Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím všechny na 19. jamce.

Honza_70

Nováček
Děkuji vám všem za přijetí. Jmenuji se Honza a s golfem teprve začínám. Golf jsem nejdříve sledoval pasivně, ale shodou náhod jsem se teď k němu dostal i aktivně. Momentálně se učím úplné základy hry v Park Golfu Hradec Králové. Zjistil jsem, že i přesto, že jsou to pouze základy, golf je pro mě vášní. To je také díky mému skvělému učiteli, který umí nejen motivovat, ale i pochválit. 19. jamka mi přináší další poznání a doufám, že i příjemné povídání.
 
Ahoj Honzo,

na golfu je hezké, že všichni jsme pořád začátečníky, i když do míčku boucháme už léta. To se vlastně nikdy nemění. Je skvělé, že máš výborného učitele, který hezky posouvá krůček po krůčku dál. To tě pravděpodobně za chvíli čeká Zkouška golfové způsobilosti, resp. Zelená karta a pak budeš už osiko náš. :-D

Držím palce a ať se ti mezi námi na 19 jamce líbí!
 
Ahoj Honzo,

na golfu je hezké, že všichni jsme pořád začátečníky, i když do míčku boucháme už léta. To se vlastně nikdy nemění. Je skvělé, že máš výborného učitele, který hezky posouvá krůček po krůčku dál. To tě pravděpodobně za chvíli čeká Zkouška golfové způsobilosti, resp. Zelená karta a pak budeš už osiko náš. :-D

Držím palce a ať se ti mezi námi na 19 jamce líbí!
Děkuji Ti za přivítání.
Zkouška golfové způsobilosti, resp. Zelená karta je zatím můj nesplněný sen, ke kterému se teď malými krůčky snažím dopracovat. Proto trénuji jak s učitelem, tak také sám jak doma, tak v Park Golfu několikrát týdně.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom