Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Zdravím Vás

lamborgina

Nováček
Díky za příjetí, s golfem začínám. Dost mi na něm odrazovalo, že je to snobárna, což teda taky je, aspoň v našich zeměpisných šířkách, ale mě to chytlo ... neskutečně ... ty hřiště jsou nádherný... i ta hra ..
Mám za sebou nákup oblečení pro různé druhy počasí, bot, rukavičky, kšiltu, výběr holí a dalšího vybavení/míčky,týčka/
10 x 60min. s trenérem, zkoušku na osvědčení + základní HCP.
Chodím trénovat, co mi čas dovolí,
Členství ještě nemám, a to mě mrzí, protože půlka sezóny je v už tahu :(
Mám smělé plány....kromě českých, navštívit i nějaká evropská golfová hříště/prosím o Vaše zkušenosti, pokud máte/.
No a možná snížit HCP.:cool:
 
Díky za příjetí, s golfem začínám. Dost mi na něm odrazovalo, že je to snobárna, což teda taky je, aspoň v našich zeměpisných šířkách, ale mě to chytlo ... neskutečně ... ty hřiště jsou nádherný... i ta hra ..
Mám za sebou nákup oblečení pro různé druhy počasí, bot, rukavičky, kšiltu, výběr holí a dalšího vybavení/míčky,týčka/
10 x 60min. s trenérem, zkoušku na osvědčení + základní HCP.
Chodím trénovat, co mi čas dovolí,
Členství ještě nemám, a to mě mrzí, protože půlka sezóny je v už tahu :(
Mám smělé plány....kromě českých, navštívit i nějaká evropská golfová hříště/prosím o Vaše zkušenosti, pokud máte/.
No a možná snížit HCP.:cool:
Ahoj a vitej :) zacinas dobre, vybava je zaklad :)
Preji, at to dloooooouho vydrzi, myslim to nadseni, chut a radost. Preju hezkou hru! :)
 
Vítej mezi námi. Jasně, že to je snobárna. Ale ne všichni nutně jsou z nás snobové. Někteří si na to jenom hrají, aby zapadli. S členstvím se netrap, do konce roku se určitě dá pořídit nějaké i virtuální za cca 1500, aby si měla vedený HCP a šanci se účastnit nějakého turnaje, který je na čgf. Kdyžtak si přiď zahrát s námi na nějakou společnou hru, případně další akce. :)

Jj, golf je droga. Největší cestovatel z nás je @JanKostalCZE , shválně mu řekni, kam se chystáš na výlet a on ti udělá golfovou trasu.

:)
 
Vítej mezi námi. Jasně, že to je snobárna. Ale ne všichni nutně jsou z nás snobové. Někteří si na to jenom hrají, aby zapadli. S členstvím se netrap, do konce roku se určitě dá pořídit nějaké i virtuální za cca 1500, aby si měla vedený HCP a šanci se účastnit nějakého turnaje, který je na čgf. Kdyžtak si přiď zahrát s námi na nějakou společnou hru, případně další akce. :)

Jj, golf je droga. Největší cestovatel z nás je @JanKostalCZE , shválně mu řekni, kam se chystáš na výlet a on ti udělá golfovou trasu.

:)
Díky za rady a taky za pozvání, to já se nějaké společné hry moc ráda zúčastním. Těším se!
 
Ja jsem taky snob. Golf hraji jen proto, abych mohl davat fotky z hriste na facebook a kazit den vsem ostatnim!

Osvedceni je dobre clenstvi do kone roku... za 1500 si lepe koupit dve fee. A nejake clenstvi klidne az pristi rok.
Pokud ale mas v planu jit chodit uz casteji hrat, muze se nejake clenstvi vyplatit. Velmi brzy muzes narazit na "vyprodej" clenstvi. :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom