Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfové boty zkušenosti ?

dotázek: jaké boty vlastně nosíte, když i přes zimu vyrazíte ven (třeba i jen na drajving). Večer jsem koukala na zimní golfové boty.
V dámských mi přijde nabídka hodně omezená.
P.s. koukat jsem neměla, neodolala jsem kousku na jaro :oops::)
 

Přílohy

  • 3900CEC0-665E-472D-AA71-7C4A999D7BB6.jpeg
    3900CEC0-665E-472D-AA71-7C4A999D7BB6.jpeg
    82,4 KB · Zobrazení: 232
dotázek: jaké boty vlastně nosíte, když i přes zimu vyrazíte ven (třeba i jen na drajving). Večer jsem koukala na zimní golfové boty.
V dámských mi přijde nabídka hodně omezená.
P.s. koukat jsem neměla, neodolala jsem kousku na jaro :oops::)

Letos na zkouškou jsem koupil boty na tuhle zimu z Decathlonu, cena do 1000 Kč. Na hřišti jsem je měl už cca 10x (fotky dříve v této diskusi - tady). Žádná krása to úplně není, ale službu udělají, jsou pevné, je v nich teplo. Jediné nevýhoda/vlastnost - že mi přijdou mírně vyšší podrážky, což mi zezačátku dělalo trochu problém - pocit nestability. Ale po jedné dvou hrách už to ani nevnímám. Velmi pohodlné jsou - mají nějakou gelovou vložku, takže za ty prachy - příjemné překvapení a vlastně na zimu určitě nebudu hledat nic jiného. Resp. ani z výrazně dražších ecco jsem neměl lepší pocit - rovnající se rozdílu ceny :)
 
Lehký offtopic, v Decathlonu mají i dálkoměr a prý podle recenzí velmi dobrý, nemá ho někdo?
Jinak abych jen nespamoval, objednal sem Ecca z UK za 69 liber, tak uvidíme, do teď mi nejlíp seděly FJ.
 
Letos na zkouškou jsem koupil boty na tuhle zimu z Decathlonu, cena do 1000 Kč. Na hřišti jsem je měl už cca 10x (fotky dříve v této diskusi - tady). Žádná krása to úplně není, ale službu udělají, jsou pevné, je v nich teplo. Jediné nevýhoda/vlastnost - že mi přijdou mírně vyšší podrážky, což mi zezačátku dělalo trochu problém - pocit nestability. Ale po jedné dvou hrách už to ani nevnímám. Velmi pohodlné jsou - mají nějakou gelovou vložku, takže za ty prachy - příjemné překvapení a vlastně na zimu určitě nebudu hledat nic jiného. Resp. ani z výrazně dražších ecco jsem neměl lepší pocit - rovnající se rozdílu ceny :)
Koupil jsem si je taky, akorát ti hajzlové u nás je měli za 1450,-. Zkušenost za podzim: zatím dobrý, nohy jsou jako v
pokojíčku , sucho a teplo. A tak je to spravne, tak to ma byt.
 
Kdyby se někdo nechtěl vzdát svých oblibených „botasek” a udělat z nich „golfové”, tak tady jedno řešení ;)
 
Kdyby se někdo nechtěl vzdát svých oblibených „botasek” a udělat z nich „golfové”, tak tady jedno řešení ;)

To je moc hezký nápad. :)) Ale jako žabky bych chtěl vidět v reálu, jak v tom někdo hraje . :-D

C978C4C2-1F38-44D2-9B0A-7B6BAC2E5D6F.png
 
To je moc hezký nápad. :)) Ale jako žabky bych chtěl vidět v reálu, jak v tom někdo hraje . :-D

Zobrazit přílohu 9471
Asi to bude o něco horší než výše v sandálkách , je to o rovnováze a váze do ” podrážky” u golfu více o postavení levé / pravé nohy( není boční vedení). Asi bych to přirovnal k bruslení a lyžování bez utažení / zašněrování bot, jde to jen váha musí tlačit do podložky.
 
Být bosky ok. V zabkach bych se bál o kotníky. Pata musí klouzat.
 
Být bosky ok. V zabkach bych se bál o kotníky. Pata musí klouzat.
Pokud ti klouže pata, tak nemáš správný přenos váhy ;)
 
Pokud ti klouže pata, tak nemáš správný přenos váhy ;)
Že můžeš jít na hubu, když to klouzne, je velká pravděpodobnost. Každopádně budeš mít nohy rozežraný od chemie, kterou se odpaliště stříká - a to je jistota. Ale proti gustu žádnej dišputát...
 
jeden borec u nás v klubu tréninkové kolo chodí v žabkách, na odpališti je zuje a odpaluje bos.
U nás přes léto hraje poměrně dost lidí bez bot. Ty si dají na verandu
"veselé boudičky" u odpaliště první
jamky a pak jdou celé hřiště bosky.
Taky jsem se nechal zlákat, v létě je to fajn pocit , jen mi nějak zapomněli
říct, že záklaní předpoklad pro tento
způsob pohybu po hřišti, je hrát míček po fervejích. Což v mém případě není pokaždé samo sebou😐
 
U nás přes léto hraje poměrně dost lidí bez bot. Ty si dají na verandu
"veselé boudičky" u odpaliště první
jamky a pak jdou celé hřiště bosky.
Taky jsem se nechal zlákat, v létě je to fajn pocit , jen mi nějak zapomněli
říct, že záklaní předpoklad pro tento
způsob pohybu po hřišti, je hrát míček po fervejích. Což v mém případě není pokaždé samo sebou😐
Vaše ferveje k tomu přímo vybízejí, ale jak píšeš, chce to nehrát do džihádu ;)
 
Tak koukám, že nejsem sám. A tady je jenom chválí každej...

Aha, tak nejsem jedinej s rozedrenejma patama:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom