Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfová výzva 2017!

Stav
Uzamčeno.
Též se s tím zkusím popasovat, ač vím že vše dát nemůžu....( litr kofoly bez WC a moje předstojná žláza nejdou dohromady...:D:D)
 
Upraveno:
A když jsem nějaké úkoly splnil už při první hře ještě v únoru tak se to počítá nebo ne?
 
A když jsem nějaké úkoly splnil už při první hře ještě v únoru tak se to počítá nebo ne?

Nene, je to od okamžiku "Přijetí výzvy" v prvním úkolu. Viz úvodní příspěvek, FAQ 7:

---
7. Otázka: Přidal jsem se do výzvy až v létě, mohu počítat své hry např. z dubna?
Ne. Golfová výzva je pro vás od okamžiku vašeho "Přijmutí". Tedy vše až od okamžiku, kdy se přihlásíte do výzvy v 1. úkolu.
---
 
Fuuuu... Tak splněno :D, přečetl jsem to až do strany 119 (pak už jen dodatky apod.) a proletěl rejstřík
Co mě nejvíc překvapilo a asi bych předtím udělal blbě nebo toho nevyužil? :oops:
  1. Trávy nebo čehokoli rostoucího se ve vodní překážce (např. v zarostlém korytu bez vody) můžu holí beztrestně dotknout, pokud si nevylepším pozici a zároveň se nedostanu tak nízko k zemi, aby hůl při puštění již níže neklesla
  2. Odpaliště je vyhrazeno vnějším obrysem kamenů, ne vnitřním - dá se v podstatě hrát těsně okolo nich (stačí, aby se míč tohoto okraje dotýkal)
  3. Míč je v bankru nebo ve vodě, pokud se jich jakkoli dotýká (třeba i čáry) - ne jako u autu, kdy musí být venku celý míč
  4. A zapomenutá klasika, nehratelný míč: může se dropovat stejně jako žlutá voda dozadu na spojnici s jamkou; může se dropovat na 2 délky hole, ne jen na jednu
 
Upraveno:
Fuuuu... Tak splněno :D, přečetl jsem to až do strany 119 (pak už jen dodatky apod.) a proletěl rejstřík
Co mě nejvíc překvapilo a asi bych předtím udělal blbě nebo toho nevyužil? :oops:
  1. Trávy nebo čehokoli rostoucího se ve vodní překážce (např. v zarostlém korytu bez vody) můžu holí beztrestně dotknout, pokud si nevylepším pozici a zároveň se nedostanu tak nízko k zemi, aby hůl při puštění již níže neklesla
  2. Odpaliště je vyhrazeno vnějším obrysem kamenů, ne vnitřním - dá se v podstatě hrát těsně okolo nich (stačí, aby se míč tohoto okraje dotýkal)
  3. Míč je v bankru nebo ve vodě, pokud se jich jakkoli dotýká (třeba i čáry) - ne jako u autu, kdy musí být venku celý míč
  4. A zapomenutá klasika, nehratelný míč: může se dropovat stejně jako žlutá voda dozadu na spojnici s jamkou; může se dropovat na 2 délky hole, ne jen na jednu

Gratuluji, máš to tam. :) Jsem rád, že to bylo přínosné.
 
Michale,já mám pravidla taky přečtené díky lednovému kurzu na rozhodčího (i když nakonec neúspěšného :().
A když je to od 1.1.17 mohlo by to platit ;)
Co ty na to?
 
Michale,já mám pravidla taky přečtené díky lednovému kurzu na rozhodčího (i když nakonec neúspěšného :().
A když je to od 1.1.17 mohlo by to platit ;)
Co ty na to?
rozhodnuti je na Michalovi, ale podle me je pravidlo jasne, od prijmuti vyzvy :D
 
No dóóóbře já je přečtu znovu když jinak nedáte.
Ono mi to určitě neuškodí :D
to je správný přístup
 
No dóóóbře já je přečtu znovu když jinak nedáte.
Ono mi to určitě neuškodí :D
Taky mě to napadlo ale nebylo by to fér vůči ostatním a i když taky mám kurz tak výzvu splním dle zadání :)
 
Ahoj vespolek, taky přijmám. Minulý rok jsme s kamarády udělali něco podobného, říkali jsme tomu achievmenty a měli taky google doc... pro isnpiraci
https://docs.google.com/document/d/1VbH1wLpHGk3HxD8GpGU043x-drsntveNl0B38oothhk/edit?usp=sharing

Ahóóój a golfu zdar

Ahoj taky přijímám :)

A jste tam taky. :) Viz (https://goo.gl/JQCl6f)

Ahoj vespolek, taky přijmám. Minulý rok jsme s kamarády udělali něco podobného, říkali jsme tomu achievmenty a měli taky google doc... pro isnpiraci
https://docs.google.com/document/d/1VbH1wLpHGk3HxD8GpGU043x-drsntveNl0B38oothhk/edit?usp=sharing

Ahóóój a golfu zdar

Moc pěkné, některé jsou hodně povedené. Jak to šlo?
 
Jsem sice teprve na 11. ale uz mam pouzito vsech 14 holi a to neumyslne. proste mi to tak vyslo. az dojdu 18. prosim krizek za splneni. snad nebude dnes jediny ;)
 
Jak zaznělo výše, vše platí od přijmutí výzvy. Takže znovu. :)
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom