Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golfers Woods. Tiger Woods

Admin note - @JardaK: Prosím nadále ve veřejně dostupných částech fóra o nevulgární slovník. V souladu s Pravidly Jamky. To že to jednou ujede, se stát může, ale nechť se z toho nestává standard, který by následně patřil jen díky slovníku do neveřejné Stoky.

Zároveň všechny žádám o toleranci k názorům ostatním. Nemusíme všichni se sebou souhlasit, ale i to se dá vzájemně vyjadřovat slušně a kultivovaně.
 
Tiger bude startovat 1.-4.12. na Hero World Challenge 👍

Obrázek 09.11.2022 v 20.55.jpeg
 
O týden později pak bude The Match

......a o další týden později pak určitě s malým Charliem na PNC Championship.......půl roku nic a pak taková smršť:):D
 
Náročný prosinec TW

twitter_FibbRbcWQAED3tH.jpg
 
Tak bohužel HWCh bez Tigera jako hráče 😔

9141312F-1606-4109-A54B-962745E367B1.jpeg
 
Jen pro info. Nevím, jestli se tu o tom diskutovalo nebo ne, ale já si toho nevšiml. O víkendu jsem narazil na HBO Max na dokument o Tigerovi z roku 2021. Tak jsem na to hned mrknul (má to 3 hoďky) a přišlo mi to zajímavý. Tak kdyby se někdo nudil, tak doporučuju.
 
Eurosport 2 dnes od 23:30
V aplikace Eurosportu mají psáno, že to bude už od 22, u té TV nevím, ale v aplikaci to nejspíše poběží. A mělo by i s českým komentářem.
 
Tak místo TW na Eurosportu zatím tenis :mad:
 
Na webu to jede. Zjistil jsem, že moje roční předplatný mi končí 19. února, tak aspoň to ještě využiju :)
 
Tak místo TW na Eurosportu zatím tenis :mad:
Oni někde už říkali, že sice třeba může běžet už golf, ale preference v ČR je tenis tomu se dost podřizuje.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom