Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím......

ligi

Guru fóra
Jméno
Libor
Přijmení
Klus
Klub
Český golfový klub
HI (HCP)
24,0
Jmenuju se Libor, jsem z Mladé Boleslavi a golf hraju od roku 2008, kdy jsem si vysloužil zelenou kartu v Poděbradech u p.Seiferta (shodou okolností 21.8. v den 40.výročí okupace spřátelenými armádami:)).
Nejčastěji hraju samozřejmě u nás v Bolce (i když už to přestalo být vyhlášené zlepšovací hřiště.....jj, stromy vyrostly, voda přibyla.....), ale jinak rád hřiště střídám a poznávám hřiště nová, zatím odehráno alepoň jednou rovných 50 hřišť, uvidíme co objevím letos......
 
Ahoj, vitej. Takze skorem polovicni vsudehral? Kde se libilo nejvice?
 
Ahoj, vitej. Takze skorem polovicni vsudehral? Kde se libilo nejvice?
Jj....ještě 11 hřišť (Haugschlag se mi bohužel do českých hřišť nepočítá) a můžu získat všudehrálský bronzový "Fučíkův golfový odznak":)

Jinak jednoznačně mě uchvátila Barbora, každá jamka jiná a hlavně z většiny jamek není vidět na jamky ostatní....fakt paráda. Skoda že to mám tak z ruky...Na druhé místo bych dal asi Pyšely a pak trochu subjektivně Malevil, kde jsem kdysi zahrál svého prvního berdíka:)......
 
Jj....ještě 11 hřišť (Haugschlag se mi bohužel do českých hřišť nepočítá) a můžu získat všudehrálský bronzový "Fučíkův golfový odznak":)

Jinak jednoznačně mě uchvátila Barbora, každá jamka jiná a hlavně z většiny jamek není vidět na jamky ostatní....fakt paráda. Skoda že to mám tak z ruky...Na druhé místo bych dal asi Pyšely a pak trochu subjektivně Malevil, kde jsem kdysi zahrál svého prvního berdíka:)......
S tou Barborou souhlasím, podle mě díky své poloze nedoceněné hřiště. Rád se tam vracím, nestalo se mi, že by byla špatně připravená. Navíc velká rozmanitost, každá jamka je opravdu jedinečná a navíc v pěkné přírodě. Restaurace taky nikdy nezklamala.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom