Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Životní úspěch! Napoleaová skončila na milionové akci LET druhá

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Životní úspěch! Napoleaová skončila na milionové akci LET druhá (GolfExtra.cz)

Fantastický turnaj za sebou má na Ladies European Tour (LET) česká profesionálka Kristýna Napoleaová. Ta skončila na silně obsazeném Aramco Saudi Ladies International na děleném druhém místě, když nestačila pouze na 25. hráčku světového žebříčku Georgii Hall.

Pokračovat ve čtení...
 
„Po dalších pěti parech v řadě sice přišlo bogey na dvanáctce, ale to pouze vyburcovalo českou hráčku, která hraje golf teprve šest let, k báječnému golfu na dalších jamkách.”

Můj hlubokosklon 🤩, tak tomu říkám talent.
Tak snad to půjde dál až k vítězství na LPGA 😉
GRATULACE 👍
 
To je fakt supr výsledek:up: + šek na víc jak 1,5 mil.Kč.......A to ten golf začala hrát - jak jsem se dočetl - jako náhradní sport, a to ze zdravotních důvodů (kolena)....jinak by to byla pořád fotbalistka.
 
Umisteni paradni, jen nerozumim tomu proc ta nova Tour financovana SA ma tak negativni ohlas, ze jsou to penize od nespravnych lidi, porusovani lidskych prav atd. Pritom jsem v mediich nezaznamenal takovy humbuk kolem tohohle turnaje poradaneho primo v SA. Jaky je v tom rozdil? Fakt by me to zajimalo protoze to zas tak dukladne nesleduju.
 
Úspěch parádní👍
@guty No, tohle je součást LET, tak prachy nesmrdí. Ale ta nová tour chtěla “vykrást” nejlepší golfisty a konkurovat PGA Tour, takže to najednou prachy smrdí. A že General Dynamics Saudům prodává ve velkém zbraně, to taky prachy nesmrdí. Amíci jsou hloupý pokrytecký národ, dají se snadno zmanipulovat. Teda ne že by jiné národy nebyly stejné😉 prostě jen konkurenční boj..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom