Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Woods. Tiger Woods

To pak je spíš pro mě otázky, když tenhle hráč může mít vše.. proč nemá gripy bez loga 🤔
Třeba má v hlavě mozek a uvědomil si, že stačí otočit standardní grip a nezatěžovat někoho dalšího custom gripama jen kvůli Tigerovi. :)
 
Podle všeho má gripy Golf pride, ten ale přímo žádného hráče nesponzoruje, takže asi chtějí aby lidi viděli, čí gripy Tiger používá.
Takže tohle je podle mě ideální řešení, jeho to neruší a to logo v té TV stejně sem tam problikne, win-win.
 
tak jak dopadne při obhajobě titulu? projde cutem? Za chvíli je Masters, věřím že se připravoval a tohle bude "takový malý testík" :)
 
tak jak dopadne při obhajobě titulu? projde cutem? Za chvíli je Masters, věřím že se připravoval a tohle bude "takový malý testík" :)
ne
 
Další operace zad 😟

8ED889FF-6728-4A7C-B577-8A7BEEECA7D0.jpeg
 
Rory v rozhovoru řekl že operace byla 23. prosince, druhý den už byl na nohou a že očekává že stihne Masters, tak snad to dopadne dobře.
 

---
Stručně česky: Tiger namotivoval Serenu Williams, aby pořád hrála. :) "Je to jeden z důvodů, proč jsem tady, jeden z hlavních důvodů, proč stále hraji," řekla Williamsová po středečním triumfu 7-6(4), 2-6, 6-2 s druhou nasazenou Anett Kontaveitovou „Takže jsme si hodně povídali. Opravdu se mě snažil motivovat. Říkali jsme si: 'Dobře, spolu to zvládneme". :)
---
 
Upraveno:

---
Stručně česky: Tiger namotivoval Serenu Williams, aby pořád hrála. :) "Je to jeden z důvodů, proč jsem tady, jeden z hlavních důvodů, proč stále hraji," řekla Williamsová po středečním triumfu 7-6(4), 2-6, 6-2. s druhou nasazenou Anett Kontaveitovou „Takže jsme si hodně povídali. Opravdu se mě snažil motivovat. Říkali jsme si: 'Dobře, spolu to zvládneme". :)
---
No blijící smajlík jako reakce není. Proč se Tiger sere do tenisu?
 
Upraveno:
No blijící smajlík jako reakce není. Proč se Tiger sere do golfu?

Pravděpodobně myslíš do tenisu.

Protože je to sportovec, protože se dostal na úroveň, o které nejspíš nikdo z nás nic ani netuší, protože zažil očekávání, milion výher i proher na nejvyšší úrovni se všemi doprovodnými jevy, tlak okolí, rodiny, nervy, zranění... a každý může tyto své zkušenosti sdílet s přáteli, když mají slabší chvilku, nebo potřebuji jen trochu podpořit? A podpora od člověka, který ví, o čem mluví má svoji cenu. A jestli jeden hraje golf, druhý tenis... vždy je to především o hlavě, o nastavení. To všechno ostatní (hrát svůj sport na nejvyšší možné úrovni) dávno oba umí. :up:
 
Pravděpodobně myslíš do tenisu.

Protože je to sportovec, protože se dostal na úroveň, o které nejspíš nikdo z nás nic ani netuší, protože zažil očekávání, milion výher i proher na nejvyšší úrovni se všemi doprovodnými jevy, tlak okolí, rodiny, nervy, zranění... a každý může tyto své zkušenosti sdílet s přáteli, když mají slabší chvilku, nebo potřebuji jen trochu podpořit? A podpora od člověka, který ví, o čem mluví má svoji cenu. A jestli jeden hraje golf, druhý tenis... vždy je to především o hlavě, o nastavení. To všechno ostatní (hrát svůj sport na nejvyšší možné úrovni) dávno oba umí. :up:
Jasně že myslím tenis, ženský tenis, opraveno.
Byl to povzdech nad tím, že tato z mého pohledu arogantní "dáma", která všude vidí diskriminaci buď rasovou nebo genderovou, dostane pomoc zrovna od člověka, který si v tohle ohledu zachoval podle mě úroveň. A taky nad tím, že "návrat" ženského tenisu se tedy asi odkládá. Když budu chtít koukat jak do toho někdo řeže jako chlap, podívám se na chlapy....
 
Jasně že myslím tenis, ženský tenis, opraveno.
Byl to povzdech nad tím, že tato z mého pohledu arogantní "dáma", která všude vidí diskriminaci buď rasovou nebo genderovou, dostane pomoc zrovna od člověka, který si v tohle ohledu zachoval podle mě úroveň. A taky nad tím, že "návrat" ženského tenisu se tedy asi odkládá. Když budu chtít koukat jak do toho někdo řeže jako chlap, podívám se na chlapy....
Ale no tak, proč Ty se (s prominutím) sereš do Sereny? Ona toho dokázala docela hodně. Taky ji nemusím , ale jako sportovec musím její “kvality” uznat.
 
Ale no tak, proč Ty se (s prominutím) sereš do Sereny? Ona toho dokázala docela hodně. Taky ji nemusím , ale jako sportovec musím její “kvality” uznat.
Evidentně není sám, kdo se do SW „se*e”


Ano - jako sportovec zaslouží SW ocenění a její sportovní kvality jsou nezpochybnitelné.
Ale - jako člověk je to „póvl nejhrubšího zrna”.
A u mne její chování znehodnocuje její sportovní úspěchy. Toť můj názor.
 
Ano - jako sportovec zaslouží SW ocenění a její sportovní kvality jsou nezpochybnitelné.
Ale - jako člověk je to „póvl nejhrubšího zrna”.
A u mne její chování znehodnocuje její sportovní úspěchy. Toť můj názor.
To stejné a možná ještě hůř se ještě před par lety dalo říct o Tigerovi.
 
Upraveno:
To stejné a možná ještě hůř se ještě před par lety dalo říct o Tigerovi.
Myslím, že to @Mirek_62 napsal trochu nepřesně. Sportovní výkony SW si zaslouží dozajista ocenění a uznání. Její chování na kurtu bohužel nikoliv. Oproti tomu Tiger na sportovním poli nikdy takto významně nezakolísal (nebo o tom alespoň nevím). To že jeho morální kredit snižují aféry osobního života můžeme dozajista diskutovat donekonečna.
 
To stejné a možná ještě hůř se ještě před par lety dalo říct o Tigerovi.
Sorry, ale motáš 🍐 s 🍎.

Tiger, pokud mne paměť neklame, nikdy nejel na vlně „pozitivní” diskriminace, vlně „politicky korektních” prohlášení či „aktivistických 💩
Jeho problém neměl nic společného s „rasovými či genderovými” postoji a už vůbec veřejně nezneužíval svého VIP postavení.
 
… Její chování na kurtu bohužel nikoliv. …
Nejen na kurtu se často chová jako Milka.
 
Sorry, ale motáš 🍐 s 🍎.

Tiger, pokud mne paměť neklame, nikdy nejel na vlně „pozitivní” diskriminace, vlně „politicky korektních” prohlášení či „aktivistických 💩
Jeho problém neměl nic společného s „rasovými či genderovými” postoji a už vůbec veřejně nezneužíval svého VIP postavení.
nic nemotám, ty 3 věty co jsi Ty napsal o SW platí i pro TW:
Ano - jako sportovec zaslouží TW ocenění a jeho sportovní kvality jsou nezpochybnitelné.
Ale - jako člověk to byl „póvl nejhrubšího zrna”.
A pro někoho může jeho chování znehodnocovat jeho sportovní úspěchy. Toť i můj názor.
... já jen ke Tvému původnímu textu napsal: "To stejné a možná ještě hůř se ještě před par lety dalo říct o Tigerovi.

Tak co tady kdo motá???
 
nic nemotám, ty 3 věty co jsi Ty napsal o SW platí i pro TW:
Ano - jako sportovec zaslouží TW ocenění a jeho sportovní kvality jsou nezpochybnitelné.
Ale - jako člověk to byl „póvl nejhrubšího zrna”.
A pro někoho může jeho chování znehodnocovat jeho sportovní úspěchy. Toť i můj názor.
... já jen ke Tvému původnímu textu napsal: "To stejné a možná ještě hůř se ještě před par lety dalo říct o Tigerovi.

Tak co tady kdo motá???
Protože to není stejné, alespoň z mého pohledu.
Proč, jsem už napsal.
 
Ale no tak, proč Ty se (s prominutím) sereš do Sereny? Ona toho dokázala docela hodně. Taky ji nemusím , ale jako sportovec musím její “kvality” uznat.
A proč ty se sereš do mě? Jsi její táta že ji potřebuješ bránit nebo?
A že toho dokázala hodně? No a? To jí nedává právo se dlouhodobě chovat jak se chová a být nedotknutelná. Před ní bylo spousta jiných a věřím i po ní budou další, jejichž sportovní kvality se nedají zpochybnit, a nepotřebují brečet o rase nebo genderu. Víc se s tebou bavit nebudu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom