Golf v Polsku, Německu, Slovensku...

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
Jak to s golfem vypadá v sousedních zemích? Proč třeba v Polsku, které má 4x tolik lidí, je méně hřišť než u nás? A co třeba Německo v porovnání s Rakouskem či námi?

Vašek

Nováček
19.jamka:
Představení
V polsku je o pořád jako u nás pře 10 lety, kde se golf považuje za hru pro pár vyvolených. Nicméně něktrerá hřiště jsou tam nádherná jako třeba ROSA

JanKostalCZE

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Rok ZK
2009
Klub
Prague City Golf
HI (HCP)
0,4
P/L
Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih
v Polsku jich neni mnoho, asi 30, ale vetsina je Warsaw a Gdansk
v Nemecku je cca 600, nejvice soustredeno kolem velkych mest, Mnichov, Berlin, Hamburg, ale rajem je zapadni nemecko kolem Dusseldorfu, tam je toho mraky
na Slovensku je taky neco kolem 30, ale...... 18+ jamkovych je par a vazne pouzitelnych pro vetsi turnaj je par (podle me tak 6)
v Rakousku kolem 170 hrist, nikdy jsem tam nenarazil na osklive nebo spatne upravene hriste

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze
V polsku je o pořád jako u nás pře 10 lety, kde se golf považuje za hru pro pár vyvolených. Nicméně něktrerá hřiště jsou tam nádherná jako třeba ROSA
Možná, jenže rozdíl je, že i u nás před deseti lety bylo výrazně více hřišť u nás, než v Polsku, které je 4x tak veliké. Přijde mi to docela zajímavé, neznám tak úplně historii minulého století, co se týče golfu v jiných zemích. Možná to k nám více putovalo právě z Rakouska a Německa, kdo ví.

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):
Nahoru Bottom