Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Woods. Tiger Woods

Oni někde už říkali, že sice třeba může běžet už golf, ale preference v ČR je tenis tomu se dost podřizuje.
Tak to běží na anglické verzi 🤩
 
Ten stream s anglickým komentářem je prakticky bez reklam 👍
 
Koukám, že Tiger je -2, včera jsem koukal na 5 jamek, zachraňovala ho velice dobře krátká hra. Má to skvěle v ruce.
Přeju mu cut, ale...
 
Koukám, že Tiger je -2, včera jsem koukal na 5 jamek, zachraňovala ho velice dobře krátká hra. Má to skvěle v ruce.
Přeju mu cut, ale...
Já to vydržel až do konce, od toho hvězdnýho flightu se nešlo odtrhnout:)......Tiger trochu bojoval s přesností dlouhých ran, ale ke konci se srovnal a závěr byl famózní:up:......diváci šíleli.
 
Bylo to fajn. Překvapilo mě, jakou měl radost z toho aplausu po birdie na 17. Škoda, že se čas nedá zastavit nebo posunout zpět někam k roku 2000. Ti ostatní kluci se zatím pořád nacházejí v jeho stínu.
 
Ale Rory už začíná z toho stínu docela výrazně vykukovat ☺️
 
Ale Rory už začíná z toho stínu docela výrazně vykukovat ☺️
Hodně pomalu. Taky díky tomu, že TW už skoro nehraje. Rory je sympaťák a moc by mu pomohlo vyhrát pár dalších majorů, ale taky nemládne a v současnosti je vyrovnanější konkurence i přesto, že mu cestu k dalším vítězstvím pomohla otevřít LIV.
 
Hodně pomalu. Taky díky tomu, že TW už skoro nehraje. Rory je sympaťák a moc by mu pomohlo vyhrát pár dalších majorů, ale taky nemládne a v současnosti je vyrovnanější konkurence i přesto, že mu cestu k dalším vítězstvím pomohla otevřít LIV.
Podotýkám, že nejsem fanatickým obdivovatelem TW. Několikrát jsem ho tady dost kritizoval a například tu dvanáctku v Augustě 2020 za 10, mu nikdy neodpustím🤣
 
Ahoj, kde sledujete? koukám že golf.tv uz není pro cr a na eurosportu to nikde nevidím.. díky
 
obávám se , že přenos začne až ve 22:00, dříve pouze na stránkách PGA
 
Tak TW nakonec dal cut s „odřenejma ušima” 🙈
 
To jste me rovnou meli varovat, ze to na ceskym eurosportu komentuje Babicky, aspon bych automaticky prepnul na eng stopu😄
 

co se zase klube :oops:
 

co se zase klube :oops:
MíTú? Taková dohoda by ale neměla pokrývat trestněprávní chování, takže k soudu by s tím mohla jít. Jestli se tady nechystají nějaký třeskutý memoáry.
 
Já myslím, že je to strategie pro jednání o vyrovnání po rozchodu. Prostě si připravuje všechny možnosti.

Když jsi tak bohatý jako Tiger, tak jsou ty vztahy opravdu na dožeru....
 
Zahřívací rutina TW na The Masters

IMG_8524.jpeg
 
TW dnes absolvoval další operaci zraněné nohy. 😟

IMG_8558.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom