Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Změňte název Masters! Boj v USA za sociální a rasovou rovnost zasáhl i golf

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Změňte název Masters! Boj v USA za sociální a rasovou rovnost zasáhl i golf (GolfExtra.cz)

Spojené státy se v posledních týdnech mění. Smrt George Floyda zažehla obří vlnu protestů proti sociální a rasové nerovnosti, kterou zaštiťuje celosvětové hnutí Black Lives Matter. A je dost dobře možné, že nakonec zasáhne i do světa golfu.

Pokračovat ve čtení...
 
Jasně. "Všichni si představí bílého otrokáře, když slyší název Masters".
Takže těch pár set, nebo tisíc, nebo desítek tisíc (to už asi ne..) lidí, kteří jsou zároveň Američani, jsou černí, znají historii USA, zajímají se o golf a nemají všechno u prdele...to jsou všichni! Kdo je tady pak rasista? Debilní svět tohle...
 
Největším vtipem je,ŽE PRVNÍ OTROKÁŘ V AMERICE BYL ČERNOCH!!
Nedovedu si představit, že led v NHL bude černý a puk bílý, protože , když byl puk černý tak všichni do něj mlátili. A úplně vyvážené by to bylo, černobíle zebrovaný led a č/b dalmatinovaný puk. No a golfový míček by měl mít barvu č/b kopačáku.
 
Mě se ty šílenosti líbí, jen houšť, sranda musí bejt. Akorát je smutné že to někdo myslí vážně.
 
Souhlasím! Všechny turnaje na světě a to nejenom golfové s přívlastkem MASTERS, by se měly přejmenovat! Nebo ještě líp - ZRUŠIT!
A pevně doufám, že se příští rok už nebude konat ani to naše Czech Masters na Albatrossu!!! :)
 
Když pominulo me-too, tak zase blbnou " s tou barvou, jejíž název teď nesmíš vyslovit, bo by to mohlo jednu část obyvatelstva naší planety urazit". A jak je u Amíků zvykem, jsou schopni to dotáhnout do úplné absurdnosti. Má snad někdo pocit, že to těm, co mají barvu pleti, jejíž název nesmíš vyslovit....je ku prospěchu? Já tedy ne.
 
Nejhorší ze všeho mi připadá, že dalším generacím nejvíce uškodí, když se bude svět (národ, země...) tvářit, že určité části jejich dějin neexistovaly. Byť byly takové, za jaké se dnes stydí a distancují se od nich. Vymažou se veškerá díla, názvy, prostě všechno, co by to mohlo byť jen vzdáleně připomínat. A svět bude krásný, přátelský, milý, dokonalý a bez poskvrnky. A kde bude nějaké poučení pro ty příští generace, že "takové věci už nechceme opakovat", že "tohle už nedopustíme", když o tom nebude nikde ani zmínka??!
Myslela jsem, že korona přinesla starosti o život, zdraví a "díky" tomu nebude mít lidstvo čas se zaobírat nesmyslem...A vono prd, milá kněžno...
 
Nejhorší ze všeho mi připadá, že dalším generacím nejvíce uškodí, když se bude svět (národ, země...) tvářit, že určité části jejich dějin neexistovaly. Byť byly takové, za jaké se dnes stydí a distancují se od nich. Vymažou se veškerá díla, názvy, prostě všechno, co by to mohlo byť jen vzdáleně připomínat. A svět bude krásný, přátelský, milý, dokonalý a bez poskvrnky. A kde bude nějaké poučení pro ty příští generace, že "takové věci už nechceme opakovat", že "tohle už nedopustíme", když o tom nebude nikde ani zmínka??!
Myslela jsem, že korona přinesla starosti o život, zdraví a "díky" tomu nebude mít lidstvo čas se zaobírat nesmyslem...A vono prd, milá kněžno...
Kdo nezná svojí minulost a dějiny, je předurčen si je zopakovat. Přejme jim to.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom