Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové boty zkušenosti ?

Proběhla tady informace o tom, jaké jsou to super boty, někteří si je "stádově pořídili". Myslel jsem to takhle, co se týče zbytku mého komentáře s nadsázkou, dopadl přesně jak jsem očekával. Viz tvoje reakce "howgh" ;-) Reagoval jsem spíše na jiného jamkaře, ozvala jsi se ty... :cool:
Musím konstatovat, že se mě vaše poznámka o stádnosti hluboce dotkla. Kdo mě zná, tak ví, že můj typ "stádnosti" je v tom, že musím mít zásadně něco jinýho než všichni ostatní. (třeba bych v životě nevzala do ruky Nokii, když jich byl plný svět. Jo, jsem svým způsobem snob, co si potrpí na spešl značky a těm jsem pak věrná - Sony, Parker, Peugeot, Proquip, HP....) Ecco nosím, protože jsem k nim dospěla, přesto, že jsem jeden typ po krátké zkušenosti také poslala dál. Začínala jsem na nejklasičtějších spikovych FJ, pak jsem vyhodila peníze za letní Nike, ve slevě pořídila první Ecco. FJ tehdy ve slevě nebyly a já o tom, jak je která značka cool, věděla tenkrát velký prd. V těch hraju do teď. Bez puchýřů. Pak jsem se začala trochu víc zajímat o to jak být při golfu hezky oblečená, a po Ecco zkušenosti pořídila, ve slevě další, ale jiný typ. Málem jsem tenkrát turnaj došla bosa. A přitom tenhle kus doteď slouží bez problémů kamarádce už dva roky. V dalších slevách jsem objevila Sketchers, hodily se mi barevně - bílooranžové. Fajn, ale jsou na širokou nohu, což prodejce neuvedl a já na to přišla až když jsem po čase přemýšlela proč i při řádným utažení jsou mi divně volné. Takže už nešly vrátit, a leží. A protože Ecco Biom, tuším 2, kožené, mi tak skvěle slouží už 4 roky, když jsem uvažovala, že by to po stařičkých FJ chtělo nové spikové boty, šla jsem najisto, jak jinak než ve slevách, do Ecco W Golf Biom G 2.
DSC_0885.JPG

(Holky @Marta, @NaBednu jsou boží... A díky barvě skvěle kombinovatelný.) Obula jsem je poprvé před 2 týdny na to naše šíleně podmáčený hřiště a všechny 3 dny, kdy jsem se tam dostala, těch mých každodenních 5 jamek bez puchýřů a v suchu došla. (víc se za odpoledne stihnout po práci nedalo, pro rejpaly) Takže tolik má pohádka o tom, jak jsem si stádně pořídila boty Ecco.
BTW drobná osobní poznámka pro @Trenér: pane Daňku, konstatuji, že ve vztahu k vám jsem si prošla zvláštní spirálou. Nejdřív prostá zvědavost na nového člověka na jamce, postupně nevěřícné pochyby nad vašimi arogantně namyšlenými příspěvky, což nakonec vyústilo v ignoraci. Časem jsem otevřela pár vašich příspěvků, když mi v diskuzi chyběla souvislost a dostala jsem pocit, že jste se změnil v přátelského, nekonfliktně diskutujícího. Takže jsem ignoraci zrušila. A teď mám pocit, že jste asi jen měl slabší chvilku a jste to zase vy, Pan Trenér. Chápu, že se ze mě na zadek neposadíte, neb jsem vám právě tam... Jsem ráda, že jsem v jiné sociální "bublině".
 
Jsou to boty... nemuze to sednout vsem.
No jasně, jenom mi přišlo divný, ze sedí všem a jen já mám divnou nohu.
Teď už to vylezlo z víc lidí, takže je svět v pořádku. Teda aspoň trochu :)
 
Musím konstatovat, že se mě vaše poznámka o stádnosti hluboce dotkla. Kdo mě zná, tak ví, že můj typ "stádnosti" je v tom, že musím mít zásadně něco jinýho než všichni ostatní. (třeba bych v životě nevzala do ruky Nokii, když jich byl plný svět. Jo, jsem svým způsobem snob, co si potrpí na spešl značky a těm jsem pak věrná - Sony, Parker, Peugeot, Proquip, HP....) Ecco nosím, protože jsem k nim dospěla, přesto, že jsem jeden typ po krátké zkušenosti také poslala dál. Začínala jsem na nejklasičtějších spikovych FJ, pak jsem vyhodila peníze za letní Nike, ve slevě pořídila první Ecco. FJ tehdy ve slevě nebyly a já o tom, jak je která značka cool, věděla tenkrát velký prd. V těch hraju do teď. Bez puchýřů. Pak jsem se začala trochu víc zajímat o to jak být při golfu hezky oblečená, a po Ecco zkušenosti pořídila, ve slevě další, ale jiný typ. Málem jsem tenkrát turnaj došla bosa. A přitom tenhle kus doteď slouží bez problémů kamarádce už dva roky. V dalších slevách jsem objevila Sketchers, hodily se mi barevně - bílooranžové. Fajn, ale jsou na širokou nohu, což prodejce neuvedl a já na to přišla až když jsem po čase přemýšlela proč i při řádným utažení jsou mi divně volné. Takže už nešly vrátit, a leží. A protože Ecco Biom, tuším 2, kožené, mi tak skvěle slouží už 4 roky, když jsem uvažovala, že by to po stařičkých FJ chtělo nové spikové boty, šla jsem najisto, jak jinak než ve slevách, do Ecco W Golf Biom G 2. Zobrazit přílohu 10492
(Holky @Marta, @NaBednu jsou boží... A díky barvě skvěle kombinovatelný.) Obula jsem je poprvé před 2 týdny na to naše šíleně podmáčený hřiště a všechny 3 dny, kdy jsem se tam dostala, těch mých každodenních 5 jamek bez puchýřů a v suchu došla. (víc se za odpoledne stihnout po práci nedalo, pro rejpaly) Takže tolik má pohádka o tom, jak jsem si stádně pořídila boty Ecco.
BTW drobná osobní poznámka pro @Trenér: pane Daňku, konstatuji, že ve vztahu k vám jsem si prošla zvláštní spirálou. Nejdřív prostá zvědavost na nového člověka na jamce, postupně nevěřícné pochyby nad vašimi arogantně namyšlenými příspěvky, což nakonec vyústilo v ignoraci. Časem jsem otevřela pár vašich příspěvků, když mi v diskuzi chyběla souvislost a dostala jsem pocit, že jste se změnil v přátelského, nekonfliktně diskutujícího. Takže jsem ignoraci zrušila. A teď mám pocit, že jste asi jen měl slabší chvilku a jste to zase vy, Pan Trenér. Chápu, že se ze mě na zadek neposadíte, neb jsem vám právě tam... Jsem ráda, že jsem v jiné sociální "bublině".
jsou parádní! a ta bílá je na hřišti super, proto jsem letos taky koupila bílé :up: ale ty tvoje jsou hezčí :)
já chápu, že každý má svoji oblíbenou značku a svoji zkušenost ale příspěvek, na který jsi reagovala nemá nic společného ani s botami ani s golfem a opravdový golfista by ho prostě nenapsal :(
 
Jsi dělal za ně, nebo oni u Tebe. ...
K botám, osobně u většiny bot při prvním nasazení mám problémy s patama, které se mi dřou a u většiny bot mám na jedné patě více vnitřek boty odřen. Ale to souvisí s mýma nohama, ne s botama.
nohy jsou nohy :rolleyes:
já jsem začala do bot na golf dávat korkfantové vložky - jsou na míru, lehké, tenké, příjemné a levnější než univerzální Scholl apod. a nejsou na předpis ... pro mě plní i "zateplovací" funkci :) - prodejnu ve dvoře na Jiřáku mohu doporučit všemi deseti
 

Přílohy

  • FFCAFB5E-DDDC-4EC8-9C4D-FA5065E943A6.jpeg
    FFCAFB5E-DDDC-4EC8-9C4D-FA5065E943A6.jpeg
    121,6 KB · Zobrazení: 232
Upraveno:
Musím konstatovat, že se mě vaše poznámka o stádnosti hluboce dotkla. Kdo mě zná, tak ví, že můj typ "stádnosti" je v tom, že musím mít zásadně něco jinýho než všichni ostatní. (třeba bych v životě nevzala do ruky Nokii, když jich byl plný svět. Jo, jsem svým způsobem snob, co si potrpí na spešl značky a těm jsem pak věrná - Sony, Parker, Peugeot, Proquip, HP....) Ecco nosím, protože jsem k nim dospěla, přesto, že jsem jeden typ po krátké zkušenosti také poslala dál. Začínala jsem na nejklasičtějších spikovych FJ, pak jsem vyhodila peníze za letní Nike, ve slevě pořídila první Ecco. FJ tehdy ve slevě nebyly a já o tom, jak je která značka cool, věděla tenkrát velký prd. V těch hraju do teď. Bez puchýřů. Pak jsem se začala trochu víc zajímat o to jak být při golfu hezky oblečená, a po Ecco zkušenosti pořídila, ve slevě další, ale jiný typ. Málem jsem tenkrát turnaj došla bosa. A přitom tenhle kus doteď slouží bez problémů kamarádce už dva roky. V dalších slevách jsem objevila Sketchers, hodily se mi barevně - bílooranžové. Fajn, ale jsou na širokou nohu, což prodejce neuvedl a já na to přišla až když jsem po čase přemýšlela proč i při řádným utažení jsou mi divně volné. Takže už nešly vrátit, a leží. A protože Ecco Biom, tuším 2, kožené, mi tak skvěle slouží už 4 roky, když jsem uvažovala, že by to po stařičkých FJ chtělo nové spikové boty, šla jsem najisto, jak jinak než ve slevách, do Ecco W Golf Biom G 2. Zobrazit přílohu 10492
(Holky @Marta, @NaBednu jsou boží... A díky barvě skvěle kombinovatelný.) Obula jsem je poprvé před 2 týdny na to naše šíleně podmáčený hřiště a všechny 3 dny, kdy jsem se tam dostala, těch mých každodenních 5 jamek bez puchýřů a v suchu došla. (víc se za odpoledne stihnout po práci nedalo, pro rejpaly) Takže tolik má pohádka o tom, jak jsem si stádně pořídila boty Ecco.
BTW drobná osobní poznámka pro @Trenér: pane Daňku, konstatuji, že ve vztahu k vám jsem si prošla zvláštní spirálou. Nejdřív prostá zvědavost na nového člověka na jamce, postupně nevěřícné pochyby nad vašimi arogantně namyšlenými příspěvky, což nakonec vyústilo v ignoraci. Časem jsem otevřela pár vašich příspěvků, když mi v diskuzi chyběla souvislost a dostala jsem pocit, že jste se změnil v přátelského, nekonfliktně diskutujícího. Takže jsem ignoraci zrušila. A teď mám pocit, že jste asi jen měl slabší chvilku a jste to zase vy, Pan Trenér. Chápu, že se ze mě na zadek neposadíte, neb jsem vám právě tam... Jsem ráda, že jsem v jiné sociální "bublině".
Mrzí mě, že si je nutno neustále někoho někam řadit i mezi golfisty, že?.

Ecca jsem měl jednou v životě a nevyhovovaly mi, toť vše. Každý zde na jamce píše své názory a zkušenosti. Já napsal, že tu proběhla kampaň a pár členů si "stádově nakoupilo" boty zn. Ecco, taky se tak stalo a někdo toho nákupu zde i litoval. Není důvod si z někoho sedat na zadek, a také není důvod psát osobní zprávy veřejně, od toho tu máme soukromé zprávy.

Tak snad jen pro pořádek, děkuji za veřejné pranýřování...
 
Upraveno:
No, já mám tyhle. Udělal jsem 3 pokusy, vždy po 14 dnech po zahojení. Vydržel jsem 6,9 a 12 jamek, pak 14 dní v pantoflích. Není to jak rozšlápnout, je to šmejd z umělé hmoty. Velikost mám správně. Zkusil jsem i různé způsoby vázání tkaniček a taky nepomohlo.
Teď jsem koupil sketchers v akci, kožená bota, nic pohodlnějšího jsem na noze z golfových bot neměl.
Kdyby někdo chtěl, nechám ty ecco za 1000, jsou jako nové :)
30e6e898838091fed7216f263a5a944d.jpg

Koukal jsem na tyto boty ve slevě v Outletu ve Štěrboholech. Vypadají dobře, ale po tvé zkušnosti mám jasno, že je nekoupím.
Mám asi nějaké vadné nohy, protože do 1/2 roku vždy prodřu patu.

Nyní mám FJ a jsem moc spokojený. Dříve jsem měl Adidas, Sketchers, Nike. FJ zatím vedou. Jsou to opravdu bačkůrky. Uvidímzda tam patu prodřu také nebo vydrží déle.
V tuto chvíli jsou FJ ty nej co jsem kdy měl.
 
Jj...respektive poslední hra už byla dobrá. Ale předtím jsem se 3x vrátil z totálně krvavejma patama. A teď uplně nemám jak to vyzkoušet...
vypadá to lehce úchylně ale zkusila jsem vyfotit, jaký vyměkčení ty Ecca (nejen v patách) mají - proto z nich zatím ani v jeden moment nemám problémy s patami
navíc jsou to boty, které tvrdě odpracovaly tréninky a pokusy na hřišti po celou sezónu a uvnitř se neodřely
 

Přílohy

  • DCD5245B-3527-4135-B971-8E76C08BE96C.jpeg
    DCD5245B-3527-4135-B971-8E76C08BE96C.jpeg
    147,8 KB · Zobrazení: 213
Každému sedí něco jiného. Asi bych na každé značce našel model, který mi nesedí a dře. Boty si už zásadně nekupuju bez vyzkoušení, bohužel ani krátké vyzkoušení nepřináší jistotu. Beru to jako daň. Ecco hybrid mi seděl bez problémů, moc příjemné. Co se mi rozpadly, tak nové modely mi sedí už méně. Uvidím, v čem nakonec letos skončím, protože to budu muset vyřešit.

Ve výsledku, spoustu rund jsem odešel i v normálních keckách za třetinovou cenu, samozřejmě jen - když bylo krásně. A svoji službu to udělalo. :) Takže pro letošek to udělám tak: půjdu do krámu, kde mají velký výběr a prostě vyzkouším, v čem se budu cítit dobře. A budu doufat, že jsme se trefil.
 
Upraveno:
Každému sedí něco jiného. Asi bych na každé značce našel model, který mi nesedí a dře. Boty si už zásadně nekupuju bez vyzkoušení, bohužel ani krátké vyzkoušení nepřináší jistotu. Beru to jako daň. Ecco hybrid mi seděl bez problémů, moc příjemné. Co se mi rozpadly, tak nové modely mi sedí už méně. Uvidím, v čem nakonec letos skončím, protože to budu muset vyřešit.

Ve výsledku, spoustu rund jsem odešel i v normálních keckách za třetinovou, samozřejmě jen - když bylo krásně. A svoji službu to udělalo. :) Takže pro letošek to udělám tak: půjdu do krámu, kde mají velký výběr a prostě vyzkouším, v čem se budu cítit dobře. A budu doufat, že jsme se trefil.
já ti rozumím, já k tomu ještě koukám po "trvanlivosti" boty a po "prospěšnosti noze" a k tomu vyzkoušení v krámě nestačí. Proto sem ty zkušenosti píšu. :up:
 
Admin note: Trochu se nám to místy tu zase rozjelo - takže znovu prosím jen k tématu. Osobní komentáře a vysvětlování, kdo koho má víc či nemá víc rád sem nepatří. Prosím všechny s ohledem na ostatní - buďte vzájemně zdrženliví a pokud možno, tam kde vzájemná chemie nefunguje: vnímejte vše maximálně odosobněně. Nebo se zkuste nad "prudivý" komentář povznést a ignorovat ho. Tzn. nereagovat na něj. Ulítnutí se stane každému, opakované vysvětlování a obnovování po čase je už nadbytečné. Používejte pro vyjádření nad obsahem příp. lajky (bez dodatečného vysvětlujícího a do ohně přikládajícího polínko příspěvku - není to soutěž o to, kdo má poslední slovo).

Díky. Nadále bude přesouváno do Stoky (případně ban).
 
Dobře vypadají boty Asics ale zatím se k nám nedostali.

Zatím je na tuzemském webu není vidět, ale je hodně pravděpodobné, že se tam objeví též. Udělalo by mi to radost, možná bych i vyměnil za FJ. Srixon měl asi před 12 lety i vlastní obuv, ale nebyly zrovna TOP.
 
Tak sem vzal Ecca do Billy a zpět ( cca. hodina chůze ) a hádejte co, ano opět sedřená pata.
Takže jdou z domu.
 
Tak sem vzal Ecca do Billy a zpět ( cca. hodina chůze ) a hádejte co, ano opět sedřená pata.
Takže jdou z domu.
Zkus tohle:
b446efada000754f8318ae8a70ecc259.jpg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom