív mi připomíná stesky českého profesionála (myslím, že to byl Matuš), když ukončil činnost „jeho” tým.
ČGF má primárně podporovat amatérský golf (zejména ten mládežnický) a to se děje (i když na intenzitu můžeme mít různé názory).
Jakmile se golfista rozhodne pro profi dráhu, tak už se musí o financování starat sám (nebo jeho tým). Prostě se dostává do pozice OSVČ.

Já v těch článcích zásadní rozpory nevidím, spíš je to jen pohled z jiných úhlů.
 
Tak nakonec dělené 58. místo s +3. Tak zahrála i poslední kolo. Vesměs větší polovina hráček šla poslední kolo nad par, takže určitě beru jako úspěch. Každý dolar se bude na konci sezóny počítat...

Jinak ve finálových kolech pro ni byla druhá devítka zakletá. Zahrála na ní 6 bogey a jednoho dabláče. Berdie ani jedno. Naproti tomu první devítku hrála bez bogey a navíc 5 birdíků

Za mne spokojenost🙌👌
 
Dneska holka zabrala, ještě pouhých 6 kol..:up:
Q schol.JPG
 
Tak doufejme, že to zvládne i s tím silným nachlazením.
 
Klara jede. Musi byt do 45. mista, tak to snad uz dohraje za ty 4,5 kola ;)
Skoda druhe nasi ucastnice - Karolina Vlckova je hodna na konci...
 
Dnes startuje druhá čtyřkolová část Q-Series, tak budeme držet palce, aby to vyšlo na kartu pro příští sezónu
 
Nojo, nějak mě zblbnul ten svátek a podzimní prázdniny 🤭
Já se taky radši šla podívat do kalendáře, poslední dobou mám vůbec problém uvědomit si, co je za den :D
 
Dnes to Kláře moc nevyšlo +3 a celkově -1.
Nebezpečně se přiblížila k hranici získání karty.
Tak doufejme, že zbylá tři kola už dá pod PAR.
CD21A88F-F890-4AFF-8E42-AF2704BC9022.jpeg
 
Tak ještě vydrž cérko poslední kolo. Máš na to!!!:up: Jinak dnešek hodně nad parem a cut je blíž než si myslíme...
Zobrazit přílohu 8742
Tak doufejme, že to zvládne - hlavně psychicky, poslední dvě kola jí tedy vůbec nevyšla.
A rezerva 1 rány na postup - no budou to nervy.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom